Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Mashkulli i pashëm fton vajzën për kafe, ajo që bën më pas...(Foto)” plus 16 more Mistere

loading...

“Mashkulli i pashëm fton vajzën për kafe, ajo që bën më pas...(Foto)” plus 16 more Mistere


Mashkulli i pashëm fton vajzën për kafe, ajo që bën më pas...(Foto)

Posted: 22 Sep 2016 09:38 AM PDT

Charles Dean Bryant mund të marrë dënimin maksimal nëse shpallet fajtor për akuzën e vrasjes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tmerrohen banorët, përbindëshi është rikthyer

Posted: 22 Sep 2016 09:20 AM PDT

Përbindëshi i famshëm i Loch Ness-it është rikthyer! Të paktën kështu duket nga fotografia e shkrepur nga Ian Brenmer, një i apasionuar, i cili betohet se ka gjetur krijesën e Skocisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pse numri 23 është i veçantë?!

Posted: 22 Sep 2016 09:15 AM PDT

Të gjithë e njohim numrin 13 që nuk sjell fat por a e dini se edhe numri 23 ka qenë çdo kohë prezent në shoqërinë njerëzore. Sot po ju sjellim misterin e këtij numri dhe do të habiteni se si nuk e keni vërejtur që ka qenë i pranishëm në shumë situata.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shokuese: Vajza 2 vjeçare tenton të ngrejë nënën nën ndikimin e drogës (Foto +16)

Posted: 22 Sep 2016 04:11 AM PDT

Këto pamje kanë shkaktuar një indinjatë të madhe në SHBA por jo vetëm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nasa paralajmëron konferencë: Kemi një lajm të habitshëm për Evropën

Posted: 22 Sep 2016 03:07 AM PDT

Nasa ka një lajm të rëndësishëm për të bërë.Agjencia amerikane e hapësirës lëshoi një deklaratë për shtyp të enjten herët në mëngjes duke i thënë botës se kishte disa lajme të vlefshëm për të na treguar për Evropën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Takohet pas 20 viteve me personin që ia shpëtoi jetën

Posted: 22 Sep 2016 02:43 AM PDT

Një punëtor ndërtimi në Çikago të Shteteve të Bashkuara të Amerikës kishte shpëtuar jetën e një foshnjeje të porsalindur në tetor të vitit 1995.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Misteri i numrit 23, detaje që do t'ju lënë pa fjalë

Posted: 22 Sep 2016 12:00 AM PDT

Të gjithë e njohim numrin 13 që nuk sjell fat por a e dini se edhe numri 23 ka qenë çdo kohë prezent në shoqërinë njerëzore. Sot po ju sjellim misterin e këtij numri dhe do të habiteni se si nuk e keni vërejtur që ka qenë i pranishëm në shumë situata.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nostradamus: Lufta e tretë botërore do të zgjasë 27 vjet

Posted: 21 Sep 2016 10:58 PM PDT

Fizikani dhe astrologu francez, Michel de Notre Dame, që historikisht njihet si Nostradamus, konsiderohet si njëri nga parashikuesit më të saktë të historisë. Në librin e tij të titulluar "Profecitë" ai ka shkruar më shumë se njëmijë vjersha, kryesisht me nga katër rreshta, që duket se parashikojnë të ardhmen. Michel kishte filluar të ketë vizione në një moshë shumë të re, transmeton gazeta Kosova Sot.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çka përjetoi Napoleon Bonaparta brenda Piramidës së madhe në Giza?

Posted: 21 Sep 2016 05:07 PM PDT

Çka përjetoi Napoleon Bonaparta brenda Piramidës së madhe në Giza? A e keni ditur se Napoleon Bonaparta kishte pasur një përjetim mistik brenda Piramidës së madhe në Giza?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stacioni hapësinor kinez do të bjerë në Tokë

Posted: 21 Sep 2016 05:06 PM PDT

Kina më nuk e ka nën kontroll stacionin e saj hapësinor, i cili sillet rreth Tokës tash e pesë vjet dhe, kah fundi i vitit të ardhshëm, kjo strukturë pritet që të bjerë në Tokë. Stacioni hapësinor "Tiangong-1" ka pushuar së punuari dhe astronautët janë kthyer në Tokë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hotele të vërteta, me rrëfime rrëqethëse reale

Posted: 21 Sep 2016 05:02 PM PDT

Nuk duam t'jua gërditim hotelet, e as t'ju frikësojmë, por vetëm t'ju njoftojmë me disa nga hotelet me të vërtetë të frikshme, transmeton gazeta Kosova Sot.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Misteri rus i Çeljabinskit

Posted: 21 Sep 2016 04:59 PM PDT

Në shkurt të vitit 2013, një meteor rrëshqiti në qiellin mbi qytetin rus Çeljabinks, duke shndritur sa 30 diej dhe, më pas, duke eksploduar në ajër, në shpërthimin më të fuqishëm ajror që nga ngjarja e famshme .

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Teletransporti kuantik, e nesërmja e internetit

Posted: 21 Sep 2016 02:00 PM PDT

Interneti ndodhet përpara një prag revolucioni fale një teknologjie të re që shfrytëzon fibrat optike urbane.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Temperaturat globale thyejnë edhe një rekord

Posted: 21 Sep 2016 01:57 PM PDT

Shkencëtarët amerikanë kanë thënë se temperaturat botërore kanë arritur një rekord të ri gjatë muajit gusht.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Spektakolare! Shijoni stuhitë nga kabina e pilotit (FOTO-VIDEO)

Posted: 21 Sep 2016 01:55 PM PDT

Këto pamje janë vërtet mahnitëse.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja e vërteta për 13 shenjat e horoskopit sipas NASA-s

Posted: 21 Sep 2016 01:52 PM PDT

Pak ditë më parë u përhap lajmi se NASA kishte vendosur të ndryshonte shenjat e horoskopit, për herë të parë pas 2 mijë vjetësh dhe njerëzit padyshim që nuk e pritën mirë, pasi gati 86 përqind e tyre tashmë kanë një tjetër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

NASA paralajmëron një lajm të madh

Posted: 21 Sep 2016 01:31 PM PDT

Për shumë të apasionuar pas studimit dhe vështrimit të hapësirës, NASA ndan me publikun vetëm majën e ajsbergut të materialeve që ka dhe njoftimi i fundit i agjencisë ka ndezur rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :