Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Nga tregu amerikan tërhiqen një milion Note 7” plus 11 more Express AutoTech

loading...

“Nga tregu amerikan tërhiqen një milion Note 7” plus 11 more Express AutoTech


Nga tregu amerikan tërhiqen një milion Note 7

Posted: 16 Sep 2016 04:03 PM PDT

Autoritetet amerikane dërguan një kërkesë formale në adresë të Samsung për të tërhequr nga tregu pajisjet Note 7, tek të cilat edhe vetë kompania ka njohur një avari me baterinë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Versioni sportiv i Vivaros vjen me pamje “agresive” [foto]

Posted: 16 Sep 2016 04:00 PM PDT

Kompania e njohur gjermane Opel për panairin e veturave komerciale në Hanover ka përgatitur promovimin e modelit Vivaro në version Sport.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Apple mendon heqjen e portit të kufjeve edhe nga MacBook Pro

Posted: 16 Sep 2016 03:57 PM PDT

Një tjetër shtytje e madhe për të ardhmen e teknologjisë pa tela, kompania e njohur Apple mendon të heqë portin e kufjeve edhe nga laptopët MacBook, njëjtë sikurse ka bërë me iPhone.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Audi RS6 sportiv me klasë e ngjyrë të bardhë [foto]

Posted: 16 Sep 2016 03:54 PM PDT

Audi Forum Neckarsulm në Gjermani është duke ekspozuar modelin e modifikuar Audi RS6 Avant Performance.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

VW ka gati veturën elektrike (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 02:50 PM PDT

Volkswagen ka lëshuar imazhet e para të veturës elektrike, e cila do të futet shumë shpejt në prodhim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A është iPhone 7 me të vërtetë i qëndrueshëm ndaj ujit?

Posted: 16 Sep 2016 02:02 PM PDT

iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus kanë dalë zyrtarisht në shitje, që do të thotë se miliona njerëz tani do të mund t'i blejnë ata.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Përdoruesit zbulojnë porno në iOS 10 (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 10:23 AM PDT

Apple lëshoi kohët e fundit iOS 10, dhe përderisa disa përdorues përjetuan probleme me përditësimin, disa të tjerë i kanë mirëpritur ndryshimet e reja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gjenerata e super-njerëzve po vjen, thotë një ekspert

Posted: 16 Sep 2016 09:17 AM PDT

Imagjinojeni një person i cili mund të luaj tenis si Andy Murray, të mendojë si profesori Stephen Hawking dhe të jetojë deri në 150 vjet – në një trup që duket shumë më ndryshe dhe që ka forcën e një 40-vjeçari.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gëzimi i fansave të Apple kur marrin iPhone 7

Posted: 16 Sep 2016 07:40 AM PDT

Në dyqanet më të mëdha të Apple sot kishte kaos dhe gëzim, pasi përdoruesit më të flakët të Apple më në fund morën në duart e tyre iPhone 7.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fillojnë shitjet e para të iPhone 7

Posted: 16 Sep 2016 07:20 AM PDT

iPhone 7 ka dalë zyrtarisht në shitje sot në 28 vende të botës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Samsung kërkon falje për defektet në Note 7

Posted: 16 Sep 2016 07:12 AM PDT

Samsung ka lëshuar një video zyrtare në të cilën kërkon falje për defektet me baterinë e Galaxy Note 7, që bëri që shumë përdoruesve t'u shpërthente pajisja në dorë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shikoni çfarë super veture do të prodhojë Mercedes! (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 10:15 PM PDT

Mercedez-Benz nuk e ka ndërmend të ndalet, sa i përket prodhimit të veturave të reja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :