Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Kur Gabriel Garko ‘harbohet’ në Tiranë deri në orët e vona (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Kur Gabriel Garko ‘harbohet’ në Tiranë deri në orët e vona (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Kur Gabriel Garko ‘harbohet’ në Tiranë deri në orët e vona (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 09:17 AM PDT

Aktori italian Gabriel Garko ka qëndruar mbrëmjen e djeshme në Tiranë, por sigurisht jo në hotel.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kievi nikoqir i Eurovision'it të ardhshëm

Posted: 09 Sep 2016 09:12 AM PDT

Ukraina ka zgjedhur kryeqytetin e saj si nikoqir të Festivalit Evropian të Këngës, më 2017.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Erik Lloshi dhe Albatrit Muqiqi, së shpejti kënga e re ‘Ajo ka Faj’ (Video)

Posted: 09 Sep 2016 08:59 AM PDT

Këngëve të reja duket se nuk po ju vjen fundi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vesa Luma së shpejti do ta publikojë projektin e ri muzikor (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 08:44 AM PDT

Këngëtarja e njohur, Vesa Luma ka vendosur t'i rikthehet muzikës pasi është bërë nënë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kim Kardashian shfaqë gjoksin me veshjen e tejdukshme

Posted: 09 Sep 2016 08:39 AM PDT

Kim Kardashian ka shfaqur gjoksin e saj mëngjesin e sotëm në Nju Njork, përderisa kishte veshur një bluzë pa krahë të tejdukshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ditë e rëndësishme për gazetaren, ja si e uron ajo ‘Diellin’ e saj (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 08:38 AM PDT

Sot është një ditë shumë e veçantë, nga ato më të bukurta për gazetaren e njohur, Fatma Haxhialiu.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bes Kallaku pranë Gabriel Garkos: M’u lut të bëjë foto me mua (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 08:30 AM PDT

Ai njihet për humorin e tij kudo që shfaqet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘Ëndrra’ e Anjeza Shahinit vazhdon... Ja si e festoi përvjetorin e martesës (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 08:20 AM PDT

Vetëm një ditë më parë, ajo dhe i dashuri i saj i zemrës, festuan një vjetorin e martesës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Albana Osmani nuk e braktis kurrë palestrën (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 07:54 AM PDT

Ajo ka patur linja të përkryera gjatë gjithë kësaj periudhe, por diçka e tillë nuk do të thotë se duhet të lërë palestrën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto janë vajzat shqiptare që dikur rrinin në krahët e Donald Trump (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 07:51 AM PDT

Disa bukuroshe shqiptare kanë pasur mundësinë që të takohen me kandidatin për president të SHBA-së, Donald Trump.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Juria e "Etheve" i thotë "Jo" Ledionit, moderatori nuk përmban lotët (Video)

Posted: 09 Sep 2016 07:43 AM PDT

Ledioni ka vijuar të postojë në Instagram video nga performanca e tij tek spektakli "Ethet e së Premtes Mbrëma".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mariah Carey pozon nudo në Instagram (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 07:35 AM PDT

Mariah Carey njihet për fotografitë e saj provokuese.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ledion Liço konkurrent në "Ethet e së Premtes Mbrëma", ja si dukej (Video)

Posted: 09 Sep 2016 07:32 AM PDT

Moderatori i Top Channel Ledion Liço ka postuar një video në Instagram ku na tregon një pjesë të së kaluarës së tij që jo të gjithë e kujtojnë, pjesëmarrjen e tij në spektaklin "Ethet e së Premtes Mbrëma".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enca publikon një foto që ju asnjëherë nuk e kishit bërë një gjë të tillë (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 07:28 AM PDT

Jemi mësuar ta shohim gjysmë të zhveshur, duke e treguar çdo herë gjoksin dhe sigurisht fansat duan ta shohin Encën se si është në realitet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohen fotot e Naimit me Mihrijen gjatë kohës së studimeve (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 07:17 AM PDT

Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë çifti më i njohur i estradës sonë, shkruan Gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jonida Shehu publikon foton e parë të Kristal (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 07:09 AM PDT

Moderatorja e njohur Jonida Shehu ka publikuar foton e parë të vogëlushes së saj Kristal.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fadil Berisha kujton kohën me Kendall Jenner (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 06:41 AM PDT

Fotografi i njohur Fadil Berisha e ka kujtuar kohën kur perpara vetes e kishte një femër simpatike si Kendall Jenner.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronela Hajati ndryshon sërish ngjyrë flokësh, ja çfarë bën (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 06:12 AM PDT

Këngëtarja Ronela Hajati është shquar gjithnjë për ndryshimin në stilin e saj të flokëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gabriel Garko "harbohet" në Tiranë (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 05:41 AM PDT

Aktori italian Gabriel Garko ka qëndruar mbrëmjen e djeshme në Tiranë, por sigurisht jo në hotel.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ami dhe Ermali 6 vjet bashkë, ja si festojnë (Video/Foto)

Posted: 09 Sep 2016 05:28 AM PDT

Për komedianin Ermal Mamaqi dhe prezantuesen Amarda Toska dita e sotme është mjaft e rëndësishme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo modele mund të dënohet me 6 muaj burg për një foto në “Snapchat” (FOTO)

