Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

NOA: “Përplasje mes reperëve Noizy dhe Cozman në Prishtinë |VIDEO” plus 9 more

loading...

NOA: “Përplasje mes reperëve Noizy dhe Cozman në Prishtinë |VIDEO” plus 9 more


Përplasje mes reperëve Noizy dhe Cozman në Prishtinë |VIDEO

Posted: 13 Sep 2016 11:52 AM PDT

Në Prishtinë përballë një hoteli ka ndodhur një përleshje me armë në mes të dy grupeve te reperëve. Sipas mediave kosovare të përfshirë në këtë grindje kanë qenë reperi nga Shqipëria Noizy së bashku me grupin e tij kundër ish të dashurit të Tunës, Cozman. Sipas "zeri.info" mësojnë se të dy palët kanë gjuajtur

Hetim 77-vjeçares dëmtoi dyqanin e syzeve, fatura 5 mijë euro

Posted: 13 Sep 2016 11:39 AM PDT

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimin për një 77-vjeçar e cila dyshohet se ka dëmtuar një dyqan në pronësi të 46-vjeçares, duke i shkaktuar një dëm prej 5 mijë eurosh. Sipas një njoftimi për shtyp të policisë së kryeqytetit, mësohet se ka nisur hetimi për Xhane Zarin 77 vjeçe, banuese në Tiranë me arsim 8 klasë sepse në

Sherr mes dy të rinjve në lokal, vritet me automatik 18-vjeçari

Posted: 13 Sep 2016 11:19 AM PDT

  Një sherr mes dy bashkëmoshatarëve në një lokal në Pogradec i ka marrë jetën një 18-vjeçari, ndërsa autori i dyshuar është kapur nga policia. Sipas një njoftimi për shtyp të policisë së këtij qyteti mësohet se në fillim në sallën operative është marrë një informacion për të shtëna me armë zjarri në rrug

E lë shkollën djalë dhe rikthehet femër, rrëfimi i vajzës |VIDEO

Posted: 13 Sep 2016 11:04 AM PDT

Një adoleshente transeksuale, e cila lindi si djalë tregoi se si u rikthye në shkollë pas pushimeve verore si vajzë. Me flokët e saj të zeza me shkëlqim dhe me mollëza të konturuara me profesionalizëm, Kairah Kelly, 15 vjeç, nga Middlesbrough, ka marrë inspirim nga ylli i famshëm televiziv. Kohët e fundit, ajo ishte e njohur s

Kërcënohet me vdekje në Itali, deputeti Eduart Ndocaj

Posted: 13 Sep 2016 10:45 AM PDT

Deputeti i Parlamentit shqiptar, Eduart Ndocaj është kërcënuar me vdekje nga një person nëpërmjet rrjetit social Facebook. Denoncimi është bërë nga këshilltari i deputetit Ndocaj, shtetasi Alban Dani, raporton noa.al, duke cituar burime pranë të zgjedhur të popullit që mori mandatin zëvendësues rreth dy vjet më parë. Mbrë

Sëmundjet që mund të keni sipas muajit të lindjes...

Posted: 13 Sep 2016 10:14 AM PDT

Janë disa sëmundje që janë të lidhura ngushtë me muajin e lindjes. Këtë e kanë zbuluar shkencëtarët duke deklaruar se 55 sëmundje janë të lidhura ngushtësisht me muajin e lindjes së pacientit. Shkencëtari Nikola Taloneti ka bërë një studim të ndryshëm të konvencioneve biologjike dhe molekulare rreth shëndetit të njeriut.

Shifra të frikshme, aksidentet vranë në 7 vjet në Shqipëri 2415 persona | FOTO

Posted: 13 Sep 2016 10:01 AM PDT

Nuk janë pak, por mëeplotë gojë mund të thuash se është një bilanc lufte i fortë, në një vend që është në paqe. Pasi nga viti 2009 e deri në vitin 2015 në Shqipëri kanë gjetur vdekjen nga aksidentet rrugore 2415 persona. Pra, mjafton publikimi i këtyre shifrave të frikshme për të ngritur ndoshta alarmin më të madh në shtet

10 futbollistët që kanë shumë tatuazhe |FOTO

Posted: 13 Sep 2016 09:44 AM PDT

Përveç pasionit për të luajtur futboll, ata kanë edhe një tjetër pasion, të "vizatojnë" trupin e tyre duke bërë tatuazhe. Ka nga ata që kanë aq shumë sa kanë mbuluar gati të gjithë trupin. Disa prej tyre kanë një domethënie për tatuazhet që kanë bërë në trup, në duar dhe në këmbë. Por cilët janë 10 futbo

Si të mos i lejoni komentet negative në fotot e Instagram-it

Posted: 13 Sep 2016 09:14 AM PDT

Teknologjia bën gjithmonë hapa para dhe kryesorja është se si të ruhemi në rrjetet sociale. Më e fundit është lançimi që bëri  Instagram. Këtë të hënë ka dalë me një opsion të ri që lejon të gjithë përdoruesit të kontrollojnë komentet e postuara në fotot e tyre. Ndaj tani e tutje nuk keni më pse të fshini foton p

Një person denoncon kanosje për jetën te rruga e “Barrikadave” në Tiranë

Posted: 13 Sep 2016 09:01 AM PDT

Një person alarmoi sot policinë e Tiranës pasi denoncoi përmes telefonit celular se jeta e tij ishte në rrezik nga një i ri që po e kërcënonte me armë zjarri. Ngjarja që njoftoi I.T., ndodhi sot herët në mëngjes në rrugën e "Barrikadave" në kryeqytet, raporton noa.al. Një grup policor shkoi në vendngjarjen e supozuar dh

Related Posts :