Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Samsung më në fund shpjegon pse bateritë e Galaxy Note 7 po eksplodojnë” plus 14 more Express AutoTech

loading...

“Samsung më në fund shpjegon pse bateritë e Galaxy Note 7 po eksplodojnë” plus 14 more Express AutoTech


Samsung më në fund shpjegon pse bateritë e Galaxy Note 7 po eksplodojnë

Posted: 09 Sep 2016 05:11 PM PDT

Bateritë e Galaxy Note 7 vazhdimisht janë duke eksploduar, duke shkaktuar mbi 35 aksidente të evidentuara nga Samsung pasa se të tërhiqen nga kjo kompani, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Asusi lanson telefonin me 6 gigabajt RAM

Posted: 09 Sep 2016 05:10 PM PDT

Kompania Asus ka lansuar ZenFone 3 Deluxe, njëri prej telefonave të parë që vjen me procesorin Snapdragon 821.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Google Photo për iOS sjell tipare të reja me versionin e ri

Posted: 09 Sep 2016 05:03 PM PDT

Google ka lansuar një version të ri të aplikacionit Google Photos për platformën e Apple iOS, i cili sjell shumë tipare të reja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Furgoni VW Crafter 2017 me pamje të re e me më shumë teknologji [foto]

Posted: 09 Sep 2016 05:01 PM PDT

Volkswagen ka lansuar zyrtarisht furgonin Crafter krejtësisht me dizajn të ri, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ndalohet Samsung Note 7 në aeroplan

Posted: 09 Sep 2016 02:00 PM PDT

Autoritetet në SHBA kanë marr hapin më të padëgjuar deri më tani, duke ju thënë pasagjerëve të linjave ajrore që të mos bartin telefonat e ri Samsung me vete sepse mund të shpërthejnë aeroplanët, shkruan The Independent.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Prezantohet i shumëprituri Skoda Kodiaq me super dizajn [foto]

Posted: 09 Sep 2016 01:56 PM PDT

Rivali i SUV-ëve të shumtë si Kia Sorento, Land Rover Discovery Sport e Hyundai Santa Fe, Skoda Kodiaq është prezantuar për publikun në panairin e veturave në Paris.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

GoPro Hero 5 me mundësi që të incizojë video 8K

Posted: 09 Sep 2016 01:52 PM PDT

Përderisa kamera GoPro Hero 4 ka filluar të dalë në treg, specifikat e kamerës së ardhshme kanë filluar të spekulohen.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Audi A5 Sportsback gati për debutim

Posted: 09 Sep 2016 01:49 PM PDT

Modeli i ri me pesë dyer i Audi, A5 Sportsback është gati për debutimin në panairin e veturave "Paris Auto Show".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fillojnë shitjet e iPhone 7, ngjyra e zezë më e kërkuara

Posted: 09 Sep 2016 01:23 PM PDT

Celulari i ri iPhone 7 u shit brenda pak minutave pasi para-porositjet u hapën këtë mëngjes – me ngjyrën e re e zezë e cila ishte më e kërkuara, pavarësisht pretendimeve se mund të gërvishtet lehtë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Veçoria sekrete në iPhone 7 Plus

Posted: 09 Sep 2016 01:15 PM PDT

Celulari më i fundit i Apple, iPhone 7 Plus, ka dy kamera që funksionojnë si një – lente të këndit të gjerë dhe lente telefoto.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është furgoni i ri i Mercedes (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 09:12 AM PDT

Mercedes-Benz ka prezantuar konceptin e furgonit të ri në Shtutgard të Gjermanisë, furgon ky i cili do të bashkëpunojë me dronë të bashkëngjitur në çatinë e tij për të bërë dërgesa.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

iPhone 7 Plus është celulari i parë me 3GB RAM

Posted: 09 Sep 2016 07:25 AM PDT

Shumë thashetheme rreth iPhone 7 që përcollën Apple para ngjarjes së shtatorit u konfirmuan pas lansimit të tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

iPhone 7 vs iPhone 6: Ku është dallimi?

Posted: 09 Sep 2016 07:10 AM PDT

iPhone 7 më në fund është lansuar nga Apple dhe pyetja që kanë të gjithë në mendje është, a ia vlen që ta blejmë atë?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Eksperiment social: A mund ta bëjnë dallimin mes iPhone 6 dhe 7 qytetarët (Video)

Posted: 09 Sep 2016 05:53 AM PDT

Është ky Jimmy Kimmel producent dhe intervistues, e këtë herë doli rrugëve të qytetit për një çështje mjaft "in" në kohët e fundit, pra është fjala për iPhone 7.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është makina 3-rrotëshe që do ta dalë në shitje këtë vit, ja çmimi i saj (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 05:53 AM PDT

Makina elektrike trirrotëshe e quajtur Solo, pritët të dalë në shitje kah fund i këtij në ShBA dhe Kanada.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :