Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Ledion Liço: Lidhja me Sarën më ka sjellë probleme.. (Video)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Ledion Liço: Lidhja me Sarën më ka sjellë probleme.. (Video)” plus 39 more Express Rozë


Ledion Liço: Lidhja me Sarën më ka sjellë probleme.. (Video)

Posted: 17 Sep 2016 06:22 AM PDT

Në emisionin 'InTv', këtë herë i ftuar ka qenë moderatori i njohur Ledion Liço.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zhvishet Eni Koçi, fotot 'Topless' do t'ju lenë pa fjalë.. (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 05:49 AM PDT

Tashmë ajo nuk është më vajza e vogël e llastuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​ “Tuna shkak i sherrit mes Cozman dhe Noizy”

Posted: 17 Sep 2016 05:11 AM PDT

Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arbana Osmani, e lumtur në mes të ‘asgjësë’ (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 04:27 AM PDT

'Dua të të bëj të lumtur', emisioni më i ri i moderatores Arbana Osmani, ka kaluar çdo kufi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Admin-ët e faqet ‘Demaskime Shqiptare’: ka femra që sjellin vetë foto për t’i publikuar që të bëhen të famshme

Posted: 17 Sep 2016 04:16 AM PDT

Për herë të parë kanë folur publikisht 'admin-at' e faqes më të famshme demaskuese.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stresin nuk e tremb asgjë, ja çfarë bën këtë herë (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 04:06 AM PDT

Nuk është hera e parë që reperi shqiptar, Arkimed Lushaj komentohet në media për konsumin e lëndë narkotike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Albërie Hadërgjonaj, urim dhe fjalë zemre për 'engjëllin' e saj (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 03:50 AM PDT

Ajo është padyshim një nga gjyshet më seksi në Shqipëri dhe jo vetëm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Avalon sonte "nxehet" nga Albani dhe Kida (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 03:33 AM PDT

Klubi më i madh i shqiptarëve në Zvicër vazhdon sot edhe me një super paraqitje të dy këngëtarëve të njohur, Alban Skenderaj dhe Kida

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Promo e emisionit Express Rozë (62), Zanfina Ismaili, Behgjet Pacolli, Zhurma Show, Përleshja Noizy- Cozman, Lajme ekskluzive…

Posted: 17 Sep 2016 02:57 AM PDT

Edhe këtë të shtunë do të jeni në shoqëri të emisionit Express Rozë ku do të njoftoheni me më të rejat e showbizit vendor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka i ndodhi pornostares së njohur në doganë (Foto +16)

Posted: 17 Sep 2016 02:48 AM PDT

Një ish-pornostare japoneze është tërbuar pas veprimit të doganierëve në Filipine.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nostalgji për Julian Dedën, ja si ka qenë 34 vite më parë (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 02:46 AM PDT

Vetëm një ditë më parë ai festoi ditëlindjen e tij të 35-të.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Einxhel Shkira: Intervistova Bebe Rexhën, në paskuinta më propozoi të bëhem nusja e vëllait

Posted: 17 Sep 2016 02:35 AM PDT

Moderatorja Einxhel Shkira intervistoi këngëtaren Bebe Rexha, pak para koncertit që ajo mbajti në Tiranë një javë më parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Suada Sherifi: Ja takimi i parë me vajzën time Dejzi

Posted: 17 Sep 2016 02:16 AM PDT

Po përjeton emocionin më të bukur që mund të provojë një femër, atë të mëmësisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

'Sekreti' i Xhesika Ndojit e ka emrin 'Viagra' (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 01:47 AM PDT

Ajo është vënë shpësh në fokus të mediave rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sherri me Noizyn, Getoari dhe Majk “braktisin” shokët?

Posted: 17 Sep 2016 01:19 AM PDT

Teksa "Babastars" është kryefjala e ditës dhe miqtë e tij janë në telashe, Getoar Selimi po shijon pushimet me të dashurën e tij, prezantuesen e "Top Channel", Marina Vjollca. Reperi, i cili është njëkohësisht edhe lideri i "Babastars", ndodhet për pushime në Maldive, nga ku na ka sjellë disa foto edhe nga vendet e mrekullueshme që ka vizituar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aksidentohet djali i Ermal Fejzullahut (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 01:05 AM PDT

Djali i këngëtarit Ermal Fejzullahu, ka pësuar një lëndim të rëndë mbrëmë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

"Mizorja" Marina Vjollca! (FOTO)

Posted: 17 Sep 2016 01:05 AM PDT

Ndërsa të gjithë punojnë kur data shënon 15 shtator, Marina Vjollca, është duke shijuar ende detin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Zilja” e zgjimit që i shkakton femrës orgazëm, ja si funksionon

Posted: 17 Sep 2016 12:53 AM PDT

Një studim i fundit ka zbuluar se femrat kanë nevojë për të fjetur më shumë orë se sa meshkujt. Dhe që nga momenti që zgjimi nuk është shumë i këndshëm, një kompani angleze ka vendosur që ta bëjë të kënaqshëm, të paktën për femrat.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Julian Deda kujton kohën kur pelenat as nuk ëndërroheshin në Shqipëri (FOTO)

Posted: 17 Sep 2016 12:48 AM PDT

Julian Deda është zgjuar mjaft nostalgjik.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si ta kuptoni që mashkulli ju do vetëm për seks

Posted: 17 Sep 2016 12:38 AM PDT

Ai nuk ju flet për një të ardhme bashkë, nuk dilni kurrë nga shtëpia dhe nuk ju prezanton asnjëherë me miqtë? Janë të gjitha sinjale të qarta të faktit se ai ju konsideron vetëm si dashnore. Si ta kuptoni kur një mashkull dëshiron të kalojë me ju vetëm një histori seksi?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si është Samanta Karavella kur sapo zgjohet në mëngjes? (FOTO)

Posted: 17 Sep 2016 12:37 AM PDT

Një foto ku ajo duket e freskët dhe natyrale, pa grim. Kështu ka zgjedhur të urojë mirëmëngjes këngëtarja bukuroshe shqiptare, Samanta Karavella.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Morena në ‘Zhurma Show’ pa të brendshme? (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 12:27 AM PDT

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku njihet për linjat e saj seksi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bulza Fejzullahu e uron Sabriun nga larg. Ja fjalët e saj të përmallshme (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 11:44 PM PDT

Bulza Fejzullahu është e bija e këngëtarit të mirënjohur Sabri Fejzullahu. Edhe Bulza në fëmijëri e rini të hershme është marrë me muzikë, andaj është figurë e njohur për shumë njerëz, shkruan "Kosovarja".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet historia e dashurisë së ish-zëdhënëses së PD me biznesmenin

Posted: 16 Sep 2016 11:39 PM PDT

Disa vite më parë ish-zëdhënësja e PD-së Laura Vorpsi konsiderohej si nga zyrtaret më seksi dhe të bukura të asaj kohe.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është femra më e bukur në botë (Video)

Posted: 16 Sep 2016 11:22 PM PDT

Shkencëtarët janë të sigurt se e kanë zbuluar femrën më të bukur në botë. Simetria e fytyrës ishte faktori kryesor për marrjen e këtij "vendimi".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja cila deputete e Kosovës është shoqe e Albërie Hadergjonajt (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 03:11 PM PDT

Nuk ndodh shpesh që politika dhe arti të shkojnë bashkë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Emily Ratajkowski nuk ndalet së provokuari (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 03:08 PM PDT

Modelja e njohur Emily Ratajkowski asnjëherë nuk ka hezituar të ekspozojë linjat e saj superseksi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enca zhgënjen fansat, ja pse…

Posted: 16 Sep 2016 03:01 PM PDT

Bukuroshja e muzikës shqiptare, e cilësuar edhe si mbretëresha e Instragramit për shkak të më shumë se dy milionë ndjekësve, Enca Haxhia, nuk ka hezituar që të jetë transparente dhe provokative as në mbrëmjen e djeshme të "Zhurma Show Awards".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Zbardhet” sherri mes Dafina Zeqirit dhe Ledri Vulës. Ja cila është e vërteta…

Posted: 16 Sep 2016 02:57 PM PDT

Vetëm pak ditë më parë, në mediat sociale bëri bujë lajmi se në ditëlindjen e biznesmenit dhe politikanit Behgjet Pacolli, këngëtarët Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri u zunë me njëri-tjetrin për arsye se secili prej tyre kërkonte të mbyllte mbrëmjen festive me performancën e vet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çiljeta: Partneri nuk u mërzit për zvogëlimin e gjoksit

Posted: 16 Sep 2016 02:51 PM PDT

Në një intervistë me Arian Çanin në emisionin "Zonë e Lirë", Çiljeta Xhilaga më në fund ka pranuar se tashmë është në një lidhje të re.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rudina Magjistari në superformë pas shtatzënisë (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 02:46 PM PDT

Moderatorja e njohur, Rudina Magjistari duket në formë të shkëlqyer fizike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bora Kokëdhima fejohet nesër, ja vendi ku do të zhvillohet ceremonia

Posted: 16 Sep 2016 02:43 PM PDT

Vajza e dytë e ish-deputetit të Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima, Bora Kokëdhima fejohet nesër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

#meShukin në terren për Romë, Ashkali dhe Egjiptian (Video)

Posted: 16 Sep 2016 02:09 PM PDT

Në sezonin e parë të sezonit të tretë të emisionit MeShukin, në terren Shuki ka bërë një pyetje për qytetarët – për atë çka do të thotë RAE

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Paqaku: Ja kush përfitojë nga fjalimi i im në Kuvendin e Kosovës (Video)

Posted: 16 Sep 2016 01:50 PM PDT

Kujtim Paqaku ka treguar para Shukit se kush ka përfituar më shumë nga fjalimi i tij në Kuvendin e Kosovës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fiori Dardha ka diçka për t’i thënë Çiljetës (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 01:43 PM PDT

Moderatorja Fiori Dardha ka shprehur gjatë mbrëmjes së sotme mjaft vlerësim për këngëtaren Çiljeta Xhilaga.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fadil Berisha ndryshon rrënjësisht Adrola Dushin dhe Xhesika Berberin (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 01:32 PM PDT

Fotografi Fadil Berisha ka realizuar një set të mrekullueshëm fotografik me modele Adrola Dushin dhe Xhesika Berberin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lufta Prishtinë VS Tiranë 1-1: Pasi Cozy ja "palon" Noizy’it, Erioni ja "palon" Shpendit (Video)

Posted: 16 Sep 2016 01:29 PM PDT

Në kuadër të rubrikave të reja të emisionit "Me Shukin" "shuk e shqip" për incidentin në mes të reperëve Noizy dhe Cozman kanë folur edhe Shpend Ahmeti dhe Erio Veliaj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Frymëzimi i Sinan Hoxhës feston ditëlindjen (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 01:26 PM PDT

Një urim i veçantë ka ardhur gjatë ditës së sotme për këngëtarin Sabri Fejzullhahu.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Aurela Hoxha nudo në “Dashuri në Bjeshkët e Namuna” (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 01:15 PM PDT

Modelja Aurela Hoxha tashmë është pjesë e filmit "Dashuri në Bjeshkët e Namuna".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Speciale: Shuki raporton nga vendi i ngjarjes për përleshjen Noizy-Cozman (Video)

Posted: 16 Sep 2016 01:10 PM PDT

Në rubrikën e re të emisionit "Me Shukin", ai vjen me një speciale nga vendi i ngjarjes gjatë përleshjes së Noizyit dhe Cozmanit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :