Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Noizy dhe BabaStars ishin përleshur edhe në vitin 2012 në Zvicër (Video)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Noizy dhe BabaStars ishin përleshur edhe në vitin 2012 në Zvicër (Video)” plus 39 more Express Rozë


Noizy dhe BabaStars ishin përleshur edhe në vitin 2012 në Zvicër (Video)

Posted: 13 Sep 2016 09:57 AM PDT

Grupet rivale të repit OTR dhe BabaStars kanë një histori interesante përleshjesh

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja fotoja e parë që publikoi Noizy pas përleshjes (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 09:56 AM PDT

Gjendja shëndetësore e Noizyt duket se është mjaft e mirë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ekskluzive| Enca flet për gjendjen e Noizyt

Posted: 13 Sep 2016 09:42 AM PDT

Këngëtarja Enca Haxhia, e cila është pjesë e grupit OTR së bashku me reperin Noizy është shprehur për gazetën Express se nuk ka dijeni për atë çafrë ka ndodhur pasditen e sotme në Prishtinë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sara Kapo projekt në Top Channel?

Posted: 13 Sep 2016 09:27 AM PDT

Vajza e aktores Ema Andrea duket se çdo ditë e më shumë pëlqen botën e ekranit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy është i plagosuri në përleshjen e OTR me Babastars

Posted: 13 Sep 2016 09:02 AM PDT

Pas konfirmimit të policisë se është një i plagosur në përleshjen mes Babastars dhe OTR mësohet se i plagosuri është reperi, i cili është dërguar për në Qendrën Klinike Universitare të Prishtinës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një i plagosur në përleshjen e Baba Stars dhe OTR

Posted: 13 Sep 2016 08:56 AM PDT

Në rrugën "Tringë Ismaili" në Prishtinë është plagosur një person, ndërkaq tre persona janë shoqëruar në polici.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gjuhen me armë Noizy me anëtarët e Baba Stars në Swiss Diamond

Posted: 13 Sep 2016 08:44 AM PDT

( E plotësuar) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në hotelin Swiss Diamond në qendër të Prishtinës, mëson Gazeta Express. Noizy dhe miqtë e tij janë përleshur me anëtarët e Baba Stars. Janë përdorur edhe armët e zjarrit, me ç'rast një preson është plagosur, raporton Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë 'bombe' ka humbur Chris Brown (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 08:41 AM PDT

Modelja e njohur Karrueche Tran e cila ishte në lidhe për shumë vite me këngëtarin RnB Chris Brown, ka shkëlqyer deri sa ka marrë pjesë në javën e modës në New York.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ekskluzive/ “Sofia e re” e Çanit: Si arrita tek “Zonë e Lirë” dhe puna me gazetarin

Posted: 13 Sep 2016 08:29 AM PDT

Me fillimin e sezonit të ri të Arian Çanit përveç të ftuarve një tjetër kuriozitet i cili u shua ishte dhe prezantimi me asistenten e tij të radhës, "Sofinë e re".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A ju kujtohet bashkëpunimi i parë në mes Mc Kreshës dhe Bleros? (Video)

Posted: 13 Sep 2016 07:49 AM PDT

Dy këngëtarët nga Mitrovica, Blero dhe Mc Kresha janë ndër artistët më të kërkuar nëpër mbrëmjet muzikore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Reagon Bleona: ‘Kërkimi i lekëve’, ishte urimi im për YSFS

Posted: 13 Sep 2016 07:09 AM PDT

Sezoni i ri i spektaklit 'Your Face Sounds Familiar', startoi me polemika.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aurela Gaçe: Në Sanremo s’vajta dot kurrë, s’mu përgjigjën ata

Posted: 13 Sep 2016 06:52 AM PDT

E ftuar në emisionin 'Thumb', këngëtarja Aurela Gaçe, mes të jerash tregoi edhe një histori gazmore nga fëmijëria.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si dukej Gentian Zenelaj kur interpretonte te “Njerëz dhe Fate” (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 06:38 AM PDT

Ndoshta nuk ju kujtohet por moderatori i "Stop", Gentian Zenelaj ka interpretuar në telenovelën më të komentuar dhe të famshme shqiptare, "Njerëz dhe Fate".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Adrola Dushi sfidon pasarelat e ‘Sherri Hill’ (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 06:27 AM PDT

Ajo tashmë është me famë ndërkombëtare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dr.Flori ‘shoqëron’ vajzën e tij në ditën e parë të shkollës (Video)

Posted: 13 Sep 2016 05:54 AM PDT

Sot është dita e parë e shkollës dhe të gjithë prindërit kanë shoqëruar për në shkollë fëmijët e tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fermeri nga Skenderaj që komplekson këngëtarët me zërin e tij (Video)

Posted: 13 Sep 2016 05:48 AM PDT

Ismet Balaj nga fshati Llaushë i Skenderajt, ka uruar festën e Bajramit në një menyrë krejt të veçantë. Ismeti është femrer por zëri i tij komplekson gjithë këngëtarët e estradës, shkruan Magazina.al Ai ka vendosur që kurban Bajramin të uroj me një Ilahi live, ndërsa vëreher vokali i tij i fuqishëm, nga i cili mund të kenë frikë edhe disa nga këngëtaret tanë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘Sofia’ e re e Çanit, seksi..topless (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 05:30 AM PDT

Sezoni i ri i 'Zonë e Lirë' startoi me një fytyrë tjetër të 'Sofisë' së Çanit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si duket Adelina Berisha me dhe pa Photoshop (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 05:20 AM PDT

A ka nevojë të prezantojmë një prej faqeve më të vizituara ne Instagram, 'Vipat e Bllokut'? Aty mund të gjesh anën tjetër të medaljes së këngëtareve shqiptare, të cilat shumë shpesh i shohim të tej rregulluara.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Genta kopjon Linda Morinën (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 05:05 AM PDT

Këngëtarja më energjike e estradës sonë sot ka postuar një foto shumë të nxehtë në rrjetin social Facebook. Është fjala për Gentiana Ismaili e cila në foton që ka postuar shihet me bikini të njejta sikurse të Linda Morinës./GazetaBlic/

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dita e parë e shkollës, ja personazhet e njohur që shoqëruan fëmijët në shkollë (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 04:56 AM PDT

Sot ka qenë ditë e veçantë për të gjithë ata që kanë shoqëruar fëmijët në ditën e parë të shkollës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një ‘lule’ si Marina.. (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 04:44 AM PDT

Bjondja seksi e ekranit të vogël, ka rrëmbyer tashmë zemrat e shqiptarëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si i këndon Roberti Norës këngë dashurie (Video)

Posted: 13 Sep 2016 04:35 AM PDT

Për momentin janë çifti më i përfolur në mediet rozë. U fol shumë lidhur me mundësin e ndarjes së tyre por asnjëherë nuk e pranuan asnjëri nga ta. Shpesh linin vend edhe për spekulime që vërtet qifti, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, nuk ishin më bashkë, shkruan Infokusi.com

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Blerona e "Bon Bon" po e flladit në...(Foto)

Posted: 13 Sep 2016 04:22 AM PDT

Blerona Zeiqiri më në fund ka pak pushim. Ajo ka postuar foto tek flladitet në ujë. Nuk dihet se ku po i kalon pushimet, megjithatë duket se po pushon mirë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gjyste Vulaj nuk e ka problem t’ju tregojë gjoksin (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 04:09 AM PDT

Është nënë, por shumë seksi. Gjyste Vulaj nuk ndalet së provokuari.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu dukej Diana Avdiu, kur u zgjodh Miss Fushë-Kosova (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 03:44 AM PDT

Ajo u bë e njohur për publikun në vitin 2012 kur u zgjodh të përfaqësoj Kosovën në Miss Universe.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Isli Islami 'kthehet' pas në kohë, ja si ka qenë fëmijë (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 03:41 AM PDT

