Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Raul: Reali e dëshiron këtë trofe” plus 39 more Express Sport

loading...

“Raul: Reali e dëshiron këtë trofe” plus 39 more Express Sport


Raul: Reali e dëshiron këtë trofe

Posted: 16 Sep 2016 07:42 AM PDT

Raul Gonzales ka thënë se Real Madridi do të luftojë për trofeun e La Ligës këtë edicion

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhaka: Nuk dorëzohem kurrë

Posted: 16 Sep 2016 07:23 AM PDT

Granit Xhaka ka dërguar një mesazh në drejtim të tifozëve të Arsenalit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Wenger ka një plan të ri për Granit Xhakën

Posted: 16 Sep 2016 07:10 AM PDT

Arsene Wenger ka vendosur që të luajë me Granit Xhakën në një pozicion më të avancuar

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tifozët e Unitedit kundër Mourinhos

Posted: 16 Sep 2016 06:45 AM PDT

Humbja e dytë radhazi e Manchester United ka zemëruar tifozët e "Djajve të Kuq" që kanë nisur që tani të kërkojnë kokën e Jose Mourinhos.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Wenger vonohet katër orë në konferencën për media, kjo është arsyeja (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 06:11 AM PDT

Arsene Wenger, menaxheri i Arsenalit, e ka mbajtur konferencën me gazetarë, para ndeshjes me Hull Cityn, me katër orë vonesë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bellerin si Bolt? Përgjigjet Wenger

Posted: 16 Sep 2016 05:55 AM PDT

Arsen Wenger, menaxheri i Arsenalit, mendon se Hector Bellerinit i duhet ende kohë për tu bërë si ylli i atletikës, Usain Bolt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çka po ndodh me Xherdan Shaqirin?

Posted: 16 Sep 2016 05:39 AM PDT

Xherdan Shaqiri do të mungojë edhe në ndeshjen e rashës së Stoke Cityt ndaj Crystal Palaces

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Juventus ofron para dhe Mandzukicin për yllin e Arsenalit (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 05:17 AM PDT

Juventusi po synon t'ia ofroj Arsenalit Mario Mandzukic dhe para për Alexis Sanchezin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Premierliga, liga më e fortë në botë (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 04:59 AM PDT

Tashmë nuk ka dyshime. Premierliga, e cila transmetohet ekskluzivisht në Digit Alb dhe IPKO, është liga më e forta në botë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Eto’o kundër Ronaldos: Xavi është dashur t’i fitojë pesë ose gjashtë Topa të Artë

Posted: 16 Sep 2016 04:14 AM PDT

Ish-sulmuesi i Barcelonës, Samuel Eto'o e ka mbrojtur Xavin i cili është në luftë fjalësh me sulmuesin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gjykata e Arbitrazhit gëzon Real Madridin

Posted: 16 Sep 2016 03:41 AM PDT

Lojtarët e rinjtë të Real Madridit, të cilët ishin dënuar nga FIFA, mund të luajnë për Real Madridin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kozniku: Kosova – Kroacia, ky ekip do të fitojë

Posted: 16 Sep 2016 03:27 AM PDT

Ardian Kozniku ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Kroacisë e konsideron më të veçantën në jetën, pasi do të përballen dy skuadrat që i ka në zemër e të cilat nuk mund t'i ndajë assesi. I favorizon kroatët, por kosovarët i këshillon të mos dorëzohen për 90 minuta. Pret lojë të madhe në mes të dy vendeve mike. Beson se me yjet që s'erdhën Kosova do të ishte "arrë e fortë" për skuadrat e mëdha.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bonucci refuzoi milionat e Cityt për Juventusin

Posted: 16 Sep 2016 03:15 AM PDT

Leonardo Bonucci ka zbuluar se kishte marrë ofertë joshëse nga Manchester City. Por, pavarësisht kësaj, mbrojtësi italian i mbeti besnik skuadrës së zemrës, Juventusi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Simeone zbulon çudinë e vitit

Posted: 16 Sep 2016 02:57 AM PDT

Diego Simeone ka konfirmuar se e ka reduktuar kontratën me Atletico Madridin nga viti 2020 deri më 2018

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Polici dërgon lojtarin e Man Utd’s me motoçikletë në aeroport (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 02:39 AM PDT

Një lojtar i Manchester United mezi e ka zënë aeroplanin për t'u kthyer në shtëpi nga Rotterdam mbrëmë pas ndeshjesh mes United dhe Feyenoord, krejt kjo sepse ishte vonuar shumë për të urinuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Umtiti zgjedh lojtarin më të mirë në botë

Posted: 16 Sep 2016 02:05 AM PDT

Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti mendon se Lionel Messi është më i mirë në botë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Paul Scholes i thotë Pogbas: Ti nuk je Messi për t’i dribluar 5 lojtarë, luajë thjesht

Posted: 16 Sep 2016 01:38 AM PDT

Ish-mesfushori anglez i Manchester United, Paul Scholes, ka thënë se Paul Pogba duhet t'i bëjë gjerat në mënyrë të thjeshtë në vend se të mundohet të kopjojë yllin e Barcelonës, Lionel Messin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shkarkohet De Boer, Interi gjen një super trajner? (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 01:17 AM PDT

Frank de Boer rrezikon të shkarkohet nga posti i trajnerit të Interit, nëse mposhtet nga Juventus

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shqipëri – Skoci 11:0, Dede ndihet i tradhtuar nga lojtaret kosovare

Posted: 16 Sep 2016 12:59 AM PDT

Nevil Dede, selektori i Shqipërisë U-19 në konkurrencën e femrave, ka akuzuar futbollistet kosovar për debaklin e pësuar nga Skocia, me rezultat 11:0.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lojtari i AZ Alkmaar humb ndjenjat në fushë pas përplasjes me kundërshtarin (Video / Foto +16)

Posted: 16 Sep 2016 12:41 AM PDT

Lojtarët e AZ Alkmaarit kanë përjetuar një tmerr të vërtet gjatë ndeshjes ndaj Dundalk, e zhvilluar në kuadër të Europa Leagues

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Chelsea – Liverpool, formacionet

Posted: 16 Sep 2016 12:19 AM PDT

Chelsea dhe Liverpool do të përballen, sonte nga ora 21:00, në kuadër të xhiros së pestët të Premierligës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova mbetet pa yllin amerikan (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 11:59 PM PDT

Justin Doellman është liruar nga Federata e Basketbollit e Kosovës t'i bashkohet Barcelonës në stërvitje, pasi e presin ndeshje të vështira.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

De Biasi: Kosova meritoi më shumë se një pikë ndaj Finlandës

Posted: 15 Sep 2016 11:49 PM PDT

Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Gianni de Biasi, ka vlerësuar se Kosova ka merituar më shumë se një pikë që mori në ndeshjen eliminatore ndaj Finlandës më 5 shtator.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lamtumirë Real, James transferohet në Premierligë?

Posted: 15 Sep 2016 11:39 PM PDT

James Rodriguez ka gjasa që karrierën ta vazhdoj në Manchester United

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Chelsea transferon një mbrojtës nga Serie A? (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 11:29 PM PDT

Chelsea pritet ta transferoj mbrojtësin e Lazios, Stefan De Vrij gjatë afati kalimtar të janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

City kërkon tre lojtarë të M’gladbachut (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 11:19 PM PDT

Pep Guardiola, trajneri i Manchester Cityt, ua ka vërë syrin tre lojtarëve të Borussia Monchengladbach

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

S’ka më Top të Artë (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 10:59 PM PDT

Çmimi 'Topi i Artë i FIFA-së' pritet të shuhet përfundshmit. FIFA dhe gazeta France Football kanë prishur marrëveshje e arritur në vitin 2010

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​La Liga nis hetimet ndaj Neymarit dhe Barcelonës

Posted: 15 Sep 2016 02:50 PM PDT

Çështja e transferimit të Neymarit vazhdon të mbetet ende mister i pazgjidhur

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lojtarët që ndoshta s'e dini që kanë luajtur në një skuadër (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 02:30 PM PDT

​Shumë lojtarë të mëdhenj ndër vite kanë luajtur bashkë në një skuadër

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Inter deklasohet nga Hapoel në Meazza (Video)

Posted: 15 Sep 2016 01:58 PM PDT

​Inter është mposhtur në stadiumin Giusseppe Meazza nga Hapoel 0:2

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Goli i Sadikut nuk e shpëton Zurichun nga humbja (Video)

Posted: 15 Sep 2016 01:56 PM PDT

Villareal ka mposhtur Zurichun e Sadikut dhe Kukelit me rezultat 2:1

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Hapoel shënon supergol nga gjuajtja e lirë (Video)

Posted: 15 Sep 2016 01:35 PM PDT

Hapoel ka shënuar edhe golin e dytë kundër Interit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Hapoel befason Interin (Video)

Posted: 15 Sep 2016 01:20 PM PDT

Hapoel ka kaluar në epërsi kundër Interit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Fjalët e Mourinhos pas humbjes nga Feyenoord

Posted: 15 Sep 2016 12:55 PM PDT

Jose Mourinho nuk është i lumtur me humbjen nga Feyenoord në Europa League

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pato i kundërpërgjigjet Sadikut me një supergol (Video)

Posted: 15 Sep 2016 12:35 PM PDT

Villareal ka barazuar rezultatin në 1:1 kundër Zurichut

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E çmendur: Zenit nga 3:0 kthehet dhe shënon 4 gola në 15 minutat e fundit (Video)

Posted: 15 Sep 2016 12:20 PM PDT

​Zenit ka shënuar një nga rikthimet më të mëdha në futboll

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Armando Sadiku bombardon portën e Villarealit (Video)

Posted: 15 Sep 2016 12:07 PM PDT

Armando Sadiku ka kaluar Zurichun në epërsi kundër Villarealit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Feyenoord mposht Unitedin (Video)

Posted: 15 Sep 2016 11:52 AM PDT

Feyenoord ka mposhtur Manchester Unitedin me rezultat 1:0

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Roma barazon me Plzenin e Kaçes (Video)

Posted: 15 Sep 2016 11:51 AM PDT

Roma nuk ka arritur më shumë se sa një barazim 1:1 me Plzen

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Feyenoord shënon kundër Unitedit (Video)

Posted: 15 Sep 2016 11:37 AM PDT

Feyenoord ka shënuar golin e parë kundër Manchester Unitedit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :