Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Messi apo Ronaldo? Xavi godet yllin e Realit” plus 39 more Express Sport

loading...

“Messi apo Ronaldo? Xavi godet yllin e Realit” plus 39 more Express Sport


Messi apo Ronaldo? Xavi godet yllin e Realit

Posted: 07 Sep 2016 08:10 AM PDT

"Ronaldo është një lojtarë i epokës së Leo Messi", kështu e nis intervistën për Cadena SER Xavi Hernandez.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çështja e yjeve të Zvicrës, Haxhiu ia hedh fajin FIFA’s

Posted: 07 Sep 2016 07:55 AM PDT

​FIFA u ka dhënë të drejtë Granit Xhakës, Valon Behramit e Xherdan Shaqirit, të cilët kanë thënë se nuk kanë mundur të zgjedhin për të luajtur për Kosovën. Por, Bekim Haxhiu për këtë fajëson FIFA'n, e cila nuk i ka njoftuar me kohë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Befason Xavi, ia qëllon kush e shënoi golin e parë për Kosovën (Video)

Posted: 07 Sep 2016 07:47 AM PDT

Edhe Xavi Hernandez e di se kush e shënoi golin historik për Kosovën të hënën mbrëma

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mustafi nis stërvitjet me Arsenalin, bën një pozë interesante me Ozil (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 07:35 AM PDT

Shkodran Mustafi nis stërvitjet me Arsenalin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shkoi me entuziazëm në Shqipëri, u kthye i dëshpëruar

Posted: 07 Sep 2016 07:15 AM PDT

Kishte shkuar me entuziazëm nga Prishtina në Shqipëri, me shpresën se atje do ta gjente "parajsën". Por, Blend Baftiut nuk i doli ashtu siç kishte pritur, eksperienca shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë bën Granit Xhaka pasi FIFA tregoi të vërtetën (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 06:34 AM PDT

Granit Xhaka është duke tentuar të rrijë sa më larg gjithëve, pas situatës nëpër të cilën ka kaluar tash e disa javë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Karikatura ditës (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 06:25 AM PDT

Karikatura e ditës ka të bëjë me yllin e Real Madridit, Karim Benzema

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Granit Xhaka kishte të drejtë, shqiptarët e Zvicrës meritojnë kërkim falje

Posted: 07 Sep 2016 06:00 AM PDT

​Të gjithë i "quajtën" tradhtarë, Xhakën, Shaqirin, Behramin dhe yjet e tjerë të Zvicrës pasi nuk kaluan te Kosova, por në fakt ata nuk janë të tillë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ibrahimovic paralajmëron Bravon para derbit të Manchesterit (Video)

Posted: 07 Sep 2016 05:50 AM PDT

Zlatan Ibrahimovic ka paralajmëruar transferimin e ri të Manchester Cityt, Claudio Bravo, para derbit të qytetit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lamtumirë Xhaka e Shaqiri, shpresa e vetme mbetet Januzaj

Posted: 07 Sep 2016 05:34 AM PDT

Granit Xhaka e Xherdan Shaqiri, i thonë lamtumirë Kosovës pas sqarimit të FIFA's për procesin e ndryshimit të kombëtareve apo përfaqësuesve dhe shpresa e vetme tani mbetet Adnan Januzaj

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk mund ta besoni se çfarë muzike kanë dëgjuar lojtarët e Kosovës pas barazimit me Finlandën (Video)

Posted: 07 Sep 2016 05:18 AM PDT

"Thërret Prizreni mori Shkodër", kjo këngë është dëgjuar në zhveshtore të Përfaqësueses së Kosovës pas ndeshjes me Finlandën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

FIFA: Lojtarët që u paraqitën në Euro 2016 nuk mund t’i bashkohen Kosovës

Posted: 07 Sep 2016 04:40 AM PDT

Shtëpia ndërkombëtare e Futbollit edhe zyrtarisht ka sqaruar procesin e ndryshimit të kombëtareve apo përfaqësuesve për lojtarët kosovarë që luajnë nëpër kombëtare tjera

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Emery gjen zëvendësuesin e Ibrahimovicit

Posted: 07 Sep 2016 04:32 AM PDT

Unai Emery ka treguar se beson në Edinson Cavanin dhe për këtë nuk ka kërkuar për një zëvendësues të Zlatan Ibrahimovic

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Thiago Messi nënshkruan me klubin e madh evropian

Posted: 07 Sep 2016 04:15 AM PDT

Thiago Messi do t'i bashkohet ekipit të fëmijëve në Barcelonë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bllazheviq: Kosova do të na turpërojë në Shkodër

Posted: 07 Sep 2016 04:04 AM PDT

Çiro Bllazheviq i frikësohet Kosovës, sidomos pas paraqitjes ndaj Finlandës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kovacic merr një lajm të keq

Posted: 07 Sep 2016 03:54 AM PDT

Mateo Kovacic është duke u konsideruar si transferimi më i dobët në La Liga

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shkodran Mustafi lavdëron transferimin e ri të Arsenalit (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 03:40 AM PDT

Shkodran Mustafi ka thënë se Lucas Perez ka gjithçka që i nevojitet një sulmuesi për të qenë i suksesshëm

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ujkani rikujton emocionet pas debutimit historik me Kosovën

Posted: 07 Sep 2016 03:20 AM PDT

Pika e parë në ndeshjen e parë zyrtare të Kosovës ka tërhequr vëmendjen e mediave ndërkombëtare

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E konfirmon agjenti: Toure largohet nga City, e kërkojnë dy gjigantët anglezë

