Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

NOA: “Rrahje masive mes azilkërkuesve dhe gjermanëve të krahut të djathtë |VIDEO” plus 9 more

loading...

NOA: “Rrahje masive mes azilkërkuesve dhe gjermanëve të krahut të djathtë |VIDEO” plus 9 more


Rrahje masive mes azilkërkuesve dhe gjermanëve të krahut të djathtë |VIDEO

Posted: 15 Sep 2016 11:58 AM PDT

Nuk mungojnë incidentet e krijuara nga azilkërkuesit në Gjermani. Rreth 80 ekstremist të krahut të djathtët dhe 20 azilkërkues janë përleshur në qytetin e tregut qendror të Bautzen në Gjermaninë Lindore, raporton BBC. Ata që cilësohen si të djathtë  ndoqën azilantët në hotelin që po qëndronin, ku për të shuar konfliktin

Emigranti ngacmon gruan në rrugë, shihni reagimin e saj|VIDEO

Posted: 15 Sep 2016 11:47 AM PDT

Një emigrant sulmon seksualisht një grua në rrugë. Kjo tregohet në një video të shpërndarë në rrjetet sociale, teksa shihet reagimi i dhunshëm i gruas që u sulmua. Në të njëjtën mënyrë emigranti po ngacmonte edhe një femër tjetër në rrugë, por qëllimi i tij nuk u realizua pasi për të po vinte një moment i "veçantë".

Pas përleshjes me armë me Noizy-n, lihet i lirë Cozman

Posted: 15 Sep 2016 11:31 AM PDT

Lë qelinë e burgut Ylber Abdullahu, ose i njohur ndryshe si Cozman. Lajmin për lirimin e tij e ka konfirmuar avokati i tij Asdren Hoxha. Sipas KALLXO.com reperi kosovar i përfshirë në konfliktin e para tri ditëve, Ylber Abdullahu, është liruar nga arresti. "Klienti im është liruar rreth orës 15:00 dhe tani është në shtëpinë e

Renditja e FIFA-s: Shqipëria humb tre vende, renditet e 40 |FOTO

Posted: 15 Sep 2016 11:12 AM PDT

Nuk është renditur aty ku shqiptarët presin, por shpresa është se do të përmirësohet nëse kuq e zinjtë do të vijojnë me fitore në ndeshjet e Botërorit. Federata Ndërkombëtare e Futbollit ka shpallur sot renditjen e fundit të Kombëtareve. Edhe pse Shqipëria ka fituar një ndeshje e cila ishte e vlefshme për Botërorin, rez

Denoncon ish-gruan se e vodhi dhe i dogji rrobat, hetim 43-vjeçares

Posted: 15 Sep 2016 10:52 AM PDT

Një 47-vjeçar ka denoncuar në polici ish-bashkëshorten me pretendimin se ajo i ka vjedhur bizhuteritë si dhe i ka djegur rrobat në banesën e tij. Sipas policisë mësohet se janë referuan në prokurorinë e Fierit materialet në ngarkim të S.Gj, 43 vjeç , banuese në fshatin Drizë, pasi dyshohet se në këtë fshat, në banesë i ka

Vodafone Albania, me gjithë zemër pranë nxënësve të Thethit në këtë sezon të ri shkollor

Posted: 15 Sep 2016 10:47 AM PDT

Nxënësit e shkollës 9-vjeçare të Thethit, nisën sezonin e ri shkollor në një ambient të ri, të rikonstruktuar në sajë të donacionit të Fondacionit të Vodafone Albania. "Krahas investimeve të vazhdueshme ndër vite me rreth 500 milion Euro për të mundësuar cilësinë më të mirë të shërbimeve, shërbimin më të mirë nda

Ironia e Blushit për Ramën, Metën dhe Berishën për zgjedhjet në Dibër

Posted: 15 Sep 2016 10:42 AM PDT

  Nuk i ka kursyer kritikat ndaj qeverisë deputeti Ben Blushi, por edhe ndaj PD si dhe LSI. Ashtu si në çdo seancë parlamentare edhe këtë herë ka shigjetuar Metën, Berishën si dhe Ramën. Deputeti Blushi u ndal tek vota e prodhuar nga zgjedhjet e së dielës për Bashkinë e Dibrës duke u shprehur i çuditur për rezultatin n?

Zbulohet në Ishëm pistë e improvizuar për uljen e avionëve të vegjël

Posted: 15 Sep 2016 10:16 AM PDT

E teksa policia deklaron se në avionin e rrëzuar në Ishëm nuk është gjetur në brendësi drogë, tashmë hetimet kanë kaluar në dorën e prokurorisë së Krimeve të Rënda. Në vendngjarje kanë qenë prokurorë të këtij organi akuze që kanë marrë këtë çështje. Tani hidhen dyshime se avioni mundet të ketë ardhur në këtë zo

Basha: Avioni tregon se karteli i drogës punon çdo ditë

Posted: 15 Sep 2016 10:04 AM PDT

Kryetari i partisë demokratike Lulzim Basha ka reaguar për avionin e rrëzuar në Ishëm. Në një deklaratë për shtyp kreu i opozitës shprehet se avioni i rënë sot në Ishëm është prova e re që tregon se karteli i drogës punon çdo ditë, pa ndërprerje, në të gjitha rrugët. "Mohimi nga Rama i denoncimit që bëri në parlament

Mesazhi i nënë së Fabios së vrarë: Vendosi drejtësi ose do bëj vetëgjyqësi | FOTO

Posted: 15 Sep 2016 09:47 AM PDT

Nuk mund të përshkruhet me fjalë humbja e një fëmijë për një nënë. Por nënë e Fabio Hilës, 17-vjeçarit që u vra dy ditë më parë në Pogradec, ka gjetur një mënyrë për të shprehur dhimbjen e saj por edhe të ngrejë zërin për të kërkuar drejtësi për vrasjen e të birit. Në një status në faqen e saj në "Facebook?

Related Posts :