Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Nokia e re do të ofroi Facebook, Internet dhe bateri që zgjat 24 orë në ditë (Foto)” plus 15 more Express AutoTech

loading...

“Nokia e re do të ofroi Facebook, Internet dhe bateri që zgjat 24 orë në ditë (Foto)” plus 15 more Express AutoTech


Nokia e re do të ofroi Facebook, Internet dhe bateri që zgjat 24 orë në ditë (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 06:01 PM PDT

Do të kushtoj rreth 30 dollarë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hakohet për herë të parë një makinë Tesla (Video)

Posted: 20 Sep 2016 05:58 PM PDT

Makinat autopilot kanë shumë avantazhe, por gjithashtu përballen edhe me rrezikun e ndërhyrjes në sistemin e kontrollit nga piratët kibernetikë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hakohet fjalëkalimi i iPhone-it

Posted: 20 Sep 2016 05:15 PM PDT

Fjalëkalimi i iPhone-it mund të anashkalohen duke përdorur vetëm 89 euro të komponentëve elektronike, tregon një hulumtim i ri i bërë nga një shkencëtar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Video e fundit e BMW Seria 5 së re, shfaq teknologji autonome

Posted: 20 Sep 2016 05:06 PM PDT

Një video e re e BMW Seria 5 2017 është zbuluar nga faqja zyrtare e BMW në Facebook, e cila zbulon teknologjin autonome të këtij modeli, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Përdoruesit e iPhone 7 ankohen për një problem të çuditshëm me pajisjet e tyre [video]

Posted: 20 Sep 2016 05:02 PM PDT

Vetëm disa ditë pasi Apple lansoi pajisjen e re në shitje, disa nga përdoruesit e iPhone 7 janë duke raportuar për një problem të pazakontë, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Veturat pa shofer me kuti të zeza

Posted: 20 Sep 2016 05:00 PM PDT

Puna për daljen masive të veturave që nuk kanë nevojë për shofer në Shtetet e Bashkuara vijon prej vitesh tashmë dhe thuajse në të njëjtën periudhë ka nisur edhe ajo e autoriteteve për të mos u gjendur të papërgatitura me hapat e teknologjisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Google me smartfonët e rinj Pixel dhe Pixel XL, rivalizon iPhone 7 e 7 Plus [video]

Posted: 20 Sep 2016 03:43 PM PDT

Google ka dërguar ftesa dhe ka postuar një video informuese për një ngjarje në San Francisko që do të mbahet më 4 tetor, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pas një dekade rikthehet modeli super-sportiv me 1000 kuajfuqi

Posted: 20 Sep 2016 03:39 PM PDT

Pas një pauze 10 vjeçare në treg do të rikthehet automobili amerikan super-sportiv Saleen S7.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mercedes sjell kamionin e parë plotësisht elektrik (Foto/Video)

Posted: 20 Sep 2016 02:22 PM PDT

Mercedes Urban eTruck Concept është automjet komercial me sistemin elektrik të tërheqjes, i cili premierën do ta ketë në panairin e automjeteve komerciale të sivjetmë në Hanover, Gjermani.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Google Photos tani mund të krijojë filma të shkurtër nga fotografitë tuaja (Video)

Posted: 20 Sep 2016 12:49 PM PDT

Google po e përditëson shërbimin e tij Photos me në cilësi të re e cila mbledh disa nga fotot tuaja dhe i kthen ato në një video.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

WhatsApp me veçori të re (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 10:46 AM PDT

​Në mediat sociale si Facebook, Twitter dhe Instagram, dikush mund të përdorë simbolin "@" për t'ju etiketuar në fotot apo postimet e tyre. WhatsApp sapo ka sjellë të njëjtën veçori në versionin e saj beta.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Google ka gati rivalin e iPhone 7

Posted: 20 Sep 2016 09:21 AM PDT

Google ka dërguar ftesat dhe ka publikuar një video që paralajmëron një ngjarje në San Francisko më 4 tetor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Prezantohet celulari i ri Nokia (Video)

Posted: 20 Sep 2016 08:19 AM PDT

Microsoft ende po krijon celularë Nokia.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kujdes kur blini iPhone 7 të zi, ja e meta [FOTO]

Posted: 20 Sep 2016 05:18 AM PDT

Kur porosisni një iPhone 7 të zi, kompania Apple ju tërheq vëmendjen për ndjeshmërinë e tij ndaj gërvishtjeve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur të rritet, Audi dëshiron të bëhet Mercedes

Posted: 20 Sep 2016 03:07 AM PDT

Audi është e vendosur që gjeneratën e re të Audi A8 ta bëjë si Mercedes-Benz S-Class.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Top 5 veturat të cilat do të prezantohen në Paris Motor Show 2016 [FOTO]

Posted: 20 Sep 2016 01:12 AM PDT

Paris Motor Show 2016 mbahet nga data 1-16 Tetor ku do të prezantohen shumë vetura sidomos ato sportive.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :