Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

NOA: “Të bëhesh nënë në Norvegji është ëndrra e çdo gruaje” plus 9 more

loading...

NOA: “Të bëhesh nënë në Norvegji është ëndrra e çdo gruaje” plus 9 more


Të bëhesh nënë në Norvegji është ëndrra e çdo gruaje

Posted: 24 Sep 2016 11:51 AM PDT

Cilat janë avantazhet që kanë nënat e reja që sjellin në jetë fëmijët e tyre në Norvegji? "Urime, jemi shumë të lumtur për ju. Ky është kalendari i vizitave që duhet të ndiqni. Nëse datat dhe orari nuk janë të përshtatshme, atëherë ju lutemi të na telefononi për të spostuar takimet". Kjo është letra që çdo spita

Gjendet i vdekur një person në Pogradec

Posted: 24 Sep 2016 11:34 AM PDT

Gjendet i vdekur në hyrje të Pogradecit një person. A.H., 47-vjeç, banues në Pogradec, u gjet i vdekur gjatë ditës së sotme në hyrje të Pogradecit,  (tek ish-Ferma). Nga të dhënat e para dyshohet se ky person gjatë punës, duke kryer hidroizolimet e një banese, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka gjet

Merr pjesë në samitin e Vjenës, Rama: Zgjidhje e përbashkët për emigrantët |FOTO

Posted: 24 Sep 2016 11:28 AM PDT

Kryeministri Edi Rama mori sot pjesë në Samitin "Migrimi përgjatë rrugës ballkanike" në Vjenë, Austri, me ftesë të kancelarit austriak Christian Kern. Samiti bashkoi në një diskutim të përbashkët për çështjen e refugjatëve, kryeministrat e vendeve të Ballkanit, kancelarin austriak Christian Kern, kancelaren gjermane Angela

Roza Lati: Njoh vajza që bëjnë seks për një xhiro me makinë |VIDEO

Posted: 24 Sep 2016 11:14 AM PDT

E ftuara e rradhës në emisionin "Oktapod", Roza Lati, ka dhënë një deklaratë të fortë duke thënë se njeh vajza që shkojnë me meshkuj për një xhiro me makinë. Sipas saj, ajo nga jeta e saj e përditshme njeh vajza që e bëjnë për një xhiro me makinë, apo me ata që i çojnë nga njeri vend në një tjetër se s'kanë lek

Përfundon “Rruga e Kosovarëve”, Veliaj: I dhamë dum brenda pak muajsh |FOTO

Posted: 24 Sep 2016 10:50 AM PDT

Nga sot, Rruga e Kosovarëve në Tiranë do të jetë në dispozicion të qytetarëve dhe e lirë për qarkullimin e automjeteve. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, publikoi disa foto ku shfaqet rruga tashmë e përfunduar. "Thuajse gati te Rruga e Kosovarëve, e cila u bë legjendë 5 vjet, i dhamë dum brenda pak muajsh! Çd

Pati turp të blinte prezervativ, por u bënë lajm në gjithë botën

Posted: 24 Sep 2016 10:33 AM PDT

Një çift nga Vietnami ka patur një eksperience që nuk do ta harrojë asnjëherë pas marrëdhënies seksuale që patën për herë të parë së bashku. Ata përfunduan në spital me probleme të rënda pas seksit. Shkaku, që doli pas konstatimit të mjekut që i asistoi me ndihmë është skandalizues. Mjeku Nguyen Luong, tha se çif

Linda Morina e gatshme për martesë, tregon si duhet të jetë partneri i saj |VIDEO

Posted: 24 Sep 2016 10:03 AM PDT

Je mbi 30-vjec, shqiptar i Shqipërisë, Kosovës apo Maqedonisë, je i sinqertë, je nga ata qe e duan kombin shqiptar dhe do bashkimin e trojeve shqiptare, je nga ata qe nuk tradhëtojnë, por mbi të gjtha je akoma beqar? Atëherë zgjidhja është Linda Morina. Këngëtarja kosovare, ka deklaruar në emisionin Oktapod të Turjan Hyskës që

Finalizohet operacioni “Motorri 1”, 3 persona në pranga

Posted: 24 Sep 2016 09:47 AM PDT

Finalizohet me sukses operacioni "Motorri 1", në Tiranë ku kanë rënë në pranga 3 persona, të cilët akuzohen për vjedhje përvetësim parash apo mallrash që rridhnin nga vepra penale ose veprimtari kriminale. Gjatë ditës së sotme specialistët e Komisariatit të Policisë Nr 4 dhe Nr 5, bënë të mundur finalizimin e operacionit

Të shtënat me armë në qendrën tregtare në SHBA, shkon në 5 numri i viktimave

Posted: 24 Sep 2016 09:27 AM PDT

Shkon në pesë persona kanë humbur jetën në qytetin Berlington të Uashingtonit, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pasi së fundmi një person humbi jetën në spital për shkak të plagëve të marra. Një person ende i paidentifikuar hapi zjarr mbrëmë në një qendër tregtare, "Kaskejd". Pas të shtënave në qendrën tregta

“Mbetjet”, Rama: Ato që thuhen për ligjin e ri janë shpifje, nuk i tradhëtojmë shqiptarët

Posted: 24 Sep 2016 08:59 AM PDT

Kryeministri Edi Rama i ka cilësuar shpifje ato që u thuhen sot njerëzve për ligjin e ri të mbetjeve. "Nuk i kemi tradhëtuar shqiptarët kur ndaluam importin e plehrave nga jashtë; nuk i kemi tradhëtuar kur kaluam ligjin e ri që s'ka të bëjë gjëkundi me lejimin e importit për plehra që digjen apo groposen në Shqipëri; nuk do t

Related Posts :