Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“​Mustafi me urim special për ditëlindje të Xhakës (Foto)” plus 39 more Express Sport

loading...

“​Mustafi me urim special për ditëlindje të Xhakës (Foto)” plus 39 more Express Sport


​Mustafi me urim special për ditëlindje të Xhakës (Foto)

Posted: 27 Sep 2016 07:50 AM PDT

Shkodran Mustafi ia ka uruar ditëlindjen Granit Xhakës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Policët ndalin Lorik Canën para banesës së Sali Berishës (Foto)

Posted: 27 Sep 2016 07:35 AM PDT

Lorik Cana nuk është se po kalon ditë të qeta në Shqipëri, teksa është kapur sërish nga Policia

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronaldo shpërthen në stërvitje kundër bashkëlojtarëve (Video)

Posted: 27 Sep 2016 07:20 AM PDT

Cristiano Ronaldo po kalon momente të vështira në Real Madrid

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Karikatura e ditës (Foto)

Posted: 27 Sep 2016 06:55 AM PDT

Francesco Totti është pjesë e karikaturës së ditës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bosnje, huliganët sulmojnë gjyqtarët në rrugë (Video)

Posted: 27 Sep 2016 06:35 AM PDT

Disa huliganë kanë sulmuar në rrugë gjyqtarët pas ndeshjes ndërmjet Shirokit dhe Sarajevës (2:2)

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tërhiqen Plisat, kërkojnë marrëveshje me Prishtinën për Hajrizin (Foto)

Posted: 27 Sep 2016 06:13 AM PDT

Plisat u kanë kërkuar falje zyrtarëve të klubit, derisa dëshirojnë të bëjnë një zgjidhje të pranueshme për të gjitha palët për Drilon Hajrizin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Tërhiqet shorti për Kupën e Kosovës

Posted: 27 Sep 2016 05:57 AM PDT

Federata e Futbollit e Kosovës, sot paradite, ka bërë tërheqjen e shortit për rrethin e parë të Kupës së Kosovës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sigal Prishtina godet Plisat (Foto)

Posted: 27 Sep 2016 05:41 AM PDT

Sigal Prishtina u ka dhënë përgjigje disa tifozëve të Grupit 'Plisat' të cilët janë kundër transferimit të Drilon Hajrizit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arsenal – Basel, Graniti i përgjigjet Taulantit (Foto)

Posted: 27 Sep 2016 05:20 AM PDT

Granit Xhaka i ka dëshiruar mirëseardhje Taulantin dhe Baselit në Londër, por ua ka bërë me dije se tri pikë nga ky takim do t'i fitojë Arsenali

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Skandal: Kjo video mund t’i kushtoj Allardyce me shkarkim (Video)

Posted: 27 Sep 2016 05:15 AM PDT

Sam Allardyce, selektori i Anglisë, rrezikon të shkarkohet nga detyra pas një skandali.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Taulanti ka një mesazh për Granitin (Foto)

Posted: 27 Sep 2016 04:45 AM PDT

Taulant Xhaka, mesfushori i Baselit, ka mbërritur në Londër, ku nesër do të përballet me Arsenalin në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ky takim do të vërë Taulantin përballë vëllait të vogël, Graniti përcjell Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Chicharito: Kam kaluar muaj të vështira në Real Madrid

Posted: 27 Sep 2016 04:35 AM PDT

Javier Hernandez, sulmuesi i Bayer Leverkusenit, ka zbuluar se ka kaluar muaj të vështirë në Real Madrid

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Skandal në La Liga: Lojtari i Las Palmas dënohet me burg? (Foto)

Posted: 27 Sep 2016 04:20 AM PDT

Sergio Araujo, sulmuesi i Las Palmasit, rrezikon të dënohet me burg për shkak se ka vozitur makinën i dehur

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Navas pret penalltinë me sy mbyllur (Video)

Posted: 27 Sep 2016 04:01 AM PDT

Keylor Navas, portieri i Real Madridit, ka treguar se ka se nuk është rastësisht pjesë e gjigantit nga La Liga. Portieri i Kosta Rikës ka arritur që me sy mbyllur ta ndal një goditje nga pika e bardh. /Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronaldo ka një mesazh për tifozët e Realit (Foto)

Posted: 27 Sep 2016 03:51 AM PDT

Cristiano Ronaldo u ka bërë me dije tifozëve të Realit se është i gatshëm të përballjen me Brussia Dortmundin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si në Kosovë, lojtarët e ligave të Evropës Lindore mbesin me muaj pa paga

Posted: 27 Sep 2016 03:41 AM PDT

Sipas Unioni Botëror i Lojtarëve (FIFPro), lojtarët e ligave të Evropës Lindore mbesin me muaj pa paga

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gashi në formacionin e javës në Amerikë (Foto)

Posted: 27 Sep 2016 03:17 AM PDT

Shkëlzen Gashi ka zërë vend në formacionin më të mirë të javës në Major League Soccer.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Abramovich bën revolucion në Chelsea

Posted: 27 Sep 2016 02:59 AM PDT

Roman Abramovich, pronari i Chelseas, pritet të bëjë ndryshime në skuadër

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gasperini gëzon Etrit Berishën

Posted: 27 Sep 2016 02:05 AM PDT

Gian Piero Gasperini, trajneri i Atalansas, ka bërë të ditur se Etrit Berisha do të jetë titullar edhe në ndeshjet e ardhshme

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ciao Milan, Bacca bëhet me klub të ri?

Posted: 27 Sep 2016 01:29 AM PDT

Carlos Bacca pritet të transferohet në Paris Saint-Germain gjatë janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shqipëria dhe Kosova në telashe, UEFA ‘mbyll’ ‘Loro Boriçin”

Posted: 27 Sep 2016 01:05 AM PDT

UEFA ka urdhëruar që në stadiumi 'Loro Boriçi, ku do të luajnë Shqipëria dhe Kosova, mos të luajë askush para ndeshjeve kualifikuese për Botërorin 'Rusia 2018'

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kroacia, 300 milionë euro larg Kosovës

Posted: 27 Sep 2016 12:29 AM PDT

Përfaqësuesja e Kroacisë ka lojtarë shumë më cilësore sesa Kosova, me të cilën do të përballet me 6 tetor në 'Loro Boriçi', në kuadër të eliminatoreve për 'Rusia 2018'.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Chelsea kërkon një mbrojtës të panjohur (Foto)

Posted: 27 Sep 2016 12:20 AM PDT

Antonio Conte, menaxheri i Chelseas, ka shfaqur interesim për mbrojtësin e Burnleyt, Michael Keane

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gameiro: Refuzova Barcelonën për Atleticon

Posted: 27 Sep 2016 12:08 AM PDT

Kevin Gameiro, sulmuesi francez, ka zbuluar se kishte mundësin që të transferohet te Barcelona para se të nënshkruaj me Atletico Madridin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lamtumirë PSG, Ben Arfa transferohet në Serie A?

Posted: 26 Sep 2016 11:57 PM PDT

Hatem Ben Arfa mund të largohet nga Paris Saint-Germain gjatë janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dortmund – Real Madrid, formacionet (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 11:45 PM PDT

Borussia Dortmund dhe Real Madrid do të përballen sonte, nga ora 20:45, në kuadër të xhiroi së së dytë të Grupit F të Ligës së Kampionëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacioni i javës në Premierligë (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 11:35 PM PDT

Goal.com ka përzgjedhur formacionin më të mirë të xhiros së xhiros së gjashtë të Premierligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bogdani kërcënon kundërshtaret e Shqipërisë

Posted: 26 Sep 2016 11:15 PM PDT

Erion Bogdani, ndihmës i Gianni De Biasit, u ka bërë me kundërshtarëve në kualifikimet për Botërorin 'Rusia 2018' se nuk do ta kenë aspak të lehtë ndaj Shqipërisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto ndeshje do të luhet sonte në Ligën e Kampionëve

Posted: 26 Sep 2016 11:00 PM PDT

Sonte do të luhen ndeshjet e xhiros së dytë të Ligës së Kamionëve në Grupet E, F, G dhe H

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Statistikat e Zidanes e Ancelottit me Realin do t’iu lënë pa mend (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 02:54 PM PDT

Zinedine Zidane duket se është duke shkuar hapave të mësuesit të tij, Carlo Ancelotti

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Chiellini: Në Champions nuk ka ndeshje të lehta

Posted: 26 Sep 2016 02:39 PM PDT

Giorgio Chiellini ka kërkuar nga bashkëlojtarët e tij që të kenë kujdes ndaj Dinamo Zagrebit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shpërthen Hazard

Posted: 26 Sep 2016 02:32 PM PDT

Eden Hazard nuk po mund ta harrojë humbjen prej 3:0 nga Arsenali

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja kush do ta zë vendin e Marcelos së lënduar (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 02:22 PM PDT

Fabio Coentrao pritet ta zë vendin e Marcelos, ky i fundit do të jetë jashtë fushave për 3 javë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Suarez me statistika të frikshme në Ligën e Kampionëve

Posted: 26 Sep 2016 02:02 PM PDT

Luis Suarez është duke shkëlqyer me fanellën e Barcelonës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Thiago: Atletico ka mbrojtjen më të mirë në botë

Posted: 26 Sep 2016 01:50 PM PDT

Thiago ka lavdëruar punën defensive të Atletico Madridi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘Bayerni në të njëjtin nivel me Realin e Barcelonën’

Posted: 26 Sep 2016 01:36 PM PDT

Gabi mendon se Bayerni është në të njëjtin nivel me Realin e Barçën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dortmund – Madrid, formacionet e mundshme (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 01:26 PM PDT

Goal.com ka publikuar formacionet e mundshme të Real Madridit e Borussia Dortmundit për ndeshjen e së martës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Allegri befason për Higuainin

Posted: 26 Sep 2016 01:00 PM PDT

Massimiliano Allegri ka befasuar me deklaratën për Gonzalo Higuainin, duke thënë se ende nuk e di se në cilën pozitë të luajë me të

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tuchel: Reali është tjetër skuadër pa këtë lojtar

Posted: 26 Sep 2016 12:51 PM PDT

Tuchel mendon se Real Madridi është duke e ndjerë mungesën e Casemiros

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kroos flet për veprimet e Cristianos

Posted: 26 Sep 2016 12:41 PM PDT

Toni Kroos ia ka bërë të qartë Cristiano Ronaldo se vendimi i trajnerit duhet respektuar

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :