Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Postojnë foto të papërshtatshme, adoleshetja padit prindërit e saj” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Postojnë foto të papërshtatshme, adoleshetja padit prindërit e saj” plus 9 more Lajmi i Fundit


Postojnë foto të papërshtatshme, adoleshetja padit prindërit e saj

Posted: 23 Sep 2016 08:07 AM PDT

Në facebook-un tonë personal të gjithë kemi atë shokun që poston fotot e fëmijës së tij papushim. Pra, ky rast është shumë i dëgjueshëm. Në Austri, kjo situatë duket se nuk është duruar. Një vajzë 18- vjece ka paditur prindërit e saj pasi në facebookun e tyre me plot 700 shokë, gjendet fotot e saj ...

Aktorja e njohur, seksi në moshën 50-vjeçare

Posted: 23 Sep 2016 08:05 AM PDT

Aktorja Halle Berry ka hedhur poshtë aludimet se ajo dhe ish-bashkëshorti i saj janë rikthyer bashkë duke e lënë këtë histori pas krahëve. Berry është fotografuar ditën e kaluar duke u qetësuar dhe shëtitur nëpër rrugët e Beverly Hills ndërkohë që konsumon një pije. Ajo çka paparacët kanë çuar nëpër mënd ndërkohë që i shkrepin ...

Ligji i mbetjeve, flet ministri mjedisit: ”Mosbesimi i shoqërisë civile është i drejtë, por… ”

Posted: 23 Sep 2016 07:57 AM PDT

Pas debatit dhe protestave mbi miratimin e ligjit të mbetjeve, Ministri i Mjedisit, Lefter Koka reagon duke munduar të qetësojë qytetarët. Ai thotë se ligji parashikon trajtimin e kartonit dhe plastikës, të cilat nuk janë të rrezikshme. Po ashtu, ligji i mbetjeve është një rikthim i ligji të hartuar në vetë PD, por në seancën ...

Itali, sekuestrohen 1.2 ton kanabis, autorët 4 shqiptarë

Posted: 23 Sep 2016 07:46 AM PDT

Policia italiane në një operacion anti-droge mundi të kapte 1.2 ton kanabis. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Lecces. MËsohet se nga policia se në pranga raanë 5 persona, ku në mes tyre 4 ishin shqiptarë dhe tjetri Italian. Policia po punon për zbulimin e identitetit.

Kryeministri argumenton vendimin për ligjin, ja kush e penalizon

Posted: 23 Sep 2016 07:41 AM PDT

Kryeministri Rama ka dhënë disa argumenta për të justifikuar vendimin e tij për rikthimin e importit të plehrave. Ato shkojnë nga punësimi deri të investimet e industrisë por në një analizë të thjeshtë nuk i qëndrojnë logjikës së tregut mbi të cilën funksionon çdo biznes. Rikthimin e ligjit për importin e mbetjeve, Edi Rama e ...

”Gjejini alienët, ose të paktën të fshihemi…”- ja deklarata e shkencëtarit

Posted: 23 Sep 2016 07:36 AM PDT

Stephen Hawking, gjeniu i shkencës ka paralajmëruar shoqërinë njerëzore tq gjejë alientët para se ata të na gjejnë ne, ose të paktën të fshihemi. Shkencëtari, tashmë 74 vjec, thotë se një teknologji e avancuar e alienëve mund të na gjejnë ne, kjo pasi ne jemi shumë të pakujdesshëm. I ftuar në një dokumentar, ai bën ...

Kriza ekonomike, rritet % e borxhit për mbijetesë në familjet shqiptare

Posted: 23 Sep 2016 07:29 AM PDT

Familjet shqiptare po marrin më shumë hua se më parë, për mbijetesë. Sipas raportit të fundit të Bankës së Shqipërisë, familjet kanë rritur huanë për konsumin e mallrave të përditshëm, 35 % të tyre që morën për konsum në gjysmën e parë të vitit. Banka ka intervistuar një kampionin rastësor prej 1,200 familjesh, në zona ...

9 fakte interesante që nuk i dinit për njohjen e Brad Pit dhe Angelina Jolie

Posted: 23 Sep 2016 07:23 AM PDT

Në 12 vite martesë, duket se martesa e ciftit më të preferuar Brad Pitt dhe Angelina Jolie merr fund. Kjo dashuri si e e tyre, është gjithmonë shembull për të gjithë, ja si u dashuruan ata: 1. Angelina nuk mendonte se do të krijonte afrimitet me Brad para se të niste filmi. Ajo mendonte që ...

Modelja bombastike i heq të gjitha rrobat në plazh

Posted: 23 Sep 2016 07:21 AM PDT

Bukuroshja Pascal Craymer i hoqi të gjitha rrobat ne plazh dhe tregoi hiret e saj super-seksi. Modelja 29-vjeçare realizoi një set fotosh teper të nxehta në Spanjë.

Policia e Leces: Ja kush janë shqiptarët e kapur me 120 kg drogë

Posted: 23 Sep 2016 07:10 AM PDT

Policia italiane publikoi detaje të tjera rreth kapjes se 120 kilogramëve drogë në Leçe disa ditë më parë, ku u arrestuan katër shqiptarë. Grupi sipas policise, drejtohej nga Denis Pastraj, 30 – vjeç. Ndërsa nga informacioni i shkëmbyer me autoritetet shqiptare, rezulton se shtetasi tjetër, Blerdian Abazi, 28 – vjeç, në Shqipëri është arrestuar për ...

Related Posts :