Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Lajmet 20:00 - 05.09.2016 - Klan Kosova” plus 14 more Klan Kosova

loading...

“Lajmet 20:00 - 05.09.2016 - Klan Kosova” plus 14 more Klan Kosova


Lajmet 20:00 - 05.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 05 Sep 2016 12:34 PM PDT

Wazzup - 05.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 05 Sep 2016 12:28 PM PDT

Info Magazine - Sokol Bylbyli dhe Ismet Munishi - 05.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 05 Sep 2016 12:04 PM PDT

Shkarkohet nga detyra Kryeshefi Ekzekutiv, Ylber Çitaku - 05.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 05 Sep 2016 11:31 AM PDT

Në një shkollë të Podujevës nuk nis mësimi, prindërit protestojnë - 05.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 05 Sep 2016 11:28 AM PDT

Dëgjohen të shtëna në Kodrën e Trimave, plumbat iu ranë në oborr - 05.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 05 Sep 2016 11:28 AM PDT

Filloi mësimi për 380 mijë nxënës në shkollat fillore e të mesme - 05.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 05 Sep 2016 11:23 AM PDT

26 mijë fëmijë hynë në klasën e parë - 05.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 05 Sep 2016 11:20 AM PDT

Demarkacioni riprocedohet gjatë muajit shtator - 05.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 05 Sep 2016 11:27 AM PDT

Votohet raporti i Tanja Fajon për liberalizimin e vizave - 05.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 05 Sep 2016 12:08 PM PDT

Atmosfera e kosovarëve para ndeshjes mes Kosovës dhe Finlandës - 05.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 05 Sep 2016 11:39 AM PDT

Atmosfera para ndeshjes mes Kosovës dhe Finlandës - 05.08.2016 - Klan Kosova

Posted: 05 Sep 2016 11:54 AM PDT

Finlandë: Intervistë me Fadil Vokrrin e Samir Ujkanin - Klan Kosova

Posted: 05 Sep 2016 09:12 AM PDT

Lajmet 20:00 - 04.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 05 Sep 2016 10:56 AM PDT

Ora 7 - Sytë 7 - Azem Guri - 05.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 05 Sep 2016 05:01 AM PDT

Related Posts :