Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

NOA: “Drejtoresha e ‘Koço Gliozhenit’ në mbrojtje të mjekëve: Rasti i Aidës ndodh 1 në 1 milionë” plus 9 more

loading...

NOA: “Drejtoresha e ‘Koço Gliozhenit’ në mbrojtje të mjekëve: Rasti i Aidës ndodh 1 në 1 milionë” plus 9 more


Drejtoresha e ‘Koço Gliozhenit’ në mbrojtje të mjekëve: Rasti i Aidës ndodh 1 në 1 milionë

Posted: 17 Sep 2016 11:35 AM PDT

Diagnoza nga e cila humbi jetën 35-vjeçarja Aida Çajka, në muajin e nëntë të shtatzënisë është shumë e vështirë për tu zbuluar në fazën e hershme të saj aq më tepër në gratë shtatzëna. Aida dhe fëmija i saj humbi jetën dje në maternitetin "Koço Gliozheni" dhe sipas mjekëve shkaku i vdekjes ka qenë hemoragjia masive n?

Çifti i “The last song” së bashku edhe në jetën reale |FOTO

Posted: 17 Sep 2016 11:14 AM PDT

  Ai është burri i saj! Liam Hemsworth ka kapur dorën e Miley Cyrus dhe të dy të qeshur kanë ecur për në Big Apple. Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth duket se janë kthyer sërish bashkë. Duket se çifti i adoleshentëve në filmin "The last song" (Kënga e fundit) janë së bashku edhe në jetën reale. Teksa Miley është

Mos thoni gënjeshtra në intervistën e punës, zbuloheni brenda 30 sekondave

Posted: 17 Sep 2016 10:58 AM PDT

Shmangni gënjeshtrat. Gjatë një interviste pune, kandidatëve i'u bëhen pyetje të ndryshme. Disa prej tyre lidhen me CV-në, ndërsa të tjera për eksperiencat e punës ose akademike, ndërsa të tjera lidhur me rritjen profesionale ose ekonomike, njohuritë e gjuhëve të huaja dhe interesat personale. Ka shumë rëndësi që të jeni s

Ndjenja negative më e përhapur në botë, vuan 30% e popullsisë

Posted: 17 Sep 2016 10:46 AM PDT

Më shumë ziliqarë se sa pesimistë. Një studim i bazuar në sjelljen e njerëzve ka zbuluar se 90% e popullsisë mund të klasifikohet në bazë të katër lloje personalitetesh: pesimistë, optimistë, vetëbesues dhe ziliqarë. Pikërisht këta të fundit janë grupi më i përhapur me 30%, ndërsa grupimet e tjera zënë nga 20% të popul

Irani paralajmëron: Shqipëria është në prag lufte!

Posted: 17 Sep 2016 10:26 AM PDT

Agjencia shtetërore Iraniane e Lajmeve, "ParsToday" ka paralajmëruar Shqipërinë se ndodhet në prag lufte, për shkak të pranimit të grupit të muxhahedinëve, të shpallur armiq nga Teherani. Agjencia e krahason pranimin e muxhahedinëve nga Shqipëria, të njëjtë me "vendosjen e izraelitëve në Palestinë në shekullin e kaluar?

Publikon fotografinë e ditës së parë të shkollës së vajzës, pamja prek

Posted: 17 Sep 2016 10:25 AM PDT

Dy fotografi të vendosura pranë njeri tjetrës, të cilat thonë shumë. Një pamje prekëse e publikuar nga një nënë angleze në Facebook, Julie Apicella. Gruaja publikoi fotografinë e 7 shtatorit të vitit 2015, atë të vajzës së saj të prekur nga kanceri, në ditën e nisjes së shkollës dhe më pas atë të 7 shtatorit të vitit 2

Rama: Puka do kthehet në një prej destinacioneve turistike më të rëndësishme të veriut

Posted: 17 Sep 2016 10:13 AM PDT

Pukë, 17 shtator 2016, NOA.al- Kryeministri Edi Rama e cilësoi si fillimin e një transformimi të dukshëm, ndonëse problemet janë të mëdha dhe zgjidhjet kërkojnë shumë më tepër kohë, legalizimin e tokave bujqësore. Duke folur pasditen e sotme nga Gjegjani i Pukës, ku shpërndau legalizimet e tokave bujqësore, ai tha se në kët?

Deputetët demokratë në Ishëm, Noka: Pista e avionëve, prova për lehtësitë e trafikut

Posted: 17 Sep 2016 09:59 AM PDT

Durrës, 17 shtator 2016, NOA.al- Deputetë dhe drejtues të Partisë Demokratike denoncuan sot në terren pistën e avionëve të asaj që e quajtën "karteli i drogës, i ngritur në mes të Shqipërisë, në fshatin Ishëm". Deputeti demokrat Flamur Noka, tha se kjo pistë avionësh 1.8 kilometra e gjatë për transport ajror të drogës,

Vret gruan dhe fsheh trupin e saj në shtëpi, ajo që bën më pas trondit më shumë

Posted: 17 Sep 2016 09:43 AM PDT

Rreh dhe vret gruan e tij, ndërsa më tej fsheh trupin e saj, para se të telefonojë kushërirën e tij 25- vjeçare për të bërë seks me të. Një histori shikuese e cila ka si protagonist 48- vjeçarin amerikan, Loyd Dejohn nga Michigan. Burri gjatë një sherri me gruan, në 28 maj të vitit 2014, e qëlloi me thikë Kimberley, duke e l?

Tahiri i përgjigjet Bashës: Sot flet? Kanabisi rritej nën hundën tënde

Posted: 17 Sep 2016 09:27 AM PDT

Tiranë, 17 shtator 2016, NOA.al- "8 vjet ministër i Saliut pa shkëputje, edhe ministër i Brendshëm dy vjet, e sot flet Lulzim Basha për kultivimin e kanabisit? A ishte ky ministër i Brendshëm kur Lazarati i rritej mu nën hundë? A di njeri të ketë shprehur një herë të vetme ndonjë shqetësim a të ketë folur publikisht për këtë ?

Related Posts :