Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Koha.net: “Musliu: Grabovci është i pastër moralisht, normal ta thirrin militantët” plus 19 more

loading...

Koha.net: “Musliu: Grabovci është i pastër moralisht, normal ta thirrin militantët” plus 19 more


Musliu: Grabovci është i pastër moralisht, normal ta thirrin militantët

Posted:

Të gjitha përgjimet e "Pronto 2" nuk kanë hyrë fare në veshin e Ganimete Musliut, sepse nuk ka dashur t'i dëgjojë. Por në anën tjetër ajo thotë se Grabovci do ta kalojë këtë sfidë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Musliu: Në PDK asnjëherë nuk marrim vendim në bazë presioni

Posted:

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka thënë se në PDK nuk ka presion dhe se është partia më demokratike në Kosovë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mustafa thotë se prokuroria ka humbur adresën, jep dorëheqje nga ZRRE dhe tregon skeç të Cimës e Lecit

Posted:

Ish-kryetari i Gjilanit, Qemajl Mustafa ka reaguar në llogarinë e tij në Facebook në lidhje me aktakuzën që sot është ngritur ndaj tij dhe disa prej nëpunësve të tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pas strehës për drogë e prostitucion, Xhamia e Çarshisë bëhet edhe deponi bërlloku [foto]

Posted:

Xhamia më e vjetër e Prishtinës, ajo e Çarshisë, që njihet edhe si Xhamia e Gurit po vazhdon të neglizhohet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mësimdhënësit e matematikës në Gjimnazin e specializuar s’punojnë më pa paga [video]

Posted:

Që nga fillimi i këtij viti të ri shkollor, nxënësit e Gjimnazit të Specializuar Matematikor në Prishtinë nuk e kanë mbajtur asnjë orë të matematikës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Muharremaj kritika drejt Qeverisë dhe Komunës së Suharekës për gjedhet me LSD

Posted:

Deputeti i AAK-së që vjen nga Suhareka ka reaguar rreth gjendjes së bagëtive nga sëmundja gungore e lëkurës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vdiq ish-presidenti italian që luftoi në Kosovë

Posted:

Sot ka ndërruar jetë ish-presidenti i Italisë përgjatë viteve 1999-2006, Carlo Azeglio Ciampi, në moshën 95 vjeçare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Agani i përgjigjet “akuzës” nga mjeku shqiptar nga Amerika [video]

Posted:

Duke ditur gjendjen e sektorit të shëndetësisë, mjekë kosovarë që punojnë jashtë vendit, janë munduan ta ndihmojnë Kosovën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sherifi komenton prezencën e Vetëvendosjes në takimin e mbrëmshëm pozitë – opozitë [video]

Posted:

Për të pestën herë me radhë, në një takim larg syrit të kamerave, janë bërë bashkë të enjten në orët e pasdites përfaqësuesit e të gjitha partive, pozitës e opozitës me iniciativën e Naim Rashitit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

MASHT nuk heq dorë nga testimi i mësimdhënësve me gjithë kundërshtimin e tyre [video]

Posted:

Nënshkrimet e 15 mijë mësimdhënësve kundër vlerësimit të njohurive të tyre, nuk do ta zmbrapsin Ministrinë e Arsimit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mustafa e Stojanoviq debatojnë për kishën në kampusin e UP-së [video]

Posted:

Komuna e Prishtinës i ka kërcënuar serbët e Kosovës, duke i ndaluar punimet për pastrimin e Kishës Ortodokse, në kampusin e Universitetit të Prishtinës, ka thënë zëvendëskryeministri i Kosovës, Branimir Stojanoviq, raporton KTV.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kërkohet dorëheqja e Grabovcit edhe nga posti i deputetit [video]

Posted:

Grupi i qytetarëve, #Protestoj, ka vazhduar edhe më tej aksionet, duke shprehur zërin e tyre kundër përgjimeve, raporton KTV.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Avokati beson se në deklaratën e Fuad Ramiqit s’ka bazë për dënim [video]

Posted:

Ka mjaftuar një deklaratë publike në mbrojtje të Shefqet Krasniqit, që Fuad Ramiqi të akuzohet për thirrje për rezistencë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ekipi menaxhues i Asociacionit me anëtarë që janë pjesë të autoriteteve të përkohshme

Posted:

Ekipi menaxhues dhe hartues i Asoaciacionit të Komunave me shumicë Serbe në Kosovë përbëhet nga katër serbë, nga rajone të ndryshe të Kosovës. Mes tyre ka edhe ish-rojtar të ujësjellësit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këpucët e Kosovës tash edhe në Serbi e Rumani

Posted:

Fabrika e këpucëve Solid në Suharekë ka nisur me sukses eksportin e parë të këpucëve për në Rumani dhe Serbi përkundër faktit se këto dy shtete ende nuk e kanë pranuar shtetësinë e Kosovën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Moti për vikend dhe tri ditët e para të javës që vjen

Posted:

Vendi ynë gjatë këtyre dy ditëve të vikendit do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion relativisht të ulët atmosferik.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Më në fund do të nisë vaksinimi i gjedheve kundër sëmundjes gungore të lëkurës

Posted:

Sot ka filluar shpërndarja e vaksinave tek veterinarët kundër sëmundjes gungore të lëkurës së gjedheve, ndërsa nesër fillon zyrtarisht aksioni vaksinimit të kafshëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pamje kur u vendos kryqi në kishën te kampusi universitar [video]

Posted:

Nën kontrollin e rreptë të ushtrisë serbe më 27 janar të vitit 1999 ishte vendosur kryqi në kishën "Krishti Shpëtimtar" në kampusin e Universitetit të Prishtinës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mustafa shpreh përkrahjen e Qeverisë për Deçanin

Posted:

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti sot në takim kryetarin e Komunës së Deçanit, Rasim Selmanaj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është ekipi menaxhues i Asociacionit

Posted:

Ekipi menaxhues dhe hartues i Asoaciacionit të Komunave me shumicë Serbe në Kosovë tashmë është konfirmuar edhe nga Qeveria e Kosovës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :