Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Sara Hoxha ka një kërkesë për Ledionin (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Sara Hoxha ka një kërkesë për Ledionin (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Sara Hoxha ka një kërkesë për Ledionin (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 10:36 AM PDT

Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha ka publikuar një foto gazmore në SnapChat.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe Çiljeta me photoshop, ja çfarë ka bërë (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 10:25 AM PDT

Ajo është nga ata persona që i pranon defektet e saj pa komplekse.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja ku gjendet Noizy momentalisht (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 10:16 AM PDT

E sot reperi ka vazhduar jetën normale duke mos u marrë me rastin e djeshëm, shkruan lajmi.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do e njihni Kristi Pinderin në këtë foto

Posted: 14 Sep 2016 09:47 AM PDT

Aktivisti i LGBT Kristi Pinderi ka ndryshuar rrënjësisht pamje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ia rrahën shokët, ja çfarë bën Geti (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 09:42 AM PDT

"Shokët e mirë në ditë të vështira", kështu sëpaku kemi dëgjuar të thuhet…Por kjo thënie si duket nuk vlen për Getoar Selimin, krijuesin e labelit "Babastars".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja performanca tejet e nxehtë e Klaudia Pepës në "Dance With Me" (Video)

Posted: 14 Sep 2016 09:24 AM PDT

Ka shkaktuar mjaft reagim kërcimi i balerinës Klaudia Pepa në hapjen e spektaklit "Dance With Me".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si shpreh dashurinë Andy Gramm bashkëshortes së tij Julkës (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 09:12 AM PDT

Ata janë një nga çiftet më jetëgjatë të showbizzit shqiptar dhe gjithashtu kanë dy djem.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lufta në rrugë mes reperëve zhvendoset në facebook: Stresit i kundërpërgjigjet shoku i Noizyt (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 08:54 AM PDT

Përplasja mes reperëve Noizy dhe Cozman dje më 13 shtator në Prishtinë bën bujë të madhe në media dhe rrjete sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy nuk e grushtoi Cozmanin? Dalin video të reja nga përleshja e armatosur

Posted: 14 Sep 2016 08:48 AM PDT

​Kanë dalë pamje të reja nga incidenti mes Noizyt dhe Cozmanit, të cilat janë kontradiktore me pamjet e lansuara ditën e incidentit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fejohet Miss Kosova (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 08:40 AM PDT

​Bukuroshja kosovare e cila ishte kurorëzuar me kuroren e Miss Kosova në vitin 2013, i ka dhënë fund beqarisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Valbona Selimllari godet sërish, shfaqet më seksi se kurrë (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 08:36 AM PDT

Nuk është hera e parë që missi i parë shqiptarë Valbona Selimllari tregon se vijon të jetë një grua e bukur dhe plot sharm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka thotë Labi për përleshjen ndërmjet Noizyt dhe Cozman

Posted: 14 Sep 2016 08:34 AM PDT

Edhe këngëtari Labinot Tahiri, ka komentuar përleshjen mes dy reperëve shqiptarë Noizy dhe Cozman.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë vendimi ka marrë Noizy pas plagosjes, e çuditshme (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 08:27 AM PDT

Incidenti me armë i ditës së djeshme në rrugët e Prishtinës, ka rezultuar me pasoja për Noizyn.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja partneri i ish-zëdhënëses së PD-së, Laura Vorpsi (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 08:26 AM PDT

Disa vite më parë ish-zëdhënësja e PD-së Laura Vorpsi konsiderohej si nga zyrtaret më seksi dhe të bukura të asaj kohe.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Labinot Tahiri jep një lajm të madh (Video)

Posted: 14 Sep 2016 08:23 AM PDT

Labinot Tahiri për djaloshin 3 vjeçar ka shprehur gëzimin e tij përmes kësaj videoje, ku ka treguar se Ambasada Gjermane i ka dhënë vizën djaloshit të sëmur për të shkuar në shërim në Gjermani

