Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Laureta Gashit i besohet edhe muzika e filmit ''Zoka''

loading...


Laureta Gashi i besohet edhe muzika e filmit ''Zoka''.


Gjithashtu ajo në produksionin Piramit Yapim do të punojë edhe rreth një kënge dhe videoklipi, pastaj do të punojë gjithashtu edhe rreth albumit.Poashtu Laureta Gashi do të angazhohet edhe në shumë emisione të ndryshme. Ajo po shijon fillimin e suksesit në njërin nga produksionet më të mëdha në Turqi.

Related Posts :