Posted: 09 Sep 2016 05:25 AM PDT

Modelja e "Playboy"-t, Dani Mathers, 29 vjeçe, mund të ketë pasoja të rënda pas një postimi krejt të pamenduar që ka bërë në "Snapchat" në korrik. Ajo është fotografuar gjatë një takimi me avokatin e saj, një muaj pasi postoi në rrjetin social foton e një gruaje të moshuar teksa bënte dush në palestrën që frekuentonte edhe ajo.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Momentet e para të Bebe Rexhës në Shqipëri (Video)

Posted: 09 Sep 2016 05:20 AM PDT

Këto janë momentet e para të mbërritjes së Bebe Rexhës në Shqipëri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marina dhe Geti më në fund bashkë, ja fotoja e parë nga pushimet (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 05:07 AM PDT

Moderatorja Marina Vjollca ka publikuar në Instagram një video nga pushimet e saj së bashku me të dashurin Getoar Selimi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shikoni sa mirë gatuan kunata e Teutës, ajo e lakmon (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 05:07 AM PDT

Bashkëshortja e Memli Krasniqit, e ka dëshmuar se ia ka rendin kuzhinës dhe ushqimeve tradicionale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

ExpressStory: Edona James sfidon Kallashin në vallëzim (Video)

Posted: 09 Sep 2016 05:00 AM PDT

Edona James, transvestiti i parë nga Kosova.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja kur publikohet klipi i ri i Vesa Lumës (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 04:54 AM PDT

Prej kohësh ka nisur xhirimet për klipin e saj më të fundit, por mesa duket vetëm këtë fundjavë do të bëhet publikimi i tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhensila bëhet nostalgjike, ja si duket e vogël (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 04:46 AM PDT

Këngëtarja bukuroshe Xhensila Myrtezaj ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën ajo gjendet me njerëzit e saj të afërm në moshë të vogël.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto janë pesë çiftet më të famshme turke (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 04:35 AM PDT

Shumica e serialeve turke po transmetohen edhe në trojet shqiptare. Kjo ka bërë që të lind një simpati e shqiptarëve për aktorët turk.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kallashi blen dele për Kurban Bajram (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 04:25 AM PDT

Valltarja seksi, Donjeta Kosumi e njohur me nofkën karakteristike Kallashi, para disa minutash e ka publikuar një foto në Snap Chat ku shihen disa del

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është ushqimi i preferuar i Rita Orës (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 04:10 AM PDT

Rita Ora ka pranuar edhe më herët që i pëlqen ushqimet tradicionale të shqiptarëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja përse Sabri Fejzullahu kërkon ndihmë publikisht për Adelina Ismailin (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 04:03 AM PDT

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, është shumë aktiv nëpër rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rita Ora në mëngjes ha pasul (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 03:21 AM PDT

Rita Ora ka pranuar edhe më herët që i pëlqen ushqimet tradicionale të shqiptarëve. Nj♪7 gjë të tillë e ka konfirmuar edhe sot...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Olti Curri ‘ngatërron’ Bes Kallakun me Gabriel Garkon (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 03:11 AM PDT

Blogeri i njohur Olti Curri shquhet për ngacmimet por edhe me shakatë që bën zakonisht në postimet e tij me vipat shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është foto më e ëmbël e Sara Hoxhës që keni parë ndonjëherë

Posted: 09 Sep 2016 02:52 AM PDT

Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha po e shijon në maksimum shtatzëninë e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja me kë e ka kaluar natën Bebe Rexha në Tiranë (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 02:43 AM PDT

Këngëtarja Bebe Rexha publikon në çdo çast momente nga qëndrimi i saj në Shqipëri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bebe Rexha pritet në Tiranë nga kushërira shqiptare, vajza e këtij politikani (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 02:27 AM PDT

Këngëtarja me famë ndërkombëtare Bebe Rexha do të performojë gjatë mbrëmjes së sotme (9 shtator) në Sheshin "Nënë Tereza".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mëngjeset pa make-up të Marina Vjollcës (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 01:59 AM PDT

Ndërkohë që në Shqipëri temperaturat janë ulur dhe ditët më diell i kemi lënë pas, nuk duket të jetë kështu për bukuroshen Marina Vjollca.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Roberti po vuan shumë për Norën (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 01:44 AM PDT

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë ndër çiftet më të vjetër të showbizit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Usher bëhet me yll në Hollywood (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 01:44 AM PDT

Këngëtari Usher ka buzëqeshur gjatë pozimit afër yllit të tij në Hollywood Walk of Fame në Hollywood.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja momenti kur bukuroshet ngecin në ashensor në epokën e rrjeteve sociale (Foto/Video)

Posted: 09 Sep 2016 01:39 AM PDT

Dy motrat e famshme, Kylie dhe Kendall Jenner, së bashku me modelet Hailey Baldwin dhe Jordyn Woods, kanë ngecur në një ashensor të enjten mbrëma në kuadër të Javës së modës në New York.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :