Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

NOA: “Përfshihet në flakë një automjet në Tiranë, digjet dhe makina tjetër parkuar pranë” plus 9 more

loading...

NOA: “Përfshihet në flakë një automjet në Tiranë, digjet dhe makina tjetër parkuar pranë” plus 9 more


Përfshihet në flakë një automjet në Tiranë, digjet dhe makina tjetër parkuar pranë

Posted: 14 Sep 2016 11:53 AM PDT

Përfshihet në flakë një automjet tip në Tiranë "Mercedes Benz", i cili ka qënë i parkuar. Automjeti i parkuar është përfshirë në flakë gjatë pasdites së sotme rreth orës 18.20, në fund të rrugës "Tish Daija". Si pasojë  ka marrë flakë dhe është djegur edhe një automjet tjetër tip "Audi", pasi ka qënë i pa

Zyrtare. Portieri Berisha prezantohet te Atalanta, ja numri që do mbajë ai |FOTO

Posted: 14 Sep 2016 11:43 AM PDT

Portieri i kombëtares shqiptare Etrit Berisha prezantohet në mënyrë zyrtare te klubi i "Serisë A", Atalanta. Gardiani kuqezi pritet të mbajë numrin një në shpinë, pas transferimit në formë huazimi nga Lazio gjatë merkatos së verës. Portieri u prezantua nga klubi zikaltër në praninë e drejtorit sportiv, Sartori, ndërsa p

Ra në krye të detyrës, qeveria akordon 5 milionë lekë për familjen e Ardian Kodrës

Posted: 14 Sep 2016 11:28 AM PDT

Gjatë mbledhjes së ditës së sotme qeveria ka akorduar ndihmën me vlerë 5 milionë lekë për familjen e ish-efektivit të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë, Ardian Kodra, i cili u vra pak ditë më parë gjatë një operacioni në krye të detyrës, në Torovicë të Lezhës. "Këshilli i Ministrave vendosi dhënien e ndihmës financi

Rrëfimi shokues, ish-ushtari i ISIS: Militantët përdhunojnë vajza nën 10-vjeçare

Posted: 14 Sep 2016 11:17 AM PDT

Një ish ushtar i militantëve të ISIS ka dhënë një rrëfim shokues, duke thënë që militantët përdhunojnë vajza edhe më të vogla se 10-vjeçare. Lahor Shah, pohon se ka qenë pjesëtar i ISIS në provincën Khorasan, e cila operon aktivitetin e saj në Afganistan dhe Pakistan. "Ata thonë se të pafetë po plaçkitin vendin ton?

Dëshmitari flet për sherr njëvjeçar mes Fabios e Fabianit

Posted: 14 Sep 2016 11:14 AM PDT

Foto: Fabian Muçllari Një vajzë e re nga juglindja, shikohet të jetë sebepi i sherrit fatal mes dy adoleshentëve në qytetin e Pogradecit. Një djalë, dëshmitar i rrethanave të gjata që çuan deri në vrasjen makabre, tregon se konfliktet mes tyre kishin nisur që para një viti për t'u përmbyllur me gjak, ditën e djeshme.

Vrasja e Fabios, Fabiani rrëfen ngjarjen që shokoi jo vetëm Pogradecin

Posted: 14 Sep 2016 10:18 AM PDT

Dalin detaje të reja nga hetimi mbi krimin e shëmtuar dje në Pogradec. Autori i dyshuar i vrasjes së Fabio Hilës, ka folur me grupin hetimor, duke treguar se ngjarja që tronditi jo vetëm qytetin e Pogradecit, ishte planifikuar prej tij. Fabian Muçllari, djaloshi që ende nuk ka mbushur të tetëmbëdhjetat, ka treguar se ishte ai, person

Historia e sherreve të përgjakshme mes rreperëve shqiptarë

Posted: 14 Sep 2016 09:45 AM PDT

Historitë e konflikteve mes grupeve të hip-hop-it, duket se ecin paralelisht me zhvillimin e kësaj muzike. Të parët që do ta lidhnin pandashmërisht këtë zhanër muzikor me dhunën, ishin dy repistët amerikanë, 2Pac Shakur dhe Notorius B.I.G. I pari i vrarë më 13 shtator 1996 në një atentat në Las Vegas, ndërsa i dyti, i akuzuar,

Del ADN-ja e përdhunimit të vajzës, fundos babanë

Posted: 14 Sep 2016 09:33 AM PDT

Analiza e ADN-së ka evidentuar se vajza 15-vjeçare është përdhunuar dhe autor i këtij krimi të shëmtuar është babai i saj, Fatos Gurakuqi. Kështu, përveç dëshmive, përdhunimin tashmë e ka konfirmuar edhe ekspertiza e ADN, sipas të cilës kampionë të mbetjeve humane në teshat e vajzës, kanë të njëjtin ndërtim gjenetik me

Kur të shikoni këtë video mund të mendoheni dy herë për të pirë Coca Cola

Posted: 14 Sep 2016 09:32 AM PDT

Ka plot publikime në media dhe rrjete sociale mbi reaksionet e pijes së njohur Coca Cola. Ato tregojnë shpesh se kjo pije e gazuar me plot përbërës që qartësisht nuk i bëjnë mirë trupit të njeriut, shkakton probleme serioze. Këtë radhë, kjo pije i është nënshtruar një testi fare të thjeshtë që e shikoni në videon e mëposh

Çdo gjë ka për të qenë ndryshe në zgjedhjet e 2017-ës

Posted: 14 Sep 2016 09:09 AM PDT

Kaq i trazuar nuk ka qenë ndonjëherë Berlini. Zgjedhjet parlamentare në Gjermani zhvillohen pas një viti, por çështja e refugjatëve e ka ndryshuar politikën gjermane. Një vështrim brenda peizazhit partiak në vend Nga Volker Wagener Rrallë ndonjëherë ka qenë kaq e ngarkuar klima shoqërore në Gjermani si nga vera e vitit 2015.

Related Posts :