Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Pamje dramatike: Rrufeja godet keq veturën, shikoni çfarë ndodh më pas (Video)” plus 8 more Mistere

loading...

“Pamje dramatike: Rrufeja godet keq veturën, shikoni çfarë ndodh më pas (Video)” plus 8 more Mistere


Pamje dramatike: Rrufeja godet keq veturën, shikoni çfarë ndodh më pas (Video)

Posted: 18 Sep 2016 07:40 AM PDT

Pas publikimit të kësaj videoje, bie në dyshim mbrojtja e veturave kundër rrufesë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja ku gjendet "Parajsa" (Foto/Video)

Posted: 18 Sep 2016 07:26 AM PDT

​Me ujë mrekullisht të bukur, rërën e bardhë dhe barriera koralore jashtë dhomës suaj të gjumit. Maldivet mund të përshkruhen si pushimet përrallore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë tregojnë sytë e gjelbër

Posted: 18 Sep 2016 07:19 AM PDT

Psikologët kanë zbuluar se shpesh zilia është arsyeja pse veprojmë në mënyra të caktuara. Në përshkrimin e personaliteteve ziliqare, shkencëtarët thonë "se këta njerëz qe udhëhiqen nga zilia, kërkojnë vëmendje dhe i mungon besimi tek vetja".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dhjetë fetë më misterioze që u praktikuan fshehurazi (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 06:28 AM PDT

Besimet e fshehta fetare sfidojnë ato tradicionale. Ato zbehin dallimin ndërmjet përkushtimit dhe herezisë. Shumë prej tyre janë hibride të shumë teologjive.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

I gjithë Ballkani në shok: Arkani është i gjallë (Video)

Posted: 18 Sep 2016 05:25 AM PDT

Njëri ndër kriminelët më të mëdhenj, jo vetëm në Ballkan por edhe në Evropë Zheljko Razhnjatoviq – Arkan, gjykuar sipas një video incizimi, është i gjallë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hilary Clinton ka vdekur, ajo që ne e shohim, është kloni i saj (Video)

Posted: 18 Sep 2016 04:44 AM PDT

Polmonit? Po apo jo? Është kjo pyetja që po mban me frymën pezull të gjithë Amerikën këto ditë. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Adoloshentja tmerrohet pasi e bëri një video në Snapchat (VIDEO)

Posted: 18 Sep 2016 01:30 AM PDT

Një adoleshente ishte duke bërë një video për Snapchat, trendi që së fundmi i ka përfshirë thuajse të gjithë, por duket se kjo eksperiencë e ka frikësuar mjaft. Ajo po përdorte filtrin me ikonat e qenushëve por edhe pse ishte e vetme në video ikona tjetër e qenushit, që nuk duhej të shfaqej, u shfaq duke e tmerruar atë. Ajo më pas e ka bërë publike këtë video duke thënë se pranë saj ka qenë një fantazmë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fotografojnë varrezat, ajo që gjejnë do ju lërë pa mend (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 10:23 PM PDT

Një grup të rinjsh nga Australia, të cilët prej kohësh janë fokusuar për të provuar se fantazmat ekzistojnë, pretendojnë se kjo foto është prova e pakundërshtueshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fisi i vjetër që parashikoi se Tokën do ta shkatërrojë një kometë

Posted: 17 Sep 2016 01:27 PM PDT

Një fis i vjetër amerikan thuhet se kishte parashikuar që një kometë do ta shkatërrojë Tokën në "të ardhmen e afërt".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :