Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Polici qëllon veten me armë (Video)” plus 12 more Mistere

loading...

“Polici qëllon veten me armë (Video)” plus 12 more Mistere


Polici qëllon veten me armë (Video)

Posted: 07 Sep 2016 08:01 AM PDT

Një zyrtar policor ka qëlluar veten më armën e tij në këmbë. Si duket ai nuk ka ditur dhe aq ta menaxhojë armën e tij, pasi e nxori atë nga çanta e saj

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si zgjoheshin njerëzit nga gjumi kur s’kishte orë me alarm? (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 02:16 AM PDT

Para se të ekzistonin alarmet e orëve e edhe iPhonët, njerëzit kishin nevojë për një mënyrë që të zgjoheshin herët nga gjumi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Filmohet një kafshë e rrallë, dyshime mbi tigrin tasmanian i zhdukur 80 vite më parë në Australi

Posted: 07 Sep 2016 01:24 AM PDT

Në videon e mëposhtme duket një kafshë e çuditshme, e ngjashme me tigrin tasmanian, lloji i të cilit është zhdukur 80 vite më parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Eklipsi i cili do të ndodh në vitin 2017 sjell fundin e botës?!

Posted: 06 Sep 2016 11:56 PM PDT

Fundi është afër! Së paku kështu thonë një grup i krishterëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘UFO-t’ shihen duke ‘vallëzuar’ në qiellin amerikan

Posted: 06 Sep 2016 10:51 PM PDT

​Këto drita misterioze, që duket sikur të jenë duke 'kërcyer' në qiellin e një qyteti amerikan mund të jenë ndër shenjat e para të një pushtimi nga jashtëtokësorët. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A e dini pse dritaret e avionit kanë formë rrethi?

Posted: 06 Sep 2016 05:17 PM PDT

Dritaret përgjithësisht janë këndore, kryesisht drejtkëndëshe, mirëpo edhe katrore e trekëndëshe

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Projekti i hapësirës të Zuckerberg dhe Hawking

Posted: 06 Sep 2016 05:11 PM PDT

Fizikanti i njohur Stephen Hawking dhe themeluesi i Facebook, Mark Zuckerberg, së bashku me miliarderin rus Yuri Milner janë përfshirë në atë që mund të jetë një shtëpi e re për njerëzimin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet sonda Philae, ka ngecur nëpër akujt e kometës

Posted: 06 Sep 2016 05:07 PM PDT

Ajo ka qenë duke udhëtuar nëpër sistemin diellor në sipërfaqen e ngrirë të një komete, tërësisht e vetmuar, për thuajse dy vjet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ngrohja Globale shkakton “Sëmurjen” e oqeaneve

Posted: 06 Sep 2016 05:04 PM PDT

Ngrohja e deteve mund të jetë 'sfida më e madhe e fshehur' e njerëzimit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si veproni kur inatoseni sipas shenjës së horoskopit

Posted: 06 Sep 2016 03:51 PM PDT

Dashi: Harxhon të gjitha paratë e kursyera

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dhjetë pasionet e romakëve të lashtë

Posted: 06 Sep 2016 03:49 PM PDT

Roma e Lashtë sundonte një perandori që shtrihej nga Maroku në perëndim e Iraku në lindje, Britania në veri e Egjipti në jug

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

10 zbulimet më të mëdha të të gjitha kohërave

Posted: 06 Sep 2016 03:47 PM PDT

Disa nga zbulimet më të mëdha të të gjitha kohërave

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sawu, ishullorët që mbijetojnë nga shitja e kripës së detit (FOTO)

Posted: 06 Sep 2016 03:43 PM PDT

Banorët e një fshati në Indonezi, mbijetojnë duke shitur kripën e detit për konsum.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :