Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

NOA: “Aksident në Tiranë-Durrës, një i plagosur, shihni makinën e përmbysur|VIDEO” plus 9 more

loading...

NOA: “Aksident në Tiranë-Durrës, një i plagosur, shihni makinën e përmbysur|VIDEO” plus 9 more


Aksident në Tiranë-Durrës, një i plagosur, shihni makinën e përmbysur|VIDEO

Posted: 16 Sep 2016 12:05 PM PDT

Një aksident është shënuar në aksin rrugorë, Tiranë-Durrës ku një makinë është përmbysur dhe nga ky aksident është plagosur lehtë një person. Burime nga policia e Tiranës bëjnë me dije për agjencinë noa.al se personi ka marrë palgë të lehta pasi makina është përplasur dhe më pas është pëmbysur. Dyshohet se drejtu

Zgjedhjet brenda partisë më 6 nëntor, Rrokaj rival me Metën për kreun e LSI

Posted: 16 Sep 2016 11:41 AM PDT

Lëvizja Socialistë për Integrim në mbledhjen e kryesisë, shpall 6 nëntorin si datë që do të zhvillojë zgjedhje për kryetar. Në një deklaratë për mediat pas përfundimit të mbledhjes Luan Rama, u shpreh se 30 shtator 2016 të jetë afati i fundit i regjistrimit të kandidaturave për kryetar të LSI-së. Por nga ana tjetër ës

"Vdekja e nënës dhe foshnjës", PD fajëson Ramën dhe Beqajn

Posted: 16 Sep 2016 11:23 AM PDT

Për humbjen e nënës dhe foshnjës së saj në maternitetin "Koço Gliozheni" në Tiranë, Partia Demokratike ka akuzuar kryeministrin Edi Rama dhe ministrin e Shëndetësisë Ilir Beqjan. Sipas zëdhënëses së kësaj force politike, Ina Zhupa fajtorë për gjendjen e shëndetësisë sot janë Rama e Beqaj. DEKLARATA E PLOTË E INA ZHUP?

QTU pajis me mjete shkollore dhe veshje fëmijët në nevojë të Tiranës

Posted: 16 Sep 2016 11:14 AM PDT

Fondacionit "Fundjavë Ndryshe"  tani i është bashkuar edhe një nga qendrat tregtare që gjithmonë ka treguar se di të mbështes njerëzit në nevojë, siç është Qendra Tregtare Univers. Në ambientet e saj ajo ka mirëpritur fëmijë nga familje në nevojë të zonave të ndryshme të Tiranës. Fëmijët, të cilët në datën 13 s

Alpha Bank Albania sjell në Tiranë Festivalin Ndërkombëtar të Kitarës

Posted: 16 Sep 2016 11:05 AM PDT

Performanca të shkëlqyera artistike nga muzikantë të mirënjohur kombëtarë dhe ndërkombëtarë nga Italia, Austria, Greqia, Maqedonia, Çekia dhe Mali i Zi do të jenë në Tiranë në edicionin e katërt të Festivalit Ndërkombëtar të Kitarës. Ky aktivitet realizohet fal mbështetjes së Alpha Bank Albania, e cila është sponsori gj

I thoni lamtumirë syzeve, ja receta me aloe vera për sytë

Posted: 16 Sep 2016 10:51 AM PDT

Tani mund t'i thoni lamtumirë syzeve dhe të përmirësoni shikimin me këtë recetë të përkryer. Kjo mënyrë vjen nga një kirurge e njohur ruse dhe një bashkëpunëtor i saj, të cilët preferojnë që para secilës seancë mjekësore t'ju ofrojnë pacientëve këtë recetë që përmirëson shikimin. Sipas tyre kjo recetë përmirë

Grimi, transformimi që i bën një femre| FOTO

Posted: 16 Sep 2016 10:25 AM PDT

Gjysma e fytyrës së grimuar është bërë hit i vërtet në Instagram! E duket se vërtet grimi bën çudi. Kelsie Swygart e adhuron grimin, ndërkaq nga shtëpia nuk del pa i rregulluar vetullat, në qerpikë vë maskara dhe pa krem pudër gjithashtu. Megjithatë, përpiqet që grimin ta reduktojë në minimum. Në fëmijëri ka përdorur sh

Doni të mbani trupin në formë, ja cilat janë mënyrat....

Posted: 16 Sep 2016 10:09 AM PDT

A dëshironi që të qëndroni në formë, dhe të mos shtoni kilogramë të tepërt në trupin tuaj edhe pse nuk ju pëlqen apo nuk keni mundësi që të frekuentoni palestrat, ka mënyra të tjera për këtë gjë. Një alternativë mund të jetë shëtitja ose ecja, një ushtrim i thjeshtë natyror dhe që mund të bëhet lehtë nga kushdo. N

Tahiri 'feston' 3-vjetorin në detyrë si ministër, falenderon edhe opozitën

Posted: 16 Sep 2016 10:00 AM PDT

Teksa situata në vend është nënë zhurmën e krimeve dhe të hetimeve të nisura nga prokuroria, Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri 'feston' sot 3 vjet në detyrë. Në një rezyme të punës së bërë këto 3 vite, Tahiri thotë se ka forcë e shpresë për të bërë ende çfarë nuk është bërë. Në një postim të bërë në faqen

Dade e Bogdani së bashku në takimet e zhvilluara në Britaninë e Madhe

Posted: 16 Sep 2016 09:33 AM PDT

Në përmbyllje të vizitës zyrtare të Kryetarit të Kuvendit dhe delegacionit parlamentar shqiptar në Londër, Kryetarja e Komisionit të Politikës së Jashtme të Kuvendit të Shqipërisë Arta Dade, si dhe anëtari i komisionit deputeti Gerti Bogdani, shoqëruar prej ambasadorit të ri të Shqipërisë në Mbretërinë e Bashkuar zhvilluan k

Related Posts :