Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Michael Jackson është gjallë? (Video)” plus 4 more Mistere

loading...

“Michael Jackson është gjallë? (Video)” plus 4 more Mistere


Michael Jackson është gjallë? (Video)

Posted: 04 Sep 2016 07:58 AM PDT

Ishte ditë e pikëlluar për fansat e muzikës kur Michael Jackson vdiq më 2009.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vëllai vdes para dasmës së saj, ja çfarë bën e motra (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 06:47 AM PDT

Ndodh që para ditës më të lumtur të jetës, të ndodhin plot të papritura dhe ngjarje tragjike fatkeqësisht

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet e vërteta shokuese për Alienët

Posted: 04 Sep 2016 03:55 AM PDT

Shumica e jashtëtokësorëve që vizitojnë Tokën janë shkurtabiqë, respektivisht kanë një gjatësi trupore më të vogël sesa 1,2 metra. Kështu të paktën thotë fizikani David Webb, i cili analizoi rreth 2000 raste të takimeve të afërta me alienët, me ç'rast konstatoi se alienët mund të kategorizohen në tri kategori

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fakte të tmerrshme rreth magjisë së zezë, të cilat nuk i keni ditur

Posted: 03 Sep 2016 10:29 PM PDT

Kur ta dëgjoni shprehjen magji, në mend ju vijnë gjëra të ndryshme, njëra ndër to edhe magjia e zezë. Mendoni se i dini të gjitha rreth saj? 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mister: Piktura e Shakespeare po e humb mjekrën (Foto)

Posted: 03 Sep 2016 10:15 PM PDT

Ta heqësh apo jo mjekrën, kjo është çështja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :