Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit

loading...

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit


Pergjigjur: m'falni a ka mundesi me m'tregu dikush a mundem me mbyll instagramin perkohesisht jo per gjith e nese mundem qysh ?

Posted: 18 Sep 2016 02:10 PM PDT

Per ta mbyllur instagramin pergjithmone dhe perkohesishte do t shpjegoj si te veprosh:
1.KLIKO KETU: https://www.instagram.com/ dhe kyqu prej kompjuteri.
2.Kliko si ne foto me poshte:
3.shko tek edit profile si ne foto

4.Pasi ke kliku edit profile shko ne fund tek Temporarily disable my account 
si ne foto :
pastaj te pt pse zgjidh diqka qka do edhe jep paswordin mbyllet perkohesisht instagrami.

Pergjigjur: Si ta mbyllim Instagramin perkohsisht? Flm

Posted: 18 Sep 2016 01:51 PM PDT

Nuk me pelqen

Related Posts :