Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

NOA: “Ja si është arrestuar i kërkuari në Greqi për vrasje |VIDEO” plus 9 more

loading...

NOA: “Ja si është arrestuar i kërkuari në Greqi për vrasje |VIDEO” plus 9 more


Ja si është arrestuar i kërkuari në Greqi për vrasje |VIDEO

Posted: 26 Sep 2016 11:39 AM PDT

Tiranë, 26 shtator 2016, NOA.al -Policia e Tiranë jep detaje të reja për arrestimin e një të kërkuari nga drejtësi Greke ku është dënuar me 18 vjet burg për veprën penale të vrasesj. Në një video të bërë publike nga policia e kryeqytetit shihet se si është vënë në pranga Vladimir Baku. I kërkuari prej 10 vjetësh për

Arrestohet shoferi, i ofroi para policit rrugor për të shmangur gjobën

Posted: 26 Sep 2016 11:20 AM PDT

Një shofer për të shmangur gjobën i ofron ryshfet punonjësit të policisë rrugore, por kjo i ka kushtuar prangat. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Lushnjë-Rrogozhinë ku policia ka vënë në pranga Anastas Gallani, 31 vjeç, banues në lagjen "1 Maji", Fier. "Më datën 26.09.2016, në aksin rrugor Lushnjë-Rrogozhinë, Anastas Gall

Modeles i vidhen fotografitë me pullë të kuqe, përfundojnë në rrjetet sociale |FOTO

Posted: 26 Sep 2016 10:58 AM PDT

Ditëve të fundit nuk bëhet tjetër gjë veçse flitet për hackerat, të cilat vjedhin të dhënat private të bukurosheve me famë ndërkombëtare. Pas vjedhjes së fotografive personale të motrës së dukeshës së Cambridge, Pippa Middleton, radha është e modeles ruse Dana Borisova. Ish- modelja e "Playboy", aktualisht e angazhua

Fotografia e Trump në taksi, i riu nga Tirana bën bujë |FOTO

Posted: 26 Sep 2016 10:47 AM PDT

Ka stampuar në taksi fotografinë e Donald Trump dhe për këtë arsye po bën bujë. Uljan Kolgjegja, është një taksist nga Tirana, i cila e ka dekoruar makinën e tij me portretin e kandidatit amerikan republikan, pasi Kryeministri Edi Rama deklaroi se "Donald Trump mund të jetë një kërcënim real për raportet mes Shqipërisë dhe Amer

Rreth e rrotull botës duke parë dhomat e gjumit |FOTO

Posted: 26 Sep 2016 10:36 AM PDT

Dhoma e gjumit është një vend ku të gjithë shkojnë me dëshirë pas një dite të lodhshme dhe aty kërkojnë të pushojnë. Çdo njeri kërkon të këtë dhomën të rrethuar me sende apo objekte çlodhëse si dhe një krevat padyshim ku do të ndihet rehat. Por tani një libër i ri që ka dokumentuar vendet ku njerëzit flenë gjumë na

“Është Clinton”, të gjithë gati për selfie |FOTO

Posted: 26 Sep 2016 10:29 AM PDT

Kandidatja për zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Hillary Clinton është ndalur në Orlando në vijim të takimeve elektorale. Përballë një grumbulli të madh njerëzish, teksa po i përshëndeste, që të gjithë si në sinkron u kthyen për të bërë selfie me të. Me sytë e fiksuar në smartphone dhe duke

Ja cilët janë çiftet më të suksesshme të ekranit |FOTO

Posted: 26 Sep 2016 10:16 AM PDT

Janë cilësuar si çiftet më të mira të ekranit, por kjo nuk ndodh në jetën reale të aktorëve por në jetën e tyre në film. Duke nisur që nga Tom Hanks-Meg Ryan e deri te Jennifer Lawrence dhe Bradley Cooper, disa nga çiftet më të mira të ekranit të madh kanë zakonin e rikthimit së bashku për filma të rinj. 8 çiftet janë

Tmerri në Aleppo, babë e bir të vdekur nën rrënoja |FOTO |VIDEO

Posted: 26 Sep 2016 10:15 AM PDT

Pamje të rënda vijnë nga Siria, ku trupa fëmijësh shihen nën rrënoja të pajetë, të mbuluar nga pluhuri, tymi e gjaku. Fotografitë që gjeni më poshtë janë publikuar nga vullnetarët e mbrojtjes civile në Siri të fiksuara në qytetin e Aleppo. Mes tyre një burrë dhe djali i tij të vdekur, të mbuluar nga gjaku e pluhuri mes

6 emocionet që na dëmtojnë shëndetin

Posted: 26 Sep 2016 10:03 AM PDT

Emocioni nuk është thjeshtë një fjalë e bukur. Mënyra si mendojmë dhe ndihemi prek mënyrën tonë të jetesës. Mjekësia tradicionale thotë se shëndeti është i lidhur me stilin e jetës, gjenetikën, dhe ekspozimin ndaj infeksioneve, por përpos këtyre ka edhe një lidhje të fortë midis emocioneve dhe shëndetit. Kontrolli i emoc

Modelja prek 100 meshkuj të panjohur në pjesët intime, shihni reagimin e tyre |VIDEO

Posted: 26 Sep 2016 09:59 AM PDT

Barazia gjinore është një objektiv që e synojnë shumë njerëz. Debati është gjithmonë aktual por është rikthyer sërish në vëmendje nëpërmjet një video të fshehtë "En Tocar 100 penes", që ka si protagoniste modelen braziliane Step Feliz. Vajza e guximshme siç mund të shihni në videon më poshtë prek 100 meshkuj në pje

Related Posts :