Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Lajmi i Fundit,

loading...

Lajmi i Fundit,


Mesazh nga burgu, kërcënohet zyrtari para dëshmisë për Kasrtiot Ismailajn në gjykatë

Posted: 09 Sep 2016 07:15 AM PDT

Drejtori juridik i OSSHE-së Romeo Karaj merret në mbrojtje nga policia e shtetit para se te jape deshmine e tij ne gjylate ne procesin ndaj biznesmenit Kastriot Ismailaj. Një telefonate kërcënuese e një të dënuari me burgim të përjetshëm, ajo që ka alarmuar policinë e cila e ka marr në mbrojtje Karajn dhe pjesëtarët e ...

Operacioni Renea, S’linte të ëmën të dilte nga shtëpia, arrestohet i sëmuri mendor

Posted: 09 Sep 2016 07:06 AM PDT

Policia bashkë me forcat Renea kanë mundur të arrestojë në flagrancë një shtetas me probleme mendore pas 4 orësh negociata për t'u dorëzuar. Bëhet fjalë për shtetasin Gëzim Mustafaj, vjeç 47, banues në fshatin Gosë të Rrogozhinës. Policia bëri me dije se ka arrestuar autorin pas negociatave të shumta. "Arrestimi i tij është bërë pas ...

Rrogozhinë, RENEA arreston pas 4 orësh negociata të sëmurin mendor

Posted: 09 Sep 2016 07:04 AM PDT

Nje person me probleme mendore ra ne prangat e forcave RENEA diten e sotme ne Rrogozhine. Burimet e policise thane se Shërbimet e Drejtorisë Vendore Policisë Tiranë dhe komisariateve të policisë Rrogozhinë Kavajë dhe në bashkëpunim me Forcat RENEA bënë të mundur arrestimin e një shtetasi pas 4 orë negocimeve për dorëzimin e tij. “Arrestohet ...

Kim duket se po zëvëndësohet, ja pasardhësja me forma bombastike (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 07:00 AM PDT

Bëhet fjalë për motrëne vogël të familjes Kardashian- Jenner, Kylie Jenner. 19-vjeçarja ka tërhequr vëmendjen e paparacëve sërish me veshjen që kishte përzgjedhur duke i vënë në pah linjat e saj perfekte. Thuhet nga mediat e huaja se Kylie ia ka rritur akoma më shumë standardet vetes gjatë pjesëmarrjes në Javën e modës në Neë ...

Kripa e detit dhe sekretet e saj, ja kush përfiton më shumë

Posted: 09 Sep 2016 06:42 AM PDT

Femrat, qënia njerëzore që kalon tërë jetën për t'u kujdesur për cdo gjë në trupin e saj, është gjithmonë në kërkim në produkteve më të mira për secilën pjesë të trupit. Por, mënyra më e mirë është ajo natyrale, ndaj dhe femrat janë të fokusura tek ato. Këtë herë, del kripa e detit në skenë ...

Shpërthimi i Samsung Note 7 i djeg makinën

Posted: 09 Sep 2016 06:39 AM PDT

Samsung Galaxy Note 7 shpërtheu në flakë dhe dogji veturën e familjes. Një burrë në Florida ka mbetur i shkatërruar pasi telefoni i tij i ri Samsung Galaxy Note 7 shpërtheu në flakë dhe dogji makinën e tij familjare, shkruan DailyMail. Nathan Dornacher, nga Shën Petersburg, në Florida, tha se ishte duke mbushur telefonin brenda ...

Mjekët befasojnë sërish, ja një tjetër faktor që shton rrezikun për kancer

Posted: 09 Sep 2016 06:33 AM PDT

Kërkimet mbi kancerin nuk ndalojnë asnjëherë. Ndonëse kura nuk është gjendur akoma, mjekët po japin cdo ditë paralajmërime nga faktorët që shtojnë rrezikun për kancer. Këtë herë një grup prej 23 shkencëtarësh të mbledhur nga Agjencia Ndërkombëtare për Kërkime dhe Organizata Botërore e Kancerit, kanë hulumtuar rreth lidhjes që mund të ekzistojë nga konsumimi i ...

Sherri për zgjedhjet në Dibër, një i arrestuar, tjetri në kërkim

Posted: 09 Sep 2016 06:26 AM PDT

Policia e Dibrës ka arrestuar sot njerin nga autoret e dyshuar te dhunes ndaj kreut te Njësisë Administrative Tomin, Nuri Meda. Nderkohe eshte shpallur ne kerkim nje person tjeter. Policia e Dibrës, raportoi se në pranga ka rënë Qazim Muda 43-vjeç, ndërsa është shpallur në kërkim Dritan Selishta. Sipas policisë, te dy keta shtetas në ...

Itali, Kapen 3.8 ton marijuana, në pranga edhe dy shqiptarë

Posted: 09 Sep 2016 06:23 AM PDT

Sekustrohen 3 ton e 800 kg marijuana dhe arrestohen 11 persona, mes të cilëve dhe dy shqiptarë nga policia Financiare e qytetit të Leçes. Regjistrohen dy operacione gjatë mëngjesit të sotëm, me bilancin prej 11 personash. Vlera e drogës së sekuestruar kap shifrën e 30 milionë eurove. Operacioni i parë policor është ekzekutuar në afërsi ...

Shpallet trajneri më i paguar në botë, ja sa e ka pagën

Posted: 09 Sep 2016 06:19 AM PDT

Trajneri i Manchestr United, Jose Mourinho, ka marrë statusin e më të paguarit në botë. “The Sun” shkruan se pas marrëveshjes me kompaninë e birrave “Heineken”, drejtues të klubit i kanë rritur pagën vjetore Jose Mourinhos. “Specail One” tashmë do të përfitojë 14 milionë sterlina në sezon, 4 milionë më shumë sesa merrte para marrëveshjes ...

Related Posts :