Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

““Selfie” mund të jetë i dëmshëm për shëndetin (Video)” plus 1 more Telegrafi Dështime

loading...

““Selfie” mund të jetë i dëmshëm për shëndetin (Video)” plus 1 more Telegrafi Dështime


“Selfie” mund të jetë i dëmshëm për shëndetin (Video)

Posted: 24 Sep 2016 10:59 AM PDT

Mania për "selfie", ndonjëherë kalon në budallallëk.

I tillë është rasti që do ta shihni në videon e postuar më poshtë, kur disa banorë mbajnë në duar një bollë të madhe, e njëri shfrytëzon rastin për një pozë me të.

Për më shumë, shikojeni xhirimin ku bolla "tregoi" se nuk i do fotografitë! /Telegrafi/

The post "Selfie" mund të jetë i dëmshëm për shëndetin (Video) appeared first on Telegrafi.

Nxirret nga aeroplani, gruaja që shante udhëtarët dhe rrihte nënën (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 06:01 AM PDT

Një grua e paidentifikuar që donte të udhëtonte nga Liverpuli për në Barcelonë, është nxjerrë nga aeroplani, paras se të nisej për fluturim.

Ajo ka filluar të shajë udhëtarët me fjalët më banale dhe më pas është bërë edhe më e dhunshme, pasi ka filluar ta rrahë nënën e saj, transmeton Telegrafi.

Zyrtarët e aeroportit janë njoftuar me rastin dhe i kanë kërkuar që ajo të del përjashta menjëherë. Meqenëse nuk bindej, është dashur të përdoret forca dhe të largohet nga bordi i Easy Jet.

Përjashtohet nga aeroplani gruaja qe shante udhetaret dhe rrihte nenen foto 2

Në anën tjetër, nëna e saj është larguar vullnetarisht dhe e ka shoqëruar të bijën.

Kompania i ka kërkuar falje udhëtarëve për vonesën, sepse fluturimi është dashur të shtyhet për një kohë. /Telegrafi/

The post Nxirret nga aeroplani, gruaja që shante udhëtarët dhe rrihte nënën (Foto) appeared first on Telegrafi.

Related Posts :