Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Provokuesja Ilda Bejleri (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Provokuesja Ilda Bejleri (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Provokuesja Ilda Bejleri (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 09:04 AM PDT

Gazetarja sportive Ilda Bejleri është komentuar shpesh për pamjen e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto dy gjëra Marina Vjollca i adhuron ta 'prekin' (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 08:51 AM PDT

Moderatorja seksi e Top Channel, Marina Vjollca po shijon pushime ekzotike me të dashurin e saj, reperin kosovar Getoar Selimi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kristjana Saxobeat ‘kërcënon’ Noizyn, ja çfarë i thotë..

Posted: 11 Sep 2016 08:43 AM PDT

Flajët ofenduese që reperi shqiptar Noizy tha tek 'Zonë e Lirë' për Kristjana Saxobeat, kanë shkaktuar reagime të ashpra.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bes Kallaku: E vërteta e fotos që ‘do të më fuste në burg’

Posted: 11 Sep 2016 08:03 AM PDT

Një fotografi e postuar nga Bes Kallaku në rrjetet sociale, teksa shfaqej bashkë me gjyshin e tij, Ganiun pasi kishin shkuar për gjueti ka ngjallur polemika të shumta ditën e sotme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Njihuni me ‘Botën’ plot ngjyra të Albana Osmanit (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 07:43 AM PDT

Ajo është moderatore e njohur. Albana Osmani na ka prezantuar sot me 'botën' e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bes Kallaku rrezikon seriozisht me postimin e kësaj fotoje (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 05:50 AM PDT

Aktori i humorit, Bes Kallaku ka publikuar një foto e cila mund t'i kushtojë atij një gjobë të majme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

I mbyllën faqen me mijëra fansa, ja si reagon Blendi Fevziu

Posted: 11 Sep 2016 05:34 AM PDT

"Facebook" ka rregullat e veta dhe në bazë të tyre vendosi të mbyllë faqen e "Opinion.al" të gazetarit Blendi Fevziu që mesa duket i ka shkelur këto rregulla.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cila nga këngëtarët u pagua më së shumti nga Behgjet Pacolli?!

Posted: 11 Sep 2016 05:34 AM PDT

Për shumë të pranishëm në villën e kreut të AKR-së Behgjet Pacolli, mbrëmja që lamë pas do mbahet mend gjatë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shkendije Mujaj e nxjerr ‘Zogun’ jashtë! (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 05:29 AM PDT

Një tjetër skandal i Shkëndije Mujaj, pas publikimeve te shumta me fotot e saj te nxehta me te prapmet e saj qe nuk kanë lënë vend pa u shfaqur, tani ajo tregon dhe pjesën me intime te një femre. Një video sikur po reklamon vetën me një veshje shumë ekstravagante, Shkëndija tregon me shumë se kurrë. Për me shumë ndiqni videon:

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mëngjesi me dashuri i Armina Mevlanit (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 05:26 AM PDT

Ajo është blogere e njohur shqiptare, fama e së cilës po ndërkombëtarrizohet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bleona bën “rrëmujë” në Instagram (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 05:16 AM PDT

Bleona Qerreti poston shpesh në rrjete sociale foto të cilat shkaktojnë debate të shumta nga komentuesit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lindoni me ‘pasoja’ nga tërmeti (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 05:07 AM PDT

Sot herët në mëngjes, Shkupi u lëkund nga një tërmet me forcë 4.4 të shkallës Rihter që fatmirësisht nuk shkaktoi dëme materiale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky fëmijë sot është ndër moderatorët më të njohur shqiptarë (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 05:00 AM PDT

Bëhet fjalë pikërisht për moderatorin e talentuar, Ledion Liço.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ju kujtohen pesënjaket që i lindi nëna kosovare para luftës, ja sa janë rritur (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 04:52 AM PDT

Të gjithë i mbajnë mend 5 binjakët të cilët i lindi nëna kosovare para 20 vitesh

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është ‘kopshtari’ më i mirë i Arbana Osmanit (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 04:52 AM PDT

Moderatorja Arbana Osmani, ka preferuar që djalin e saj, Jon ta mbajë larg mediave.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Talenti i ‘fshehur’ i Bora Zemanit (Video)

Posted: 11 Sep 2016 04:39 AM PDT

Ajo është një nga moderatoret më simpatike të Digitalb.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ermal Mamaqi kërkon ndjesë, ja pse nuk filloi 'Xing me Ermalin'

Posted: 11 Sep 2016 04:14 AM PDT

Siç edhe është bërë me dije, një emission i ri do të startojë këtë sezon. 'Xing me Ermalin', është emisioni më i ri që do të startojë në Shtator dhe do të moderohet nga Ermal Mamaqi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E bija e Lutfi Hazirit vjen me foto seksi dhe provokative, iu tregon gjoksin (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 04:12 AM PDT

Është e njohur nga babi i saj në sferën e politikës Lutfi Haziri, bëhet fjalë pikërisht për të bijën e tij Kënga Haziri, trasnmeton ORAinfo.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si dukej Ilva Tare në dasmën e djalit të Ylli Ndroqit (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 03:55 AM PDT

Në dasmën gjigande prej 530 të ftuarish nuk kanë munguar edhe emra të njohur të medias e gazetarisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni çka i bëri Roberti Norës për mëngjes (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 03:51 AM PDT

Thonë se dita e mirë shihet në mëngjes dhe nëse mëngjesi është i mirë atëherë e tërë dita do të jetë e mirë dhe plot energji, shkruan Artistët Shqiptarë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja dhurata më e veçantë në superdasmën e djalit të Ylli Ndroqit (Foto nga Dasma)

Posted: 11 Sep 2016 03:24 AM PDT

Ajo e djeshmja ishte vërtet një superdasmë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbuloni cila është e vetmja ministre e Ramës, që “u shpëtoi” fotove me bikini

Posted: 11 Sep 2016 02:51 AM PDT

Muajt e nxehtë të verës, të cilët tashmë mbeten thjesht kujtime me fillimin e shirave, lanë pas edhe një kujtim tjetër, atë të fotove të veçanta që realizoi paparaci këtë verë në bregdetin shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dasma e djalit të Ylli Ndroqit, Ilir Meta ja merr valles (Video)

Posted: 11 Sep 2016 02:48 AM PDT

Mbrëmjen e djeshme, dasma e djalit të pronarit të Ora Neës, Ylli Ndroqi, mblodhi bashkë figurat më të njohura shqiptare si nga politika, gazetaria, arti apo biznesi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A e dini sa fëmijë i ka ‘Tezja Gane’ nga Kafeneja Jonë

Posted: 11 Sep 2016 02:32 AM PDT

Rrallë herë flitet për këtë aktore, rrallë herë edhe e shihni si pjesë e mediave rozë të vendit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe Linda Morina ju provokon me gjoks, e dridh para kamerës (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 02:24 AM PDT

Këngëtarja Linda Morina njihet shpeshherë për bëmat e saj në rrjetet sociale. Këtë herë këngëtarja ka marrë 'guximin' të bëhet 'belly dancer'. Nën tingujt e një muzike ritmike, ajo i ka treguar ndjekësve të saj në Instagram se si e dredh belin dhe ajo. "Kur dridhem e shkund tokën si tërmet", shkruan Linda përkrah videos.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Angela Martinit i del ‘zogu’? (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 02:22 AM PDT

Ajo është ndër modelet shqiptare më seksi. Angela Martini po jeton tashmë një histori dashuie me të dashurin miljarder Dragos Savulescu.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto foto të Bali Beut nuk i keni pa asnjëherë (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 02:09 AM PDT

Aktori turk Burak Özçivit, i njohur me rolin e tij tek "Sulltani i madhërishëm" si "Bali Beu", është shumë i pëlqyer nga gjinia femërore. Ai mundohet që në çdo paraqitje të tij të duket për mrekulli. Por, ai ka ndryshuar shumë ndër vite.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dilema e madhe e doktorit të ‘VIP-ave’ (Video)

Posted: 11 Sep 2016 01:59 AM PDT

Ai njihet tashmë për publikun si doktori plastik i Vip-ave.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ceca me 'të dashur' shqiptar (Video)

Posted: 11 Sep 2016 01:36 AM PDT

I ftuar në EliteZone, muzikanti i njohur Xheki, ka folur për karrierën e tij, jetën private e shumëçka tjetër. Nuk e ka lënë pa e përmendur edhe bashkëpunimet e tij me këngëtaren e njohur serbe, Cecën Me gjasë përveç se i ka organizuar asaj koncerte, ata kanë qenë edhe në lidhje pasi përgjigja e tij ka qenë e çuditshme duke mos e mohuar kategorikisht një gjë të tillë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këngëtarja shqiptare në Amerikë, me drogë në plazh?! (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 01:31 AM PDT

Bukuroshja me origjinë shqiptare duket se ka vendosur që të marrë një ditë relaksi dhe argëtimi me çdo kusht.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Robert Berisha bën "pompa" para prezantueses së ExpressRoze (Video)

Posted: 11 Sep 2016 01:05 AM PDT

E hapi sezonin e ri me moderatoren e re të Express Roze.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Blerona e 21’shit zhvishet për ju (FOTO)

Posted: 11 Sep 2016 12:57 AM PDT

Moderatorja kosovare Blerona Zeqiri vjen më hot se kurrë. E veshur në bikini ajo sjell për fansat e saj format trupore. Ja si provokon Blerona.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni se cilin fakultet e ka regjistruar Kallashi (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 12:00 AM PDT

Valltarja nga Prizreni Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi përmes një postimi ka bërë të ditur se i është kthyer mësimit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur Ledion Liço konkurronte te “Ethet” (VIDEO)

Posted: 10 Sep 2016 11:55 PM PDT

"How you remind me" ishte kënga e zgjedhur nga Ledion Liço për të konkurruar te "Ethet" vite më parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këngëtarja shqiptare kapet 'mat' me një femër (Foto +16)

Posted: 10 Sep 2016 11:43 PM PDT

Këngëtarja shqiptare Xhesika Ndoja ka ndezur fansat e saj me një tjetër pozë provokuese. Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet në ambientet e një lokali, nën shoqërinë e një vajze, transmeton gazeta Kosova Sot Online. Në foto duket Xhesika është duke kaluar një moment intim me shoqen e saj, pasi të lënë përshtypjen sikur janë duke u puthur në buzë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fansat kapen keq për të fejuarën e Albatritit (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 11:41 PM PDT

Këngëtari i njohur kosovar Albatrit Muqiqi, duket se ka gati këngën e tij më të re.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja sa është shëndoshur Luana Vjollca (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 11:41 PM PDT

Luana Vjollca, është ky emri më i lakuar në mediat rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A iu prishën Camilas vajzat e tjera të ‘Miss Kosova’?!

Posted: 10 Sep 2016 11:39 PM PDT

Pas çdo spektakli të bukurisë ajo që ndodh tradicionalisht është kontestimi dhe hatërmbetja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kush ia ngriti Linda Morinës qimet e sqetullave përpjetë (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 11:35 PM PDT

Linda Morina, "këngëtarja" me sens të madh humori, e cila nuk njihet për zërin e saj, por për gafat dhe mënyrën sesi komunikon me ndjekësit në Internet, të cilët i ka të shumtë në numër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është videoja e dytë që kalon 2 miliardë shikime në Youtube (VIDEO)

Posted: 10 Sep 2016 11:01 PM PDT

"See you again" arrin shifrën e 2 miliardë shikimeve!

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :