Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Nuk do ta besoni në çfarë transformohet kjo “BMW” (VIDEO)” plus 22 more Express AutoTech

loading...

“Nuk do ta besoni në çfarë transformohet kjo “BMW” (VIDEO)” plus 22 more Express AutoTech


Nuk do ta besoni në çfarë transformohet kjo “BMW” (VIDEO)

Posted: 22 Sep 2016 10:20 PM PDT

Makina që transformohen në robotë i kemi parë vetëm në filma, por pamjet e mëposhtme tregojnë që ato mund t'i shohim edhe në realitet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Huawei Mate 9 mund të vijë me skaner irisi

Posted: 22 Sep 2016 04:26 PM PDT

Telefonat smart me ndjesorë nuk janë diçka e re, dhe Motorola ishte e para që solli këtë teknologji në pajisjet telefonike, që lejonte identifikimin e gjurmëve të gishtërinjve të përdorueseve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një BMW si kjo nuk e keni parë (Foto/Video)

Posted: 22 Sep 2016 04:24 PM PDT

Makina që transformohen në robotë i kemi parë vetëm në filma.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Me aplikacionin Trips, Google shndërrohet në një shoqërues turistik

Posted: 22 Sep 2016 04:21 PM PDT

Google sapo ka përhapur më tutje tentakulat e saj në industrinë e turizmit dhe udhëtimeve me lançimin e shërbimit dhe aplikacionit Google Trips.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është makina më e shpejtë në Botë

Posted: 22 Sep 2016 04:18 PM PDT

Makina "Venturi VBB-3" është makina elektrike më e shpejtë në botë duke arritur një shpejtësi maksimale prej 576 kilometrash në orë, njoftoi sot prodhuesi francez i automobilave Venturi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Google fillon lançimin e Play Store në laptopët Chrome OS

Posted: 22 Sep 2016 01:31 PM PDT

Siç kishte premtuar Google më në fund po sjell dyqanin e aplikacioneve Android, Play Store, në laptopët Chrome OS.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Makinat e së ardhmes do të kujdesen vetë për mirëmbajtjen

Posted: 22 Sep 2016 01:23 PM PDT

Makinave të së ardhmes nuk do t'u duhet një mekanik që t'i rregullojë, pasi pajisjet e tyre elektronike do të kenë dërguar paraprakisht mesazhe me wi-fi lidhur me atë çfarë nuk funksionon në sistemin e tyre, njoftoinjë grup konsulentësh i makinave gjermane.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

500 milionë përdorues të Yahoo viktimë e hakerëve

Posted: 22 Sep 2016 01:20 PM PDT

Hakerët kanë vjedhur informacionet e më shumë se 500 milionë përdoruesve nga Yahoo, ka konfirmuar kompania amerikane.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Në Indonezi prezantohet Ferrari 488 Spider

Posted: 22 Sep 2016 01:19 PM PDT

Në kryeqendrën e Indonezisë është prezantuar Ferrari 488 Spider, modeli më atraktiv dhe më i ri i prodhuesit italian të automobilave luksoz.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është jahti më i shtrenjtë në botë (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 01:01 PM PDT

Nëse do të ndërtohej ndonjëherë, ky jaht do të ishte më i shtrenjti në botë – pasi do të kushtonte rreth 500 milionë euro.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është vetura elektrike më e shpejtë në botë (Video)

Posted: 22 Sep 2016 12:53 PM PDT

​Vetura garuese "Venturi VBB-3" është bërë makina elektrike më e shpejtë në botë, duke arritur një shpejtësi maksimale prej 576 kilometrash në orë, ka njoftuar sot prodhuesi francez Venturi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hyundai me veturë unike më 2017

Posted: 22 Sep 2016 12:29 PM PDT

Hyundai thuhet se është duke u bërë gati për prezantimin e një veture më të vogël të llojit SUV, i cili do të jetë një krijim mes modeleve aktuale Tuscon/ix35.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Apple lëshon iOS 10.1

Posted: 22 Sep 2016 12:09 PM PDT

Apple ka lëshuar sot versionin e parë beta të një përditësimi të ardhshëm të iOS 10, vetëm dy javë pasi lëshoi iOS 10 për publikun.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

'Pokemon Go' rrëzohet nga froni

Posted: 22 Sep 2016 11:20 AM PDT

​Pokemon Go nuk është më mbreti i aplikacioneve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Celularët e vjetër që tani vlejnë mijëra euro (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 10:24 AM PDT

Nëse jeni person që nuk i gjuan gjërat e vjetra, atëherë jeni me fat.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Apple largon këtë veçori nga iPhone më 2017

Posted: 22 Sep 2016 08:41 AM PDT

Butoni 'Home' i Apple ka qenë ikonik si edhe vetë celulari. Por duket se ky buton i ka ditët të numëruara.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Teknologjitë që pritet ta ndryshojnë botën përgjithmonë

Posted: 22 Sep 2016 07:28 AM PDT

Në një të ardhme të afërt, arritjet teknologjike do të jenë ato që ndoshta vetëm i kemi ëndërruar më parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si të kuptoni se celulari juaj përgjohet?

Posted: 22 Sep 2016 02:39 AM PDT

Telefonët janë përgjuar në çdo kohë dhe sërish përgjohen. Po a mundet që ne ta kuptojmë që na përgjojnë? Si ta kuptojmë që telefoni ynë është nën përgjim? Për të kuptuar nëse përgjoheni ose jo duhet të kini parasysh këto informacione:

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky VW Golf është i rrezikshëm nëse i qëndroni afër [VIDEO]

Posted: 22 Sep 2016 02:15 AM PDT

Në videon të cilën e sjell Express shihet një veturë VW Golf me motor të modifikuar e cila duket e rrezikshme nëse qëndroni prapa saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Apple synon të blej gjigantin e veturave sportive

Posted: 22 Sep 2016 01:15 AM PDT

Apple është duke zhvilluar bisedime me disa prodhues veturash, por së fundmi po flitet për bisedat për blerjen e gjigantit automobilistik të veturave sportive.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E tmerrshme çka i bëri vaki këtij njeriu nga një Samsung (Video)

Posted: 22 Sep 2016 12:45 AM PDT

Ky është Ramirez, personi që e pësoi incidentin e radhës nga "smartphone".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zhurmë e çudishme në iPhone 7?

Posted: 22 Sep 2016 12:31 AM PDT

Një zhurmë e ngjashme me një fishkëllim është vënë re në disa pajisje. Apple po merr masat për ndërrimin  e tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe një mashtrim: Mos e hapni këtë link në facebook

Posted: 21 Sep 2016 11:22 PM PDT

Në rrjetet sociale edhe në internet mashtrimet online janë bërë të zakonshme - dhe së fundmi është lëshuar aplikacionin i cili "zbulon kush u'a shikon profilin në Facebook.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :