Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Nuk mund ta besoni se me çfarë është ndërtuar kjo makinë (Foto)” plus 5 more Express AutoTech

loading...

“Nuk mund ta besoni se me çfarë është ndërtuar kjo makinë (Foto)” plus 5 more Express AutoTech


Nuk mund ta besoni se me çfarë është ndërtuar kjo makinë (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 10:19 PM PDT

Kompania japoneze e makinave ka krijuar një makinë duke përdorur copa kartoni. Makina e quajtur "Origami" që nënkupton artin japonez për ti dhënë letrës figurë dhe formë, u ndërtua në Londër nga një skuadër e fortë stilistë profesionistë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rripi i mençur që kujdeset që ju të mos trasheni (Foto/Video)

Posted: 04 Sep 2016 02:53 PM PDT

​Samsung ka krijuar një produkt të ri të quajtur 'rripi i mençur', i cili mund të funksionojë si një ndërgjegje e dytë për sa i përket parametrave tuaj shëndetsorë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu do të duken celularët e rinj Nokia

Posted: 04 Sep 2016 12:33 PM PDT

Po, Nokia do të kthehet dhe të gjithë janë të ngazëllyer me këtë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Publikohet një pamje e re e iPhone 7 (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 09:18 AM PDT

Pas pak ditësh, Apple do të lansojë një iPhone të ri – i cili padyshim se do të bëhet hit në botë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk mund ta besoni se me çfarë është ndërtuar kjo makinë, mund ta provoni edhe ju (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 08:32 AM PDT

Kompania japoneze e makinave ka krijuar një makinë duke përdorur copa kartoni. Makina e quajtur "Origami" që nënkupton artin japonez për ti dhënë letrës figurë dhe formë, u ndërtua në Londër nga një skuadër e fortë stilistë profesionistë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bie çmimi i iPhone 6 me ardhjen e iPhone 7

Posted: 04 Sep 2016 08:18 AM PDT

Nëse çmimi i një celulari të ri është i papërballueshëm për ju, nuk jeni të vetmit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :