Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Pika të bardha në sy? Ja çfarë tregojnë dhe si t’i trajtoni Shëndeti

loading...

Pika të bardha në sy? Ja çfarë tregojnë dhe si t’i trajtoni Shëndeti


Pika të bardha në sy? Ja çfarë tregojnë dhe si t’i trajtoni

Posted: 23 Sep 2016 09:09 AM PDT

Pikat e bardha ose të verdha që ngrihen në sipërfaqen e lëkurës, zakonisht në zonën e syve prekin disa njerëz. Kjo gjendje e lëkurës është e njohur ndryshe me termin "pikat e qumështit" dhe faktori kryesor i krijimit të tyre është keratina e bllokuar nën lëkurë. Edhe pse beninje, kjo gjendje e lëkurës është shumë […]

Related Posts :