Ai tashmë është moderator i njohur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Produksioni i “YSFS” për Bleonën: Ajo është paguar…

Posted: 13 Sep 2016 03:30 AM PDT

Gjatë mbrëmjes së parë të "Dance with me", një koment i këngëtares Bleona Qerreti në Instagram-in e e skenaristes së këtij spektakli, Rozana Radi, ka bërë zhurmë në media.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Meda ia ka "këputur" kokën nënës (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 03:20 AM PDT

Këngëtari Mehdin Përgjeqaj, i njohur me nofkën Meda sot ka postuar një foto shumë të veçantë për të.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lepa Brena: Asnjëherë nuk kam bërë seks si në filmat porno

Posted: 13 Sep 2016 03:06 AM PDT

Kur ishte e re thotë se ka provuar gjithçka. Këngëtarja boshnjake Lepa Brena tregon se si e ka bërë seksin gjatë viteve të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Babai e mban foton e Morena Tarakut gjysmënudo në Facebook (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 02:53 AM PDT

Janë prindërit ata që jepin mbështetje të madhe për fëmijët e tyre në çdo aspekt.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dasma e Princ Lekës dhe Elias, mediat e huaja u ‘dedikojnë’ artikuj (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 02:29 AM PDT

Ata konsideron si një çift mjaft interesant. Princ Leka II dhe Elia Zaharia kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë në 8 tetor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Robert Aliaj nuk e ka mendjen te festa e stafit, ja me kë chat-on pas spektaklit

Posted: 13 Sep 2016 01:48 AM PDT

Nuk janë larguar menjëherë në shtëpi apo në dhomat e hotelit, pjesëmarrësit e 'Dance with me'.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vipat e Bllokut publikojnë foto që Morena Taraku do t’i zhdukte nga faqja e dheut (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 01:43 AM PDT

Kështu dukej ajo para se të kryente operacione plastike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rozana Radi fshin foton, Bleona i komenton sërish.. (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 01:29 AM PDT

Në një foto të publikuar nga Rozana Radi në Instagram, në të cilën lajmëron për fillimin e 'Dance with me', ka reaguar këngëtarja Bleona Qerreti në komente.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Milaim Zeka: Nëse Shefqet Krasniqi shkon në xhenet, unë vullnetarisht shkojë në...(VIDEO)

Posted: 13 Sep 2016 01:14 AM PDT

Gazetari Milaim Zeka në emisionin "Kojshia Show" i pyetur se çka mendon për Hoxhë Shefqet Krasniqin ai thotë se s'mendon kurrë. "Unë kurrë s'mendojë  për askënd, kurrë s'kisha pas qejf me mendu për Shefqet Krasnqin" u shpreh Zeka

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aurela Gaçe ka një përgjigje ‘të hidhur’ për ‘vipsat’ që ankohen për të..

Posted: 13 Sep 2016 12:45 AM PDT

Përveçse është një këngëtare e madhe dhe me një zë brilant, këngëtarja Aurela Gaçe është edhe artiste 'me këmbë në tokë'.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vali Corleone e ngatërron festën e Bajramit me atë të nënës (FOTO)

Posted: 13 Sep 2016 12:32 AM PDT

Ka vendosur të mos ia urojë askujt bajramin, por veç nënës së tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ditë e veçantë për Julian Dedën, ja çfarë ‘feston’ (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 12:26 AM PDT

Sot nis viti i ri akademik dhe të gjithë fëmijët janë nisur drejt dyerve të shkollave apo edhe kopshteve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shkendije Muaj mund të arrestohet pas publikimit të kësaj fotografie (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 11:59 PM PDT

​Shkëndije Mujaj, e njohur për provokimet e saj, këto të fundit nuk i ka lënë anash as në ditën e festës së Kurban Bajramit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shota Baraliu: Në seks jam...

Posted: 12 Sep 2016 11:29 PM PDT

Çfarë ke erotike ti si vajzë, që femrat e tjera të showbizz-it nuk e kanë?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :