Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“​Mira Kazhani nuk u qëndron dot larg këtyre dy personave (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“​Mira Kazhani nuk u qëndron dot larg këtyre dy personave (Foto)” plus 39 more Express Rozë


​Mira Kazhani nuk u qëndron dot larg këtyre dy personave (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 10:43 AM PDT

Për shkak të valës së ndryshimeve në Top Channel gjatë ditëve të fundit gazetarja Mira Kazhani ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Lori Hoxha pa make-up (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 10:24 AM PDT

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në SnapChat një foto në të cilën shfaqet pa make-up.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu “kcen” Majk (Video)

Posted: 06 Sep 2016 10:20 AM PDT

Reperi Majk ka lansuar këngën e tij më të re, "Kcen".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fitorja me Maqedoninë, ja çfarë ndodhi në dhomat e zhveshjes (Video)

Posted: 06 Sep 2016 10:11 AM PDT

​Fitorja e Shqipërisë kundër Maqedonisë ka shkaktuar mjaft gëzim tek tifozët e gjithashtu tek vetë futbollistët.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është e fejuara seksi e Milot Rashicës (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 10:09 AM PDT

Sulmuesi nga Vushtrria i cili luan për ekipin holandez Vitesse, së fundmi është bërë pjesë e kombëtares së Kosovës, ku mbrëmë u zhvillua ndeshja e parë kundër Finlandës me rezultat 1 me 1 dhe ai shkëlqeu.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Silva Gunbardhi pa tualet, pa filtra dhe pa operacione (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 09:47 AM PDT

Prej disa kohësh ajo është bërë nënë e një djali, e për këtë arsye është përpjekur mjaft që të kthehet sërish në formë fizike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ndryshon sërish Elvana Gjata, ja si duket (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 09:29 AM PDT

Këngëtarja Elvana Gjata ka postuar një foto në Instagram me një pamje ndryshe.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë bën Rozana Radi në zyrën e Nard Ndokës? (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 09:18 AM PDT

Politikani Nard Ndoka do të jetë këtë sezon pjesë e kastit të tretë të " Dance with Me".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë u kërkoi Beyonce miqve për ditëlindje

Posted: 06 Sep 2016 09:03 AM PDT

Kur Beyonce u kërkon mysafirëve të saj, që për ditëlindje të duken si yje roku të viteve të 70-ta, ata e marrin shumë seriozisht.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja pse Kanye West ‘evakuohet’ nga zjarrfikësit (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 08:50 AM PDT

Ai mbajti një performancë të shkëlqyer në sheshin "Madison" të New York të hënën në mbrëmje, por mesa duket gjithçka nuk shkoi mirë ashtu siç duhet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Besa Kokëdhima joshëse me bikini, ja si ekspozon gjoksin (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 08:41 AM PDT

Ka qenë një verë e suksesshme kjo që lamë pas për këngëtaren Besa Kokëdhima.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

ExpressStory: Kallashi e pranon se i mbushë buzët me filler (Video)

Posted: 06 Sep 2016 08:36 AM PDT

Ndryshe nga estrada jonë, Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi tregon publikisht se ka mbushur buzët me filler.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Me këto këngëtare të njohura ka qenë në lidhje dashurie Ledri Vula (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 08:32 AM PDT

Të flasësh për Ledri Vulën dhe ish'të dashurat e tij, me siguri lista do të na dalë e gjatë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shikoni se si sheiku e kall dasmën para Mihrije Brahës (Video)

Posted: 06 Sep 2016 08:20 AM PDT

Këngëtarja e njohur, Mihrije Braha, e cila vazhdon me qenë në top formë, është shumë e kërkuar në dasma, shkruan Gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Balerina e njohur shqiptare, në pritje të ëmbël

Posted: 06 Sep 2016 08:18 AM PDT

Duket se ky vit ka qenë i mbarë për disa nga vajzat e showbizz-it shqiptar, duke qenë se ato janë në pritje të ëmbël.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

U akuzua për kopje...por Armina e ka një përgjigje (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 08:04 AM PDT

E akuzuan për kopje, Armina Mevlani përgjigjet kështu.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë i ka bërë Kim Kardashian vetes dhe vajzës së saj (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 07:54 AM PDT

Të hënën North West është veshur si nëna e saj Kim Kardashian pasi ato u drejtuan për koncertin e Kanye West në Madison Square Garden, transmeton Klan Kosova.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zayn Malik anulon koncertin e Dubait, ja nga çfarë po vuan (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 07:39 AM PDT

Zayn Malik ishte detyruar ta anulojë koncertin e ardhshëm në Dubai pas ankthit të vazhdueshëm që i shoqëron performancat e tij solo.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Capital T me një mesazh për shqiptarët pas ndeshjes së Kosovës dhe Shqipërisë

Posted: 06 Sep 2016 07:38 AM PDT

Teksa po zhvillohen debate të ndryshme rreth dy skuadrave tona të futbollit, reperi Capital T vjen me një mesazh bashkimi, trasnmeton Telegrafi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Njihuni më nënën seksi të Edona James (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 07:24 AM PDT

Në paraqitjen e parë publike Edona James, kishte tronditur opinionin shqiptarë me historinë e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto foto të Afronës nuk i keni parë kurrë më herët (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 07:00 AM PDT

Afrona Dika, që nga dita kur e ka pranuar se është në lidhje me këngëtarin Blero Muharremi, nuk është larguar nga vëmendja e shtypit rozë, shkruan Gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marina dhe Geti, ‘arratisje’ romantike me avion privat (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 06:49 AM PDT

Çifti i njohur i showbizzit shqiptar, bukuroshja seksi Marina Vjollca dhe i dashuri i saj i zemrës, Getoar Selimi janë nisur për në 'parajsë'.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë po ndodh me Shpatin? (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 06:39 AM PDT

Ai ka qenë gjithnjë këngëtar shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar, sidomos nga femrat.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja me kë e ndan shtratin Adrola Dushi (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 06:24 AM PDT

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi është larguar në SHBA, bashkë me djalin e saj, Troi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aurela Gaçe, ‘ushtrime’ zëri me trajnerin e Celine Dion, Shakira..

Posted: 06 Sep 2016 06:18 AM PDT

Ajo njihet për vokalin e saj të fuqishëm. Këngëtarja Aurela Gaçe, zbulon potencën e atij vokali që ka.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Soni Malaj e ‘fiksuar’ pas Rihann-ës (Video)

Posted: 06 Sep 2016 05:57 AM PDT

Kënga 'Sledgehammer', e Rihannës e kompozuar nga Sia, i ka rrëmbyer zemrat me miliona fansave të këngëtares në të gjithë botën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Godet “policja” seksi që po çmend rrjetin (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 05:57 AM PDT

E shikoni këtë police seksi? Fotot e saj janë përhapur gjerësisht në internet ditën e sotme, e ndërsa të shumta janë femrat që kanë nisur të xhelozojnë linjat e saj trupore, nuk janë të paktë meshkujt që kanë nisur të ëndërrojnë arrestimin nga ana e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda Morina poston një foto seksi dhe e kallë me gjuhën angleze (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 05:49 AM PDT

Linda Morina ka goditur sërish. Ka postuar një foto seksi me të pasme dhe ka përdorur një term anglisht por që e ka shkruar siç lexohet shqip. Ky është postimi i saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Do t’i harroni motrat Vjollca kur ta shihni mbesën e tyre (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 05:13 AM PDT

Dy motrat Vjollca, janë femrat të cilat kanë marrë komplet vëmendjen e mediave rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Albërie Hadërgjonaj: Plasni xheloza (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 04:40 AM PDT

Para pak ditësh, kemi hasur në disa shkrime se Albërie Hadërgjonaj është përdoruese e photoshopit në shumicën e fotografive të saj, sidomos pas një imazhi të fundit ku këngëtarja është shfaqur tejet seksi, njofton Klan Kosova.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është mësuesi më seksi që keni parë ndonjëherë (FOTO)

Posted: 06 Sep 2016 04:32 AM PDT

Ky djalosh i pashëm është Pietro Boseli, dhe është mësues i matematikës në një koleg universitar në Londër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Të gjithë e mbajnë mend si Beti e shëmtuar, por këto foto të saj nudo, e dëshmojnë të kundërtën (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 04:21 AM PDT

Harrojeni Betin e shëmtuar, sepse tashmë 42-vjeçarja mund të jetë GJITHÇKA, veçse e shëmtuar. Ana Maria Orozo Arsitizabal luajti Betin e shëmtuar në shfaqjen e famshme televizive kolumbiane, që më pas u bë sukses mbarë-botëror.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur Enca ishte e vogël, nuk kishte buzë fare, çka ndodhi tash (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 04:04 AM PDT

Vipat e Bllokut kanë postuar një foto kur Enca ishte fëmijë. Buzët e saj janë tepër të holla saqë nuk dallohet në foto që është këngëtarja. Bëjeni vet krahasimin...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stresi, ‘mesazh’ të veçantë për Serbinë (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 03:46 AM PDT

Ndeshjet e kombëtareve Shqiptare dhe asaj Kosovare, janë bërë tema kryesore mbrëmjen e djeshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Joleza ndjen mall... (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 03:36 AM PDT

Nuk bëhet fjalë për dikë të veçantë..

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Calvin Harris në lidhje të re dashurie

Posted: 06 Sep 2016 03:17 AM PDT

Calvin Harris ka një femër të re në jetën e tij!

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lajm i mirë për shikuesit e serialit “Çka ka shpija” (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 03:07 AM PDT

Seriali vendor i cili transmetohet në RTK, në dy sezonet e kaluara ka treguar se është një nga më të shikuarit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Iva Aliko publikon foton e momentit intim me një mashkull (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 03:05 AM PDT

Ajo u bë e famshme prej deklaratave të saj se është e dashura e një deputeti të Partisë Demokratike të Kosovës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kristjana Saxobeat nuk ndalet, foto nudo dhe puthje lezbike (Foto +16)

Posted: 06 Sep 2016 02:49 AM PDT

Ajo gjithnjë do ta gjejë një mënyrë për të rënë në sy.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dhurata Dora e tepron, vazhdon me ndërhyrje kirurgjike (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 02:45 AM PDT

Këngëtarja e njohur Dhurata Dora, rezulton të ketë qenë tejet e pakënaqur me pamjen e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :