Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Samsung lançon modelin e ri Galaxy on7 (2016)” plus 14 more Express AutoTech

loading...

“Samsung lançon modelin e ri Galaxy on7 (2016)” plus 14 more Express AutoTech


Samsung lançon modelin e ri Galaxy on7 (2016)

Posted: 23 Sep 2016 05:43 PM PDT

Gjatë disa javëve të fundit, është folur mjaft për serinë e re të telefonave On të Samsung, të cilat pritet që të linçohen zyrtarisht në javët e ardhshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një airbag i ri për mbrojtjen e kokës në formën kaskës (Video)

Posted: 23 Sep 2016 05:42 PM PDT

Për ata që nuk kanë dëshirë të mbajnë kaskë kur ngasin motorrin apo biçikletën ky duhet të jetë një lajm fantastik

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Indonezia kërkon nga Google të paguaj tatime

Posted: 23 Sep 2016 04:56 PM PDT

Qeveria e Indonezisë kërkon nga kompania Google që të paguajë tatime për të siguruar një treg të drejtë në vend.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ford bashkëpunon me Land Rover për modelin e ri të F-150 (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 04:55 PM PDT

Kompania amerikane e ka 'rekrutuar' Land Roverin për t'i ndihmuar në punimin e modelit të ri F-150.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Twitter drejt shitjes

Posted: 23 Sep 2016 04:53 PM PDT

Kompania "Twitter Inc." ka nisur bisedimet me disa kompani teknologjike për të shqyrtuar mundësinë e shitjes së saj. Lajmi është bërë i ditur nga një person me njohuri mbi këtë zhvillim këtë të premte, teksa rrjeti social është përballur me rritjet e saj më të ulëta që kur doli për herë të parë në treg në vitin 2013.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Veturat më të mira në Paris Motor Show 2016 (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 04:50 PM PDT

Në organizimin që zhvillohet këtë tetor në Paris të Francës, pritet të shfaqen një numër i madh i veturave të reja, modeleve dhe koncepteve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shitja e Galaxy Note 7 në Evropë rifillon në nëntor

Posted: 23 Sep 2016 03:52 PM PDT

Raportohet se Galaxy Note 7 në Evropë do të fillojë të shitet përsëri në fund të nëntorit, transmeton Koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cadillac rikthen modelin XLR me ndryshime të mëdha (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 03:50 PM PDT

Modeli që e ka lansuar prodhuesi amerikan i makinave në vitin 2003, konsiderohet si një nga dështimet më të mëdha të kompanisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Inxhinierët krijojnë transformatorin e tyre BMW (Video)

Posted: 23 Sep 2016 01:17 PM PDT

Disa inxhinierë e kanë kthyer një veturë BMW të kuqe në një automjet "përbindësh".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Google në bisedime për ta blerë Twitter

Posted: 23 Sep 2016 10:12 AM PDT

Twitter Inc ka filluar bisedimet me disa kompani teknologjike, për të shikuar mundësinë e shitjes tek to, një burim i afërt me kompaninë ka bërë të ditur sot.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë ndodhe kur kryetari i komunës merr vendime të gabuara [VIDEO]

Posted: 23 Sep 2016 05:59 AM PDT

Në një përpjekje për të "qetësuar trafikun" një kryetar komune në Rumani kishte vendosur të largonte shenjat e trafikut.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

iPhone 7 prezantohet edhe në Kosovë

Posted: 23 Sep 2016 05:46 AM PDT

Kompania kosovare Molla, ka sjell produktin më të ri të brendit Apple në tregun tonë – iPhone 7.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edward Snowden ju paralajmëron që të mos e përdorni këtë aplikacion [FOTO]

Posted: 23 Sep 2016 03:31 AM PDT

Mos e përdorni "Allo".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është Mercedesi bunker [FOTO]

Posted: 23 Sep 2016 01:46 AM PDT

Veturat e blinduara janë të nevojshme për shumë njerëz të famshëm dhe me ndikim, por jo të gjitha ofrojnë mbrojtjen e duhur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

500 milionë llogari të Yahoo-s janë hakuar në vitin 2014

Posted: 22 Sep 2016 11:09 PM PDT

Kompania Yahoo ka thënë të enjten se të paktën 500 milionë llogari janë hakuar në vitin 2014 dhe besohet se këto sulme kibernetike janë sponzorizuar nga ndonjë shtet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :