Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Misra të ziera” plus 1 more Kuzhina Shqiptare

loading...

“Misra të ziera” plus 1 more Kuzhina Shqiptare


Misra të ziera

Posted: 16 Sep 2016 03:12 AM PDT

Pas çdo vjeshte e them te njejten gje, pse valle nuk e shfrytzova mjaftueshem zierjen e misrave derisa ishin me te njome(shtalba).

Epo kesoj radhe nuk do ta neglizhoje nje pervoje kenaqesei te tille

The post Misra të ziera appeared first on Kuzhina Shqiptare.

Darkë e lehtë dhe e shpejtë

Posted: 16 Sep 2016 03:03 AM PDT

Kur kemi drekuar me heret, ne oret e mbremjes do te donim te hanim dicka te shpejte dhe te nxehte, ja menyra me e lehte per te kaluar kete.

The post Darkë e lehtë dhe e shpejtë appeared first on Kuzhina Shqiptare.

Related Posts :