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pas plagosjes, ja kush i rri afër Noizyt (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 07:02 AM PDT

Pas plagosjes së djeshme, Noizy ka postuar një fotografi në rrjetion social Instagram, ku ka shkruar se personi në fotografi është fansi i tij

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bombardohet Cozman me komente: “R.I.P” (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 06:41 AM PDT

​Në rrjetin social Instagram, Ylber Abdullahu është bombarduar me komente nga ndjekësit e tij, por edhe nga fansat e Noizyt dhe grupit OTR

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhensila Myrtezaj, super natyrale (Video)

Posted: 14 Sep 2016 06:26 AM PDT

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, ka provuar që mund të jesh e bukur edhe pa make-up.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enver Petrovci akuzon regjisorët e Teatrit Kombëtar për vjedhje, ja replikat me Çulin

Posted: 14 Sep 2016 06:11 AM PDT

Teatri Kombëtar ka publikuar në faqen e tij, një spot për të bërë publike të gjitha shfaqjet që do të vihen në sezonin e ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Taksisti që ‘tradhtoi’ Marina Vjollcën për Donald Trump!

Posted: 14 Sep 2016 05:42 AM PDT

Ai është padyshim taksisti më i diskutuar në Tiranë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Qe çka i bëri Noizy me grushte Cozman'it (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 05:41 AM PDT

Që prej pasdites së djeshme, lajmi i përleshjes mes Cozman dhe Noizyt po vazhdon të jetë kryesori.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bebe Rexha në shtrat me një homoseksual (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 05:34 AM PDT

Bebe Rexha përmes disa videove dhe fotografive të postuara në Snapchat, pothuajse gjithmonë shihet që afër vetes e ka një djalosh, i cili e shoqëron nëpër të gjitha organizime ku ajo shkon. Por, mbrëmë ajo e ka postuar një video, ku shihet e shtrirë në shtrat me të njëjtin person, duke thënë: "Unë çdo natë jam e shoqëruar nga një mashkull në shtrat. Por fatkeqësisht mashkulli në fjalë është homoseksual", tha këngëtarja duke qeshur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shokët i rrahën, Geti lahet (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 05:31 AM PDT

"Shokët e mirë në ditë të vështira", kështu sëpaku kemi dëgjuar të thuhet…Por  kjo thënie si duket nuk vlen për Getoar Selimin, krijuesin e labelit "Babastars".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kush është ‘Ai’ pas Olta Gixharit? (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 05:25 AM PDT

Aktorja bjonde Olta Gixhari, së fundmi ka ardhur në formë perfekte fizike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Deputeti i Kuvendit të Kosovës i quan "lahpera" Cozman e Noizyn pas plagosjes (foto)

Posted: 14 Sep 2016 05:13 AM PDT

Përleshja e armatosur mes dy reperëve Cozman dhe Noizy, nuk ka mbet pa u komentua edhe nga Deputeti i Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili. Fisniki është mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe me këtë rast ai ka ndarë pak nga koha e tij dhe i ka kushtuar reperave një 'diss'.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet foto intime e Seven Saraqit në shtrat me një femër (FOTO)

Posted: 14 Sep 2016 05:08 AM PDT

Femra është e shtrirë, e ai po kontrollon telefonin. Kjo është foto që të gjithë mendojnë se është bërë pas aktit seksual mes Seven Saraqit dhe një femra. Por gjithçka lidhjet me klipin e tij të ri, transmeton gazeta Express Kjo është pjesë e videos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizyt nuk i duhet askush! Shikoni çfarë ka bërë me Instagramin e tij (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 04:58 AM PDT

Pas përleshjes së djeshme me djemtë e Babastars, Noizy ka 'pastruar' Instagramin e tij. Noizy ka vendosur që të mos ndjekë më askënd në rrjetin social Instagram.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dua Lipa super seksi në Meksikë (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 04:38 AM PDT

Vetëm një ditë më parë ajo lançoi në Youtube në projektin e saj më të ri "Blow your Mind".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Varros hyn në operacion

Posted: 14 Sep 2016 04:20 AM PDT

Reperi Varrosi, i cili mbeti i plagosur të martën gjatë përleshjes së reperëve në Prishtinë, është duke u operuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aurela Hoxha provokon përsëri (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 04:11 AM PDT

Duket se modelja seksi Aurela Hoxha 'nuk ngopet' duke pushuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë bën Sara Kapo me Lori Hoxhën dhe stafin e ‘Top Show’? (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 04:02 AM PDT

Vetëm një ditë më parë, burimet e 'Express' pranë Top Channel, bënë me dije që vajza e Ema Andreas është parë në korridoret e këtij televizioni dhe po përgatitet për një projekt të ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mediat gjermane e quajnë lajm pikëllues përleshjen e Noizyt me Cozman

Posted: 14 Sep 2016 03:59 AM PDT

Portali më i madh gjerman i hip hopit, Rapupdate.de ka raportuar mbi konfliktin mes Noizyt dhe Cozmanit në Prishtinë pasditen e të martës. Në portalin gjerman ku janë bërë qindra komente nga ndjekws të huaj për këtë ngjarje, e gjithë ajo që ndodhi përshkruhet si një gjë tragjike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fejohet Morena Taraku (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 03:55 AM PDT

Morena Taraku duket se i ka dhënë fund beqarisë. Ajo ka publikuar një foto në Instagram, e ka fotografuar dorën e majtë në të cilën e mbanë unazën e cila është tipike e fejesës. Express sjell foton eksluzive...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë thonë serbët për përleshjen e Noizyt me Babastars (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 03:49 AM PDT

Mediat serbe kanë shkruar për përleshjen mes Babastars dhe Noizyt që ndodhi dje në hotelin Swiss Diamond, shkruan Express

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ekskluzive: Momenti kur dëgjohet krisma e revoles e cila plagosi Noizyn (Video)

Posted: 14 Sep 2016 03:47 AM PDT

Gazeta Express ka siguruar një video të plotë ku dëgjohet dhe shihet qartë momenti dramatik, kur reperët e Babastar gjuajnë me revole drejt Noizyt.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ermal Mamaqi: Arian Çani dhe Ardit Gjebrea deshën të më helmonin kur mësuan që do bëja “Xingun” në Klan

Posted: 14 Sep 2016 03:34 AM PDT

Programi më i komentuar i momentit "Xing me Ermalin" pritet të nisë së shpejti në Klan (çdo të shtunë ora 21:00), por përpara se të fillojë ky show humoristik lexoni fillimisht këtë intervistë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

At’Nikolla: Bebe Rexha e thjeshtë dhe e butë, zgjodhi veshje shumë cool!

Posted: 14 Sep 2016 03:24 AM PDT

Ajo është padyshim një nga stilistet më në zë në Shqipëri. Të gjithë e njohin brandin At'Nikolla, që sjellë gjithnjë stil dhe elegancë në veshjet që krijon.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Reagon edhe Linda Morina, nuk do ta besoni si i quan Cozmanin dhe Noizyn

Posted: 14 Sep 2016 03:22 AM PDT

As Linda Morina nuk ka qëndruar indiferente karshi përleshje së reperav shqiptar Noizy dhe Cozman.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Veç pak orë pas përleshjes, Gold Ag shkon në vendin e krimit (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 03:14 AM PDT

Dje ndodhi një përleshje mes dy reperëve Cozman dhe Noizy, ku i plagosur mbeti reperi Varrosi dhe Noizy, por ky i fundit më lehtë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Flet doktori: Mezi ja gjetëm plumbin Noizyt

Posted: 14 Sep 2016 03:01 AM PDT

Reperi nga Shqipëria, Noziy është trajtuar të martën në mbrëmje në Klinikën e Ortopedisë së QKUK-së, pas plagëve të marra në zënkën që ndodhi mes  dy grupe reperësh në qendër të Prishtinës, njofton Klan Kosova.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :