Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Reali po e shkatërron Osasunën (Video)” plus 39 more Express Sport

loading...

“Reali po e shkatërron Osasunën (Video)” plus 39 more Express Sport


Reali po e shkatërron Osasunën (Video)

Posted: 10 Sep 2016 08:16 AM PDT

Real Madridi ka shënuar edhe golin e katërt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Juventus – Sassuolo

Posted: 10 Sep 2016 08:03 AM PDT

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Sassuolo

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk ndalet Gjilani

Posted: 10 Sep 2016 07:56 AM PDT

Gjatë ditës së sotme janë zhvilluar edhe dy ndeshje të xhiros së katërt të Vala Superligës së Kosovës në futboll

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Reali shënon edhe golin e tretë ndaj Osasunës (Video)

Posted: 10 Sep 2016 07:53 AM PDT

Real Madridi ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Osasunës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Reali shënon sërish ndaj Osasunës (Video)

Posted: 10 Sep 2016 07:44 AM PDT

Real Madridi ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Osasunës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mbrojtësi i Arsenalit shënon në mënyrë akrobatike (Video)

Posted: 10 Sep 2016 07:36 AM PDT

Arsenali ka barazuar rezultatin në 1:1 ndaj Southamptonit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë thotë Guardiola pas fitores ndaj Unitedit

Posted: 10 Sep 2016 07:28 AM PDT

Pep Guardiola është shprehur tejet i lumtur me tri pikët e fituara në debi ndaj Manchester Unitedit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Petr Cech shënon autogol (Video)

Posted: 10 Sep 2016 07:21 AM PDT

Arsenali është duke humbur 1:0 nga Southamptoni

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronaldo rikthehet me gol (Video)

Posted: 10 Sep 2016 07:07 AM PDT

Cristiano Ronaldo është rikthyer në fushë pas 60 ditëve duke shënuar gol që në takimin e parë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çartet Mourinho pas humbjes nga City

Posted: 10 Sep 2016 06:58 AM PDT

Jose Mourinho është shprehur tejet i zhgënjyer pas humbjes 2:1 në derbi nga Manchester City

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Manchester United – Manchester City nëpërmjet fotove

Posted: 10 Sep 2016 06:45 AM PDT

Manchester City e ka mposhtur Manchester Unitedin me rezultat 1:2, në Old Traffrod, në kuadër të xhiros së katërt të Premierligës. Në vazhdim mund t'i shihni disa nga fotot më interesante të këtij takimi. /Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

City mbret i Manchesterit (Video)

Posted: 10 Sep 2016 06:23 AM PDT

Manchester City e ka mposhtur Manchester Unitedin me rezultat 1:2, në Old Traffrod, në kuadër të xhiros së katërt të Premierligës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Arsenal - Southampton

Posted: 10 Sep 2016 06:03 AM PDT

Arsenal dhe Southampton do të përballen nga ora 16:00, në Emirates, në kuadër të xhiros së karterët të Premierligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Real Madrid - Osasuna

Posted: 10 Sep 2016 05:57 AM PDT

Real Madrid dhe Osasuna do të përballen sot nga ora 16:00, në Snatiago Bernabeu, në kuadër të xhiros së tretë të La Ligas. Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet për këtë ndeshje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Atletico shijon fitoren e parë, shkatërron Celta Vigon (Video)

Posted: 10 Sep 2016 05:49 AM PDT

Atletico Madrid ka shënuar fitore e parë këtë sezon në La Liga

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Përplasen Rooney e Guardiola (Video)

Posted: 10 Sep 2016 05:27 AM PDT

Pep Guardiola dhe Wayne Rooney janë përplasur gjatë ndeshjes mes Unitedit dhe Cityt.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ibrahimovic i përgjigjet Cityt (Video)

Posted: 10 Sep 2016 05:15 AM PDT

Manchester United ka zvogëluar epërsinë e Manchester Cityt në 2:1, me golin e shënuar nga Zlatan Ibrahimovic në minutën e 42-të. Suedezi shënoi gol pas një gabimi trashanik të portierit Claudio Bravo.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çka po ndodh me Unitedin, City shënon edhe një gol (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 05:08 AM PDT

Manchester City është duke avancuar 0:2 ndaj Manchester Unitedit. Golin e dytë për ekipin e Pep Guardiolas e ka realizuar Kelechi Iheanacho në minutën e 36-të. /Express/

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho – Guardiola, këtë nuk e keni parë në TV (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 04:59 AM PDT

Jose Mourinho dhe Pep Guardiola janë përqafuar para sfidës mes Manchester Unitedit dhe Manchester Cityt. Të dy strategët njihen si rival të mëdhenj, por gjithmonë i kanë shtrënguar dorën njëri-tjetrit. /Express/

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

De Bryne shokon ‘Old Trafordin’ (Video)

Posted: 10 Sep 2016 04:46 AM PDT

Manchester City është duke avancuar 0:1 ndaj Manchester Unitedit, me golin e realizuar nga Kevin de Bruyne në minutën e 15-të. /Express/

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Coentrao turpëron Ronaldon në stërvitje (Video)

Posted: 10 Sep 2016 04:21 AM PDT

Fabio Coentrao e ka turpëruar Cristiano Ronaldon në stërvitjen e fundit të Real Madridit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

United - City, foto që ta dredhin zemrën

Posted: 10 Sep 2016 03:59 AM PDT

Daily Mail, tabloidi britanik, ka publikuar disa foto interesante para stadiumit 'Old Traffrod', ku në orë 13:30 do të luhet derbi mes Manchester Unitedit dhe Manchester Cityt. /Express/

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Belegu kërkon përkrahjen e tifozëve, beson në fitoren e Kosovës kundër Sllovenisë

Posted: 10 Sep 2016 03:43 AM PDT

Erolld Belegu, kryetari i Federatës së Basketbollit të Kosovës, beson në fitoren e përfaqësueses kundër Sllovenisë, e cila luhet sonte në Mitrovicë nga ora 20:00

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Manchester United – Manchester City

Posted: 10 Sep 2016 03:31 AM PDT

Manchester United dhe Manchester City do të përballen sot nga ora 13:30, në Old Trafford, në kuadër të xhiros së katërt të Premierligës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çka po e mundon Mourinhon para derbit? (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 03:09 AM PDT

Jose Mourinho, menaxheri i Manchester Unitedit, nuk është aspak i qetë para derbit me Manchester Citytn

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona merr një lajm të keq para ndeshjes me Alavesin (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 02:45 AM PDT

Marc-Andre ter Stegen nuk do të jetë pjesë e Barcelonës për ndeshjen ndaj Alavesit, e cila luhet sonte nga ora 20:30.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho - Guardiola, ja kush ka më shumë fitore nga përballet e deritanishme (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 02:29 AM PDT

Manchester United dhe Manchester City do të përballen të shtunën në kuadër të xhiros së katërt të Premierligës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova – Sllovenia përballen sonte, FBK kërkon përkrahjen e tifozëve

Posted: 10 Sep 2016 01:55 AM PDT

Kosova dhe Sllovenia do të përballet sonte në Mitrovicë, nga ora 20:00, në kuadër të kualifikimeve për Eurobasket 2017

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Manchester United - Manchester City, formacioni i kombinuar (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 01:45 AM PDT

Manchester United dhe Manchester City do të përballen të shtunën, nga ora 13:00, në kuadër të xhiros së katërt të Premierligës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Superliga me shumë ndeshje interesante (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 01:29 AM PDT

Sot zhvillohen dy ndeshje të xhiros së katërt të Vala Superligës së Kosovës në futboll

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jese bën gjest të ulët pas zëvendësimit (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 01:11 AM PDT

Jese Rodríguez, sulmuesi i Paris Saint-Germain, nuk e ka pritur mirë zëvendësimin në ndeshjen ndaj Saint-Etienne

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

United - City, kush ka fituar më shumë trofe nga viti 2008? (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 12:45 AM PDT

Manchester United dhe Manchester Citu do të përballen sot nga ora 13:30, në Old Traffrod, në kuadër të xhiros së karterët të Premierligës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

United - City, kush ka shpenzuar më së shumti para nga viti 2008? (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 12:15 AM PDT

Manchester United dhe Manchester Citu do të përballen sot nga ora 13:30, në Old Traffrod, në kuadër të xhiros së karterët të Premierligës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Befason Wenger: Ky do të jetë trajner i Arsenalit (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 11:59 PM PDT

Arsene Wenger, menaxheri i Arsenalit, ka zbuluar se kush mund ta marrë drejtimin e skuadër londineze në të ardhmen

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Guardiola ka disa fjalë për Ibran para derbit

Posted: 09 Sep 2016 11:45 PM PDT

Pep Guardiola, trajneri i Manchester Cityt, insiston se gjithmonë ka qenë i drejtë me Zlatan Ibrahimovicin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Real Madrid - Osasuan, formacionet (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 11:30 PM PDT

Real Madrid dhe Osasuna do të përballen sot nga ora 16:00, në Snatiago Bernabeu, në kuadër të xhiros së tretë të La Ligas.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Wenger gëzon Mustafin (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 11:19 PM PDT

Shkodran Mustafi pritet të luajë nga minuta e parë për Arsenalin në ndeshjen ndaj Southamptonit, e cila luhet ost nga ora 16:00.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

United – City, formacionet (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 11:09 PM PDT

Manchester United dhe Manchester City do të përballen sot nga ora 13:30, në Old Trafford, në kuadër të xhiros së katërt të Premierligës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona Alaves, formacionet (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 10:59 PM PDT

Barcelona dhe Alaves do të përballen sonte nga ora 20:30, në Camp Nou, në kuadër të xhiros së tretë të La Ligas.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja data kur do të shitet përfundimisht Milan

Posted: 09 Sep 2016 02:50 PM PDT

Milan do të shitet te disa investitor kinez para përfundimit të këtij viti

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :