Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Rike Roçi tatuazh në vend intim (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Rike Roçi tatuazh në vend intim (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Rike Roçi tatuazh në vend intim (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 08:35 AM PDT

Bukuroshja Rike Roçi ka bërë një hap të guximshëm, duke bërë një tatuazh dhe në një vend aspak të zakontë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Roza Lati: Mami ma thotë gjithmonë, duhet të zmadhosh gjoksin (Video)

Posted: 24 Sep 2016 08:06 AM PDT

E ftuar në emisionin 'Oktapod' Roza Lati ishte sa karizmatike aq edhe argëtuese në këtë intervistë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fotomodelja shqiptare, provokuese..pa turp (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 07:59 AM PDT

Fotomodelja Xhensila Seferi ka publikuar disa foto shumë të nxehta në të cilat evidenton format e saj seksi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Roza Lati: Njoh vajza që 'shiten' për një xhiro me makinë

Posted: 24 Sep 2016 07:32 AM PDT

E ftuara e rradhës në emisionin 'Oktapod' ka qenë moderatorja simpatike Roza Lati.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Armina Mevlani në Milano me mbretëreshën e fashionistave

Posted: 24 Sep 2016 07:06 AM PDT

Armina Mevlani po hyn dalëngadalë në rrethin e ngushtë të fashion-bloggers ndërkombëtarë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shqiptarja që kërkon të bëhet kampione në Badibillding, sot një femër me muskuj

Posted: 24 Sep 2016 06:46 AM PDT

Ky nuk është një sport që mund ta bëjnë të gjitha femrat, pasi është shumë i vështirë dhe kërkon kohë dhe përkushtim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto janë rastet kur yjet u tradhtuan nga bikinit e tyre (Foto +18)

Posted: 24 Sep 2016 06:21 AM PDT

Vera e kaluar ka qenë shumë e "nxehtë" për këto yje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhensila e Big Brother: Po, kam bërë sex anal, ja si u ndjeva... (Video)

Posted: 24 Sep 2016 05:44 AM PDT

Ish banorja simpatike e 'Big Brother' ka qenë e ftuar në emisionin 'Intervew' në Intv.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ledri dhe Tuna harrojnë të kaluarën, tash janë miq (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 05:40 AM PDT

Ledri Vula ka lënë anash të kaluar, për të pëkrahur mikun e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhensila Pere: Ja me cilin personazh publik do bëja ‘hard sex’ (Video)

Posted: 24 Sep 2016 05:17 AM PDT

E ftuara e rradhës në emisionin 'Interview' të gazetarit Kelvin, ka qenë ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Foto e parë zyrtare e Bora Kokëdhimës me të fejuarin dhe prindërit

Posted: 24 Sep 2016 05:07 AM PDT

Kjo është fotoja e parë zyrtare që bëhet publike pas fejesës së stilistes Bora Kokëdhima.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja reagimi i Olta Gixharit për biznesman-in me të cilin është lidhur

Posted: 24 Sep 2016 04:36 AM PDT

Jeta private e aktores Olta Gixhari ka qenë kohët e fundit ndër më të përfolurat.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu e befasoi Tuna në 12:00 të natës Yll Limanin (Video)

Posted: 24 Sep 2016 04:14 AM PDT

Publikimi i projektit 'Zemra jem' respektivisht festimi i suksesit nuk ishte arsyeja e vetme që e bëri Tunën të kalojë mbrëmjen që lamë pas në klubet e natës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mëngjeset e ëmbla të Blendi Fevziut (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 04:02 AM PDT

Gazetari i njohur Blendi Fevziu e ka nisur mëngjesin shumë ëmbël.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është ndryshimi i fundit që Era e ka bërë në fytyrë (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 03:57 AM PDT

Karriera e saj mori një kthesë të papritur. Kënga saj po korrte sukseset në skenën muzikore vendore por kjo nuk përfundoi me kaq. Muzika e saj filloi shtrirjen edhe më gjerë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shyhrete Behluli po e marton djalin (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 03:43 AM PDT

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore Shyhret Behluli, ka festë në shtëpi, ajo po e marton djalin e madh Kushtrimin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Modelja e njohur i heq të gjitha në plazh (Foto +18)

Posted: 24 Sep 2016 03:17 AM PDT

Ajo nuk është e turpshme, kur bie fjala tek ekspozimi i trupit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Balerina e njohur e “Top Channel” në pritje të fëmijës së saj të dytë

Posted: 24 Sep 2016 03:16 AM PDT

Baleti është pasioni i saj, jeton me të prej 23 vitesh dhe kjo duket në çdo lëvizje të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Elton Deda përfundon në gjyq

Posted: 24 Sep 2016 03:03 AM PDT

Këngëtari i mirënjohur EltonDeda është fotografuar në ambientet e Gjykatës së Tiranës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Promo e emisionit Express Rozë (63), Gold AG, Lindon Berisha, “O sa mirë”, BimBima, Lajme ekskluzive…

Posted: 24 Sep 2016 03:01 AM PDT

Edhe këtë të shtunë do të jeni në shoqëri të emisionit Express Rozë ku do të njoftoheni me më të rejat e showbizit vendor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Muzicienti që synon tregun ndërkombëtar me këngën debutuese (Video)

Posted: 24 Sep 2016 02:58 AM PDT

Ky është Rinor Kastrati, 17 vjeçar, i cili jeton në Gjermani.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shpërthen Robert Aliaj: S’më plas b***a fare! Janë ufo, analfabetë dhe injorantë

Posted: 24 Sep 2016 02:28 AM PDT

Sa herë që përmendet emri i tij, njerëzit presin deklarata bombastike, apo të vërteta që jo gjithkush arrin t'i shqiptojë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sot sipërmarrëse e suksesshme, më parë...kamariere (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 02:09 AM PDT

Bëhet fjalë pikërisht për dietologen e njohur, Blerina Bombaj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pyetjet “bombastike” që do t’i bëjë Ermal Mamaqi sonte Sali Berishës

Posted: 24 Sep 2016 01:47 AM PDT

Siç është anonçuar prej disa ditësh, me spote me shumë humor, sonte fillon programi i ri i Ermal Mamaqit, i cili tashmë është spostuar në TV "Klan" dhe ka emrin e ri "Xing me Ermalin".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘Dashuria Verore’ e Lindon Berishës (Video)

Posted: 24 Sep 2016 01:35 AM PDT

Është bërë me dije edhe më parë që këngëtari kosovar, Lindon Berisha do të vijë me një projekt goditës, dhe duket që artisti nuk ka humbur kohë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Era Istrefi flet për personin që ia zbuloi talentin asaj

Posted: 24 Sep 2016 01:32 AM PDT

Interesimi i mediave botërore për Era Istrefin sa vjen e rritet. Së fundi, ajo ka qenë e ftuar në 96.5 AMP Radio, në pensilvania.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Miss Italia” kritikohet se e ka gjoksin shumë të madh (Foto +16)

Posted: 24 Sep 2016 12:51 AM PDT

Paola Torrente, e cila zurin vendin e dytë në Miss Italia, ka marrë shumë kritikë online, se është e shëndoshë dhe ka gjoksin e madh.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Olta Gixhari, në një lidhje të re? Ja biznesmeni i marrosur pas aktores (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 12:11 AM PDT

Jeta private e Olta Gixharit është një nga më të për folurat në media. Aktorja e njohur ka pushtuar shpesh vëmendjen e të gjithëve me historitë e saj të dashurisë, për të cilat vazhdimisht ka heshtur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tuna kopijon Rihannen në klipin e fundit (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 12:05 AM PDT

Këngëtarja ekstravagante, Altuna Sejdiu-Tina, mbrëmë ka publikuar videoklipin e fundit në bashkëpunim me reperin Vig-Poppa.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk përmbahet Adriana Lima, shfaqet 100% nudo! (Foto+16)

Posted: 23 Sep 2016 11:56 PM PDT

Supermodelja Adriana Lima, vazhdon të jetë njëra ndër modelet më seksi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shihni sa është rritur djali i Vesa Lumës (FOTO)

Posted: 23 Sep 2016 10:31 PM PDT

Liani i vogël duket se është rritur mjaft. Ka qenë vetë këngëtarja Vesa Luma e cila ka publikuar një foto në SnapChat ku shfaqet së bashku më vogëlushin e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gjoksi shpërthyes i Abigail Clarke

Posted: 23 Sep 2016 10:27 PM PDT

Ylli televiziv, Abigail Clarke fitoi famë gjatë paraqitjeve të saj në serial televiziv anglez Towie.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Faktet që nuk i dinit për Brad Pitt dhe Angelina Jolie

Posted: 23 Sep 2016 10:16 PM PDT

Pas 12 vitesh lidhje (2 martesë) martesa e çiftit më të preferuar, Brad Pitt dhe Angelina Jolie mori fund.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo modele u bë nënë, por do të befasoheni çfarë formash trupore ka (FOTO)

Posted: 23 Sep 2016 10:01 PM PDT

Bar Refaeli ka postuar disa foto provokuese në rrjetin e saj social Instagram.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Blerim Destan në super formë .. (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 05:12 PM PDT

Është aktori më I pëlqyer shqiptar, ai e ka një stil dhe paraqitje krejt ndryshe nga aktorët tjerë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

BimBimma vjen me “Shqipet Nalt” (VIDEO)

Posted: 23 Sep 2016 05:09 PM PDT

Në videoklip nga njerëz të ndryshëm shihen duke bërë flamurin shqiptar, por duke përdorë edhe simbolet kombëtare, shkruan KultPlus.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tuna dhe Ylli të dashuruar, e konfirmojnë me këto fotografi (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 04:08 PM PDT

Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna, sapo ka lansuar projektin e saj më të ri "Zemra jem".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Blero ja kthen shpinën Afrona Dikës? (FOTO)

Posted: 23 Sep 2016 04:06 PM PDT

Afrona, Blero, Afrona, Blero...Sa shumë përmenden dyshja në fjalë, sa diskutohen, për çdo gjë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mihrije Braha flet për historinë më të bukur të jetës [video]

Posted: 23 Sep 2016 04:03 PM PDT

Mihrije Braha në rubrikën "Troç" në emisionin Express ka shpalosur historinë më të mirë të jetës së saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Era Istrefi zbulon për radion amerikane se kush zbuloi talentin e saj (Video)

Posted: 23 Sep 2016 04:00 PM PDT

Interpretuesja e hitit "Bon Bon", aktualisht po qëndron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :