Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Qindra persona në rradhë për Erën në New York (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Qindra persona në rradhë për Erën në New York (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Qindra persona në rradhë për Erën në New York (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 09:35 AM PDT

Punët e kanë rikthyer sërish Era Istrefin në kontinentin amerikan.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Albërie Hadërgjonaj pranë De Niros dhe Di Caprios (Video)

Posted: 22 Sep 2016 09:28 AM PDT

Ajo është këngëtare e njohur e muzikës shqiptare dhe pa dyshim gjyshja më sexy e showbizit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bora Kokëdhima prezanton për herë të parë të fejuarin (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 09:13 AM PDT

Stilistja Bora Kokëdhima ka prezantuar për herë të parë të fejuarin e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shpërthen Anxhela Peristeri: Mbrapa krahëve mund edhe të më vrasësh..

Posted: 22 Sep 2016 08:45 AM PDT

Ajo është këngëtare e njohur e muzikës së lehtë shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aja e ‘Al Pazar’ e merr veten me të mira (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 08:04 AM PDT

Ajo është aktore humori dhe nuk do mend që e qeshura dhe batutat nuk i ndahen edhe në jetën e përditshme apo në rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Eliona Pitarka në ‘fokusin’ e ‘Vipave të Bllokut’ (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 07:43 AM PDT

Ajo bëri mjaft bujë për 'guximin' që pati si spikere lajmesh në 'Zjarr Tv' vetëm me xhaketë dhe pa reçipeta.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Era Istrefi performon para qindra personave në Amerikë (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 07:05 AM PDT

Punët e kanë rikthyer sërish Era Istrefin në kontinentin amerikan.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Fotografi shqiptar: Sikur të bënin të gjithë detyrën do ishim si në Zvicër (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 07:00 AM PDT

Fotografi i njohur shqiptar Sony K Elson ka ndarë gjatë ditës së sotme një situatë nga jeta e tij e përditshme ku ka nxjerrë në pah veprimin e forcave të policisë së shtetit që i kanë ardhur në ndihmë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Albana Osmani do të bëj një emision si....(Foto)

Posted: 22 Sep 2016 06:44 AM PDT

Moderatorja Albana Osmani ka publikuar në Instagram një seri nga emisioni i Ellen Degeneres.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Elvana Gjata ‘‘përballë’’ Jennifer Lopez (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 06:32 AM PDT

Të dyja janë këngëtare, joshëse dhe për më tepër shumë të dashura për publikun, ndonjëherë edhe vizualisht të ngjashme rastësisht ose jo.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tuna e fut gishtin në...

Posted: 22 Sep 2016 06:11 AM PDT

Pas këngës "Dy tima" nuk ka ndonjë projekt të ri momentalisht këngëtarja nga Shkupi Tuna, por ajo nuk po ndalet në rrjetet sociale duke postuar foto të ndryshme dhe shumë provokative.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë nuk kupton Bleona nga Ermali? (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 06:09 AM PDT

Në puntatën e parë të emisionit "Xing me Ermalin" një tjetër personazh i njohur që ka qenë i ftuar është edhe këngëtarja Bleona Qereti.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rikthehet Elhaida Dani... por jo në Shqipëri (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 05:42 AM PDT

Prej disa kohësh këngëtarja Elhaida Dani i ka munguar skenës shqiptare dhe nuk ka realizuar ndonjë produksion të ri muzikor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni sa seksi është bërë Noçja e Big Brother (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 05:30 AM PDT

Najada Konomi ishte konkurente në edicionin e parë të reality show Big Brother Albania.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu e imiton bashkëshortja Barack Obamën (Video)

Posted: 22 Sep 2016 05:23 AM PDT

Michelle Obama ka arritur të nxis tërë kombin amerikan që të qesh duke imituar burrin e saj. Zonja e Parë ishte mysafire në emisionin televiziv të Stephena Colbert, 'The Late Show', ku mes tjerash ajo ka imituar edhe burrin e saj, transmeton Zeri.info.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

AlterEgo i Roza Latit (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 05:22 AM PDT

Vajza e aktores Rita Lati ka realizuar një set të fotografik të ri në kujdesin e stilistit Niko Komani.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni ku ja fut gishtin Çiljeta portierit të Kombëtares Shqiptare (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 05:07 AM PDT

Të gjithë e panë foton si çift, por jo krejt e kanë parë këtë detaj aty...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy del gjysmënudo (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 04:59 AM PDT

Krijuesi i hiteve më të mëdha, Noizy, ditë më parë u përfol nga të gjitha anët për shkak të përleshjes që ndodhi mes tij dhe anëtarit e "BabaStars" Cozmanit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si duket Rozana Radi kur është pa gjumë ? (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 04:55 AM PDT

Skenaristja dhe këngëtarja Rozana radi ka publikuar në rrjete sociale një foto ndërkohë që është në makinë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Brad Pitt po hetohet për abuzim fizik ndaj fëmijëve të tij

Posted: 22 Sep 2016 04:53 AM PDT

Aktori Brad Pitt po hetohet për abuzim ndaj fëmijëve nga policia dhe shërbimet sociale në Los Angeles. Hetimi po bëhet për shkak se është raportuar për abuzim verbal dhe fizik me fëmijët e tij

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është gruaja hot e ish- të fejuarit të Genta Ismajlit (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 04:52 AM PDT

Në publik ende njihet si ish i dashuri i këngëtares Genta Ismajli.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohen fotot e para të Çiljetës dhe Alban Hoxhës si çift

Posted: 22 Sep 2016 04:45 AM PDT

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha, janë çift dhe këtë nuk mund ta mohojë më askush…

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Kristin Prengaj më seksi se kurrë në fotot e reja (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 04:41 AM PDT

Modelja seksi Kristin Prengaj është shfaqur më seksi se kurrë në setin e ri fotografik që ka realizuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është aktorja e re e "O sa mirë" (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 04:13 AM PDT

Seriali 'O sa mire' do të pësojë disa ndryshime sa i përket strukturës së aktorëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Anxhelina dhe Albëria Hadërgjonaj në të njëjtin vend me DiCaprion dhe De Niron (Foto/Video)

Posted: 22 Sep 2016 04:13 AM PDT

Ato janë mjaft të lidhura me njëra-tjetrën ndonesë prej disa kohësh Anxhelina Hadërgjonaj jeton në SHBA.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

U martuan para disa muajve, këngëtari pritet të bëhet baba (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 04:01 AM PDT

U martuan në muajin prill të këtij viti, ndërsa çifti pritet që shumë shpejt të bëhen prindër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy nuk pendohet! (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 03:54 AM PDT

Reperi Noizy ndodhet aktualisht në Zvicër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Policët i bëjnë kontroll për drogë, irritohet Stresi: Jam i pastër! (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 03:41 AM PDT

Problemet e reperit Stresi me policinë duket se nuk kanë kurrë fund.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu ishte Nora në fillimet e karrierës (Video)

Posted: 22 Sep 2016 03:35 AM PDT

Këngëtarja Nora Istrefi, karrierën e saj e kishte nisur që në moshën 18 vjeçare, ndërsa sot është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​E gjeni dot cila është kjo vogëlushe? Sot është një modele seksi (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 03:20 AM PDT

Modelja shqiptare Rike Roçi ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shfaqet në moshë të vogël.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Artistët shqiptarë solidarizohen me Sasa Hodën, kërkojnë ndihmë për shërimin e saj

Posted: 22 Sep 2016 03:15 AM PDT

Moderatorja Saranda Hoda e njohur si Sasa tash e një kohë vuan nga një sëmundje e rëndë, dhe pas disa ndërhyrjeve që ka bërë ajo sërish duhet t'i nënshtrohet një operacioni tjetër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Express Story: Ndarja e shekullit

Posted: 22 Sep 2016 02:51 AM PDT

Pas 12 vitesh së bashku, Angelina Jolie po kërkon divorc nga Brad Pitt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Armina mahnitet nga “Java e modës në Milano” (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 02:32 AM PDT

Fashionista Armina Mevlani është duke e shijuar pafund "Javën e modës në Milano".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Alban Hoxha flet për herë të parë për marrëdhënien me Çiljetën, ja sa kohë kanë bashkë

Posted: 22 Sep 2016 02:21 AM PDT

Prej shumë kohësh flitet për një lidhje dashurie midis këngëtares seksi Çiljeta dhe portierit të Partizanit Alban Hoxha.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marina dhe Luana i nxjerrin “të palarat” njëra-tjetrës (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 02:03 AM PDT

Gjatë darkës që kanë konsumuar së bashku moderatoret Marina dhe Luana Vjollca kanë publikuar foto në profilet përkatëse në Instagram ku kanë shkëmbyer disa komente me njëra-tjetrën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ermal Mamaqi dhe Sali Berisha kanë një mesazh për Edi Ramën (Video)

Posted: 22 Sep 2016 01:56 AM PDT

Komediani Ermal Mamaqi ka regjistruar puntatën e parë të "Xing me Ermalin" ku të ftuar kishte ish-kryeministrit Sali Berisha.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vildanja ju tregon gjithçka në mëngjes (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 01:27 AM PDT

Bukuroshja dhe modelja shqiptare, Vildane Zeneli e cila jeton dhe vepron ne SHBA jo rrallë herë ka ditur të na provokojë shumë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Diçka është e sigurt motrat Vjollca nuk i ndan asgjë! (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 01:21 AM PDT

Ato kanë qenë gjatë gjithë kësaj kohe të zëna me pushimet e tyre në "Parasja" të ndryshme nëpër botë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Letra prekëse e Pitt: Ja si e bëra të lumtur Jolie

Posted: 22 Sep 2016 01:01 AM PDT

Ka pasur spekulime nga më të ndryshmet për ndarjen e çiftit të njohur si Brangelina, duke nisur nga problemet me rritjen e fëmijëve deri te aferat jashtëmartesore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë e frymëzon Alketa Vejsiun? (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 12:37 AM PDT

Prezantuesja Alketa Vejsiu ka publikuar këtë mëngjes një foto përmes së cilës ka treguar se e ka nisur ditën plot frymëzim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :