Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Pamje dramatike: Rrufeja godet veturën (Video)” plus 4 more Mistere

loading...

“Pamje dramatike: Rrufeja godet veturën (Video)” plus 4 more Mistere


Pamje dramatike: Rrufeja godet veturën (Video)

Posted: 12 Sep 2016 09:35 AM PDT

Pas publikimit të kësaj videoje, bie në dyshim mbrojtja e veturave kundër rrufesë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Në Mars ndodhet një memorial për viktimat e 11 shtatorit

Posted: 12 Sep 2016 07:57 AM PDT

Shtetet e Bashkuara shënuan 15 vjetorin e sulmeve terroriste më 11 shtator 2001, dhe NASA ka nderuar viktimat shumë larg planetit tonë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shtatë profesionet më të çuditshme që nuk ekzistojnë më (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 03:50 AM PDT

Progresi teknologjik ka përmirësuar kushtet e përgjithshme të punës dhe ka çuar përfundimisht në pension disa profesione. Shumë prej tyre, kur në një kohë kanë qenë të nevojshëm, sot nuk do të kishte më arsye që të ekzistonin. Në po ju rendisim disa prej profesioneve në botë, që janë zhdukur

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

11 Shtatori: Rastësitë që lidhen me numrin 11, që të lënë pa mend!

Posted: 11 Sep 2016 11:02 PM PDT

Qyteti New York City ku ndodhi tragjedia e 11 shtatorit të vitit 2001 ka 11 gërma. Aeroplani i parë që u përplas në kullat binjake kishte numrin 11 të fluturimit. George W. Bush, presidenti në detyrë kur u sulmuan Kullat Binjake, ka 11 gërma.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A ishte ky skeleti i një alieni në Mars?

Posted: 11 Sep 2016 01:06 PM PDT

Alienët tashmë janë bërë obsesion dhe prej filmave e deri tek teoritë konspirative, ata kanë qenë gjithmonë pjesë e historisë tonë moderne.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :