Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Logitech sjell tastierën që lidhet me tre pajisje [video]” plus 15 more Express AutoTech

loading...

“Logitech sjell tastierën që lidhet me tre pajisje [video]” plus 15 more Express AutoTech


Logitech sjell tastierën që lidhet me tre pajisje [video]

Posted: 19 Sep 2016 05:21 PM PDT

Ka përdorues të cilët përdorin tastierën klasike për celularët e tyre apo tabletët, ndërsa disa të tjerë ende përdorin tastierën e thjeshtë për kompjuterë personal, kështu që tavolina e tyre e punës është e tejmbushur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mercdes-AMG C63 bëhet me seri të re

Posted: 19 Sep 2016 05:20 PM PDT

Disa ndoshta nuk e njohin Christian Lübke dhe punimet e tij, por për ata që e njohin, ai konsiderohet si njëri nga specialistët më të mirë për sistemin e shkarkimit të gazrave.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe dy Galaxy Note 7 eksplodojnë

Posted: 19 Sep 2016 03:55 PM PDT

Dy pajisje "Galaxy Note 7" kanë marrë flakë në Kinë, sipas disa raportimeve në rrjetet sociale. Ky lajm vjen dy javë pas lançimit të "smartphone"-t që ka pasur probleme me baterinë në të gjithë botën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Veturat e së ardhmes mund të jenë vdekjeprurëse

Posted: 19 Sep 2016 03:52 PM PDT

Sistemet me prekje në vetura që do të lejojnë shoferët që të kontrollojnë rrjetet sociale kur janë në timon do të shkaktojnë edhe më shumë aksidente rrugore

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shitja e Galaxy Note 7 do të rifillojë më 21 tetor në Amerikë

Posted: 19 Sep 2016 03:51 PM PDT

Siç është bërë ditur më herët Samsungu do të rifillojë më 28 shtator shitjen e Galaxy Note 7 në Korenë e Jugut.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Del në shitje bisha unike Koenigseggut

Posted: 19 Sep 2016 03:49 PM PDT

Secili model Koenigsegg është i veçantë, por disa janë me të vërtetë shumë të veçantë. E ky është Agera Final One of 1.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Njihuni me Lumix LX15, kamerën më të re nga Panasonic (Video)

Posted: 19 Sep 2016 02:42 PM PDT

​Megjithëse smartfonët janë bërë mjaft të mirë këto ditë për bërjen e fotove, shumica e ndjesorëve dhe lenteve të tyre nuk janë në nivelin e atyre që gjenden tek kamerat aktuale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A është iPhone 7 i lakueshëm? (Video)

Posted: 19 Sep 2016 01:47 PM PDT

iPhone 7, celulari më i ri i Apple, u është nënshtruar shumë testimeve deri më tani – edhe pse ka pak kohë që ka dalë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

iPhone 7: A i mbijeton testit të rënies?

Posted: 19 Sep 2016 11:05 AM PDT

Një përdorues i YouTube ka testuar celularët e rinj të Apple nëse mund t'i mbijetojnë testit të rënies.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

iPhone 7 vs Galaxy S7, cili ka kamerë më të mirë?

Posted: 19 Sep 2016 08:51 AM PDT

Në këtë shkrim kemi krahasuar kamerat e iPhone 7 dhe Galaxy S7 – duke rënë në përfundim se kamera e Galaxy S7 është ende më e mirë se iPhone.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A mund t’i shpëtojë iPhone 7 ngrirjes në Coca-Cola?

Posted: 19 Sep 2016 07:29 AM PDT

iPhone 7 mund të jetë i qëndrueshëm ndaj ujit – por një adhurues i teknologjisë vendosi që të shikojë nëse celulari i ri mund të mbijetojë pasi të ngrihet në Coca-Cola për 12 orë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Spiunohet BMW Seria-8 gjatë testimeve [FOTO]

Posted: 19 Sep 2016 05:49 AM PDT

BMW Seria-8 Coupé e rilindur është parë gjatë testimeve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është vetura autonome që i habit këmbësorët me veçorinë e re [VIDEO]

Posted: 19 Sep 2016 02:29 AM PDT

Kompania Suedeze Semcon ka zhvilluar një veturë autonome e cila ndihmon në zgjidhjen e një problemi serioz të këtyre veturave në raport me këmbësorët.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kuptoje kështu kush jua shikon profilin tuaj në Facebook (Video)

Posted: 19 Sep 2016 01:14 AM PDT

Të gjithë kemi parë dhjetëra aplikacione që premtojnë se mund t'ju tregojnë kush ju sheh profilin në Facebook. Ndoshta ish i dashuri? Ndoshta kolegët e punës që tentojnë të shohin fotot e verës?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

BMW prezanton funksionet e avancuara të modelit të ri të Seria-5 [VIDEO]

Posted: 19 Sep 2016 12:14 AM PDT

Para debutimit zyrtar që do ta ketë në Detroit Auto Show në Janar 2017, BMW ka prezantuar një videoklip i cili paralajmëron modelin e ri të Serisë-5.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe iPhone 7 ka një problem të madh (Video)

Posted: 18 Sep 2016 11:47 PM PDT

Përdoruesit e gjigantit Apple, që tashmë kanë në duart e tyre modelin e fundit të pajisjes iPhone, janë duke raportuar për një fishkëllimë dhe një zë të tmerrshëm që vjen nga telefoni i tyre i ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :