Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Klaudia Pepa tashmë me biznes të vetin, hap Akademinë e Kërcimit në Milano (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Klaudia Pepa tashmë me biznes të vetin, hap Akademinë e Kërcimit në Milano (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Klaudia Pepa tashmë me biznes të vetin, hap Akademinë e Kërcimit në Milano (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 09:10 AM PDT

Ajo ishte një nga balerinat më energjike që njohu 'Amici'.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Motra e Stines: Ja si i kam marëdhëniet me ish-të dashurat e vëllait

Posted: 10 Sep 2016 08:48 AM PDT

Ajo është motra e një prej këngëtarëve më të njohur shqiptarë, Stine.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja sa është rritur djali i Hueyda El Saied, tashmë një "Moxart" i vogël (Video)

Posted: 10 Sep 2016 08:14 AM PDT

Gabrieli i vogël i prezantueses Hueyda El Saied duket se është rritur mjaft.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mariza Ikonimi: Ajo mendon që jam princeshë (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 08:04 AM PDT

Këngëtarja e talentuar Mariza Ikonomi, jeton dhe studion ne Francë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si u"harbua" Bebe Rexha pas koncertit (Video)

Posted: 10 Sep 2016 08:00 AM PDT

Pas koncertit mbrëmja për Bebe Rexhën nuk ka përfunduar me aq.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy asaj ja ka bërë ‘bllok’

Posted: 10 Sep 2016 07:52 AM PDT

Këngëtarja me sens të madh humori, Linda Morina, ka bërë 'për një lek', një nga reperët më të njohur, Noizyn.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kush zhvesh Elvana Gjatën dhe Encën?

Posted: 10 Sep 2016 07:51 AM PDT

David Paul Larson është fotografi me famë në New York, i cili do të rikthejë Elvana Gjatën në vëmendjen e publikut me një set fotosh të nxehta.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur e dredh Linda Morina (Video)

Posted: 10 Sep 2016 07:40 AM PDT

Këngëtarja Linda Morina njihet shpeshherë për bëmat e saj në rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bebe Rexha: Ja kur publikohet klipi im i ri

Posted: 10 Sep 2016 07:31 AM PDT

Bebe Rexha ka zbuluar në një intervistë për Top Channel së fundmi se sapo ka përfunduar xhirimet e klipit të saj më të ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ermali bëhet romantik, ja çfarë i thotë Amit për 6 vjetor (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 07:27 AM PDT

Ami dhe Ermali gjatë ditës së djeshme kanë festuar 6-vjetorin e martesës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enca për herë të parë kundër mediave: Mos shkruani budallëqe, b****lëpirës (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 06:21 AM PDT

Këngëtarja Enca Haxhia është gjithnjë në qendër të vëmendjen mediatike me tituj dhe shkrime shpeshherë mjaft të bujshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shpërthen Luana, ja si i ekspozon linjat dhe trupin e nxirë (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 05:58 AM PDT

Moderatorja Luana Vjollca duket se është bërë tashmë "njësh" me Punta Canën. Ajo vijon pushimet e saj ku në çdo postim duket se argëtohet çdo herë e më tepër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Roza Lati nuk përmbahet më, ekspozon gjoksin në çdo moment (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 05:34 AM PDT

Vajza e aktores së njohur Rita Lati, Roza, duket se ka nisur t'i pëlqejë mjaft ekspozimi i gjoksit të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Olta Gixhari pa make-up, por diçka nuk shkon me fytyrën e saj (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 05:24 AM PDT

Aktorja Olta Gixhari është shquar gjithnjë për linjat e saj seksi dhe për pozat provokuese.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Geti një romantik i pandreqshëm, shëtitje me biçikletë me Marinën (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 05:05 AM PDT

Moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi janë duke kaluar disa pushime vërtet relaksuese dhe më pranë se kurrë njëri-tjetrit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet shkaku i shtyrjes së martesës së Emës, motrës së Adelina Ismajlit

Posted: 10 Sep 2016 05:00 AM PDT

Adelina, Ema e Zanfina, janë tri motra, që të tria të njohura e të dashura nga publiku.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çiljeta reagon pas komenteve për lidhjen me Alban Hoxhën: Ne nuk bëjmë lojëra…

Posted: 10 Sep 2016 04:49 AM PDT

Pothuaj ҫdo koment apo pëlqim që bën në rrjetet sociale, për Ҫilin do të bëhet lajmi i i ditës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bebe Rexha nderohet nga Erion Veliaj me “Çelësin e Qytetit” (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 04:29 AM PDT

Këngëtarja Bebe Rexha gjatë qëndrimit të saj në Shqipëri është takuar me kryetarin e Bashkisë, Erion Veliaj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dorina Mema "adhuron" bukurinë e Çiljetës (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 04:20 AM PDT

Instruktorja e njohur e fitnesit Dorina Mema ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet së bashku me vajzën e saj, por edhe me një mike speciale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Do të çuditeni se si duken motrat e familjes Kardashian pa grim (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 04:00 AM PDT

Vajzat e familjes Kardashian/Jenner e kanë dëshmuar se një ekip i mirë i grimerëve dhe parukierëve bën fuqinë. Pa make-up, ato duken njerëz krejtësisht ndryshe.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sonte fillon transmetimin sezona e re e emisionit ExpressRozë - në TV Dukagjini ora 21:10 (Video)

Posted: 10 Sep 2016 03:53 AM PDT

Sonte pritet që të fillojë sezoni më i ri i emisionit ExpressRozë me format të ri dhe me prezantuesen e re Kaltrina Mikushnica

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy sqaron sherrin me Encën, por çfarë thotë këngëtarja (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 03:53 AM PDT

Vetëm pak kohë më parë mu duk se midis reperit Noizy dhe këngëtares Enca ka patur një krisje të raporteve të tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Angelina Jolie para refugjatëve: “Të gjithë liderat botëror të mblidhen për të zgjidhur konfliktin sirian”

Posted: 10 Sep 2016 03:41 AM PDT

Angelina Jolie ka vizituar një prej kampet më të mëdha të refugjatëve në Jordani , ditën e djeshme, ne kuadër të nismave për të mbrojtur të drejtat e refugjatëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja data kur fillon “Kafeneja Jonë” (FOTO)

Posted: 10 Sep 2016 03:06 AM PDT

Episodi special i saj u publikua në qershor në gjirafa.com, dhe u mirëprit mjaft mirë, shkruan Magazina.al.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kallashi “habitet” me gjoksin e saj gjigant (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 01:36 AM PDT

Donjeta Kosumi Kallashi ka vazhduar që të ekspozoi gjoksin e saj Këtë ajo e ka bërë gjatë një sërë fotografish që i ka postuar në rrjetin e saj në Instagram.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto foto të Kimit duhet t’i shihni patjetër (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 01:28 AM PDT

Kim Kardashian vazhdon të mahnisë me fizikun e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Provokon Mariah Carey, tërësisht e zhveshur nga vaska (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 12:50 AM PDT

Ajo njihet gjerësisht për zërin e saj brilant dhe jo aq shumë për format. Bëhet fjalë për Mariah Carey, e cila është një këngëtare e madhe me një vokal të veçantë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Striptisja Kristjana Ibro: Biznesmeni na dha kokainë mua dhe motrës që të bënim seks treshe (DETAJE)

Posted: 10 Sep 2016 12:37 AM PDT

Balerina e klub­eve të natës Kristjana Ibro, që u bë e njohur pas mesazheve erotike me reperin Noizy, e që përfundoi në burg pas vjedhjes së një telefoni në banesën e një 46­vjecari me të cilën kaloi natën, tregon të të tjera detaje rreth ngjarjes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A e keni parë ndonjëherë Norën pa grim? Ja si duket (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 12:25 AM PDT

Nora Istrefi në një foto të saj të fundit ka treguar se si duket edhe pa grim

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këngëtarët kërkojnë pagesë nga TV-të dhe radiot për lëshimin e këngëve të tyre (VIDEO)

Posted: 09 Sep 2016 11:58 PM PDT

Televizionet dhe radiot, së shpejti, do të duhet të paguajnë për cdo lëshim të këngëve, duke qenë se Shoqata e Autorëve, Producentëve dhe Interpretuesve të Kosovës po u kërkon medieve audio-vizuele të mos i shfrytëzojnë më, falas, produktet e tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy i përulet vetëm një gruaje

Posted: 09 Sep 2016 11:28 PM PDT

Ka startuar sezoni i ri i emisionit Zonë e Lirë në TV Klan.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Adrola Dushi shkëlqen edhe pa grim (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 04:11 PM PDT

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi ka disa javë që është zhvendosur në SHBA për të jetuar në mënyrë që të zhvillojë karrierën e saj atje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mariah Carey publikon foto nudo në vaskë (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 03:49 PM PDT

Mariah Carey njihet për paraqitjet e saj mahnitëse gjatë gjithë karrierës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zajmina provokon para fotosesionit të ri (Video)

Posted: 09 Sep 2016 03:47 PM PDT

Zajmina Vasjari nuk e ka ndërmend të ndalet, ajo vazhdon të provokojë si me foto ashtu edhe me video në rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kallashi i kthehet profesionit të vjetër në Prizren, më seksi se asnjëherë (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 03:31 PM PDT

Pas disa ditë qendrimi në SHBA, valltarja superskesi Donjeta Kosumi-Kallashi, është kthyer në vendlindje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gold AG lutet për skamnorët (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 03:12 PM PDT

Reperi i njohur, Gold AG është i njohur edhe si praktikues i fesë islame.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bebe Rexha, takim me kryebashkiakun Veliaj (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 02:52 PM PDT

Ndër fotot e postuara nga këngëtarja Bebe Rexha në Snapchat, ishte edhe ajo me Kryetarin e Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bebe Rexha mrekullohet nga pritja e publikut shqiptar (Video)

Posted: 09 Sep 2016 02:27 PM PDT

Koncerti i saj ka pak që ka përfunduar dhe këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha nuk ka rezistuar dot pa i publikuar momentet e kapura live.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bebe Rexha mrekullohet nga pritja e publikut shqiptar (Video)

Posted: 09 Sep 2016 02:27 PM PDT

Koncerti i saj ka pak që ka përfunduar dhe këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha nuk ka rezistuar dot pa i publikuar momentet e kapura live.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bebe Rexha mrekullohet nga pritja e publikut shqiptar (Video)

Posted: 09 Sep 2016 02:27 PM PDT

Koncerti i saj ka pak që ka përfunduar dhe këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha nuk ka rezistuar dot pa i publikuar momentet e kapura live.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :