Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Modelja seksi pozonte në rërë pranë ujit, por i ndodhi diçka e pabesueshme (Foto/Video)” plus 4 more Telegrafi Dështime

loading...

“Modelja seksi pozonte në rërë pranë ujit, por i ndodhi diçka e pabesueshme (Foto/Video)” plus 4 more Telegrafi Dështime


Modelja seksi pozonte në rërë pranë ujit, por i ndodhi diçka e pabesueshme (Foto/Video)

Posted: 27 Sep 2016 02:57 PM PDT

Një modele seksipile ka mbetur e shokuar, kur derisa po pozonte në pozicione provokuese e shtrirë në rërë të plazhit një valë e madhe i mbush gojën plotë ujë.

Modelja e njohur si Missy ishte duke pozuar me rroba banjo ngjyrë rozë, kur nëna natyrë e bëri të vetën dhe papritmas përfundon me gojën plotë rërë dhe ujë, transmeton Telegrafi.

2

Videon e ka publikuar studioja e bukurisë Texacali, ku në një mbishkrim thuhet se fotosesioni ishte realizuar në Havai. /Telegrafi/

 

The post Modelja seksi pozonte në rërë pranë ujit, por i ndodhi diçka e pabesueshme (Foto/Video) appeared first on Telegrafi.

Shitësja e argjendarisë detyrohet të punojë e zhveshur (Video, +16)

Posted: 27 Sep 2016 11:43 AM PDT

Në Hong Kong të Kinës, është filmuar një shitëse e zhveshur e cila kishte vendosur në thimtha vizatime që imitojnë diamantet.

Zeshkania qëndron pranë banakut të mbushur me stoli ari, ndërsa duket se nuk ndjehet aspak mirë dhe komod, transmeton Telegrafi.

Derisa në lokal shihen disa njerëz, pranë saj nuk duket se është afruar dikush për momentin.

Zhveshja e saj dhe detyrimi që të punojë në këtë mënyrë, ka zgjuar vëmendjen e organizatave që merren me mbrojtjen e të drejtave të grave dh punëtorëve.

Rasti është kritikuar rëndë, ndërsa kërkohen të merren masa për punëdhënësin e saj, që i kërkoi të shesë në këtë mënyrë. /Telegrafi/

The post Shitësja e argjendarisë detyrohet të punojë e zhveshur (Video, +16) appeared first on Telegrafi.

E ndaluara për vozitje të dehur, flirton dhe kërkon t’i bëhet një fotografi më e mirë (Video)

Posted: 27 Sep 2016 11:10 AM PDT

Gruaja e njohur vetëm me mbiemrin Xu, është ndaluar nga policia gjatë orëve të mesnatës, teksa po voziste e dehur nëpër Changji të Kinës.

Meqenëse nuk e kishte me vete lejen e vozitjes, asaj i është kërkuar të del nga vetura dhe t'i bëhet testi i alkoolit, transmeton Telegrafi.

Pas që kishte pirë mbi nivelin e lejuar, atë e fotografuan dhe e morën në mbajtje. Por, Xu ka provuar të flirtojë me policët, në mënyrë që ta falin.

Në përpjekje që të mos ndëshkohet, ajo ka kërkuar të përdoren aplikacione të ndryshme me kamera, që ta nxjerrë në fotografi sa më mirë. /Telegrafi/

E ndaluara për vozitje të dehur flirton dhe kerkon ti behte nje fotografi me e mire foto 2

The post E ndaluara për vozitje të dehur, flirton dhe kërkon t'i bëhet një fotografi më e mirë (Video) appeared first on Telegrafi.

Gjatë procesit të zhdukjes, magjistari amator u lëndua keq (Video)

Posted: 27 Sep 2016 12:21 AM PDT

Një magjistar amator nga Kina, që ka dashur të zhduket prapa batanijes, ka mbetur me lëndim në kokë dhe i turpëruar.

Ai e ka hapur materialin para kamerës dhe pasi e ka lëshuar, është nisur me shpejtësi që të hyjë brenda në shtëpi, transmeton Telegrafi.

Por, një fëmijë e ka mbyllur derën dhe e ka qëlluar dërrasën, meqenëse nuk ishte duke shikuar.

Në videon e postuar më poshtë, mund të shihni momentin qesharak kur ai përplaset dhe rrëzohet për toke nga dhimbjet.

"Kjo është më interesante se sa zhdukja që përpiqej të bënte", është komentuar ky njeri, i cili brenda ditës është parë mbi një milion herë. /Telegrafi/

The post Gjatë procesit të zhdukjes, magjistari amator u lëndua keq (Video) appeared first on Telegrafi.

Prezantuesja e motit tregon ‘frontin e nxehtë’ me veshjen shumë të hapur (Video)

Posted: 26 Sep 2016 10:42 PM PDT

Daniela Crudu nga Rumania, gati ka treguar më shumë se që duhet me një veshje shumë të hapur në gjoks.

Pasi njoftoi për parashikimin e motit nga meteorologët, ajo filloi të vallëzoi dhe dekolteja e hapur për pak sa nuk ia tregoi tërë gjoksin, transmeton Telegrafi.

Shfaqja e asaj që është quajtur si 'front i nxehtë', i ka sjellë prezantueses shumë famë.

Ajo ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale, ndërsa emisioni ku ajo prezanton mbledhë shumë shikues. /Telegrafi/

The post Prezantuesja e motit tregon 'frontin e nxehtë' me veshjen shumë të hapur (Video) appeared first on Telegrafi.

Related Posts :