Posted: 07 Sep 2016 02:56 AM PDT

Yaya Toure do të largohet nga Manchester City

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Messi gëzon Barcelonën (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 02:46 AM PDT

Lionel Messi është rikthyer në stërvitje me Barcelonën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Morata gati të luftojë për një vend në formacionin e Zidane

Posted: 07 Sep 2016 02:36 AM PDT

Alvaro Morata do të 'luftojë' për një vend në formacionin startues, edhe përkundër se Cristiano Ronaldo, Gareth Bale dhe Karim Benzema llogaritën si të pazëvendësueshëm

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pep Guardiola në dilemë para derbit të Manchesterit

Posted: 07 Sep 2016 02:24 AM PDT

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola është në dilemë para derbit me Manchester United këtë fundjavë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lila ka një dhuratë për Stresin (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 01:35 AM PDT

Andi Lila ia dhuruar Stresit fanellën e Kombëtares shqiptare, pas fitores prej 2:1 ndaj Maqedonisë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhemajli nuk e dëshiron largimin e Shaqirit e Xhakës nga Zvicra

Posted: 07 Sep 2016 01:18 AM PDT

"Duhet të vazhdojmë me këtë ekip", ishin fjalët e Xhemajlit pas ndeshjes me Portugalinë, duke dhënë sinjale se nuk dëshiron largimin e Shaqirit e Xhakës nga Zvicra

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Unitedi nis bisedimet me Realin për Bale (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 01:10 AM PDT

Raportohet se 'Djajtë e Kuq' kanë nisur bisedimet me Real Madridin për yllin uellsian, Gareth Bale

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ndryshe nga Xhaka e Shaqiri, Behrami respekton Kosovën (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 12:45 AM PDT

Ndryshe nga Granit Xhaka e Xherdan Shaqiri, Valon Behrami është duke u treguar i kujdesshëm

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tifozët e 'masakrojnë' Granit Xhakën me komente (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 12:24 AM PDT

Granit Xhaka është vërshuar me komente të ndryshme në rrjetet sociale

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rashford ia vështirëson zgjedhjen Mourinhos

Posted: 06 Sep 2016 11:58 PM PDT

Marcus Rashford është shprehur tejet i lumtur pas het'trickut që shënoi të martën mbrëma ndaj Norvegjisë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A është ky provokim nga Granit Xhaka? (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 11:42 PM PDT

Granit Xhaka ka zgjedhur heshtjen

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova nuk din për humbje që nga viti 2014

Posted: 06 Sep 2016 11:32 PM PDT

Përfaqësuesja e Kosovës nuk din për humbje që nga 24 maji i vitit 2014

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhaka ka një mesazh për tifozët zviceran, as ky s’e përmend Kosovën (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 11:15 PM PDT

Pas Xherdan Shaqirit, edhe Granit Xhaka nuk është kujtuar për Kosovën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Brazili mposhti Kolumbinë, barazoi Argjentina (Video)

Posted: 06 Sep 2016 10:59 PM PDT

Brazili ka mposhtur Kolumbinë 2:1 në ndeshjen kualifikuese për Kupën e Botës 'Rusia 2018', derisa Argjentina ka barazuar 2:2 me Venezuelën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Berisha shkëlqeu ndaj Finlandës, ai është shembull për të tjerët”

Posted: 06 Sep 2016 02:57 PM PDT

Trajneri kosovar, Ramiz Krasnqi, ka thënë se Valon Berisha ishte më i dalluari në fushë ndaj Finlandës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Maliqi lojtarëve të Kosovës: Jeni me fat që përjetuat nga afër emocionet e ndeshjes historike

Posted: 06 Sep 2016 02:47 PM PDT

Futbollisti i Feronikelit, Behar Maliqi, ka thënë se lojtarët e Kosovës janë me fat që përjetuan ndeshjen historike për vendin tonë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Do të krijojmë një Përfaqësuese të fortë”

Posted: 06 Sep 2016 02:40 PM PDT

Trajneri kosovar, Ramiz Krasnqi, ka thënë se ka mbetur i habitur me paraqitjen e Kosovës në ndeshjen historike në Turku kundër Finlandës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Platini uron Kosovën për debutimin historik

Posted: 06 Sep 2016 02:29 PM PDT

Ish-presidenti i UEFA's, Michel Platini, ka qenë ndër personalitet e para ndërkombëtare që e ka uruar dhe përgëzuar kryetarin e FFK'së, Fadil Vokrri, për debutimin e suksesshëm të përfaqësueses së Kosovës në kualifikimet e Botërorit "Rusia 2018".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Njihuni më të dashurën seksi të yllit të Kosovës (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 02:13 PM PDT

Përveç vendimeve të rëndësishme që merr në fushë, Milot Rashica di të bëjë një gjë të tillë edhe jashtë saj

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Katastrofë për Granit Xhakën (Video)

Posted: 06 Sep 2016 02:00 PM PDT

Granit Xhaka është ndëshkuar me karton të kuq në ndeshjen kundër Portugalisë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fitojnë Belgjika dhe Bosnja (Video)

Posted: 06 Sep 2016 01:43 PM PDT

Belgjika dhe Bosnja kanë shënuar fitore në ndeshjet e para kualifikuese për Botërorin 'Rusi 2018', duke mposhtur 3:0 Qipron, respektivisht 5:0 Estonin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barazon Franca, Suedia e Holanda ndajnë pikët (Video)

Posted: 06 Sep 2016 01:39 PM PDT

Franca ka barazuar 0:0 me Bjellorusinë në ndeshjen e parë kualifikuese për Kupën e Botës 'Rusia 2018', derisa po në Grupin A, Suedia e Holanda kanë ndarë pikët

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :