Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit

loading...

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit


Pergjigjur: Nderrin passwodrit

Posted: 25 Sep 2016 12:22 PM PDT

Per me ndrru pasin e wifi lidhu me qat wifi qele google edhe nalt shkruje 192.168.0.1 ose 192.168.0.2 dhe 192.168.1.1 njera prej ktyre duhet me funksionu ta qe mu kyq zakonisht kujtesa i kan modemat motorola edhe provoje user:admin pass:motorola , pasi te jesh i kyqur gjeje WIRELESS > WIRELESS SECURITY , poshte e sheh emrin e modemit dhe paswordi me pika i padukshem i ndryshhon dhe e bon save Appl edhe u shpresoj te kesh kuptuar.

qysh me ndrushu passin e wi-fi- se ne tv

Posted: 25 Sep 2016 12:16 PM PDT

Related Posts :