Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Sërish Noizy, kujt po ja tregon ai muskujt ? (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Sërish Noizy, kujt po ja tregon ai muskujt ? (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Sërish Noizy, kujt po ja tregon ai muskujt ? (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 09:33 AM PDT

Se e ka grushtin e rëndë, dihet. Ai ka qenë ndeshës në rrugë dhe boksat i ka dëshmuar që në adoleshencë, shkruan "Kosovarja".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Familja elegante e Kryetarit të Gjilanit Lutfi Haziri (Video)

Posted: 21 Sep 2016 09:31 AM PDT

Kjo nuk është hera e parë që politikanët shqiptarë prezantojnë para publikut familjet e tyre. Këtij trendi i është bashkuar edhe kryetari i Gjilanit Lutfi Haziri, i cili ka qenë i ftuar special në edicionin e 12-të të spektaklit 'Zhurma Video Music Awards'

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A i ndau kjo foto Brangelinan (FOTO)

Posted: 21 Sep 2016 09:26 AM PDT

Selena Gomez flitet si 'fajtorja' për ndarjen e çiftit të famshëm!

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një Enca tjetër..!

Posted: 21 Sep 2016 09:18 AM PDT

Enca së shpejti me një këngë të re. Nuk do të jetë si këngët që keni dëgjuar më herët.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shqipëria konfirmon pjesëmarrjen në Eurovision 2017

Posted: 21 Sep 2016 09:13 AM PDT

Radio Televizioni Shqiptar ka konfirmuar pjesëmarrjen e Shqipërisë në Festivalin Europian të Këngës, Eurovision Song Contest.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘Transformimi’ i Stresit (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 08:53 AM PDT

Reperi shqiptar Arkimed Lushaj ka vendosur të merret më shumë me veten.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pitt dhe Angelina nuk u ndanë vetëm në jetën reale (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 08:36 AM PDT

Derisa po vazhdojnë me procesin e shkurorëzimit, Brad Pitt dhe Angelina Jolie nuk mund të qëndrojnë më në të njëjtën dhomë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Policët e ‘Portokalli-së’ nuk bëjnë vetëm humor.. (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 07:59 AM PDT

Florjan Binaj dhe Irgen Çela apo 'Policët e Portokallisë', siç i njohin të gjithë, nuk dijnë të bëjnë vetëm humor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bukuroshes italiane i del gjoksi në transmetim të drejtpërdrejt (Video +16)

Posted: 21 Sep 2016 07:39 AM PDT

Yllit Italian Marika Fruscios i ka shpërthyer gjoksi i madh dhe i bukur nga dekolteja e saj e hollë dhe e hapur gjatë një transmetimi të drejtpërdrejt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kurorëzojnë lidhjen me martesë çifti i njohur i estradës sonë (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 07:28 AM PDT

Leonora Poloska dhe Andin Randobrava nga sot janë zyrtarisht të martuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aurela Gaçe i jep fund enigmës dhe gjen përgjigjen (Video)

Posted: 21 Sep 2016 07:27 AM PDT

Këngëtarja Aurela Gaçe ka qenë e ftuar pasditen e të dielës në emisionin 'E Diela Shqiptare'.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aurela Hoxha në një lidhje të re?

Posted: 21 Sep 2016 06:34 AM PDT

Ish-miss-i dhe modelja Aurela Hoxha e ka lënë jetën e saj private jashtë vëmendjes së mediave kohët e fundit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jul Deda për kanabisin në News24: Po ju kapi policia thoni që jeni Eni Vasili

Posted: 21 Sep 2016 06:28 AM PDT

Aktori Julian Deda ka postuar në rrjete sociale një status në të cilën ka komentuar rreth degës së kanabisit në emisionin "Studio e hapur" të Eni Vasilit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Amarda Toska i shpreh dashurinë si kurrë më parë Ermal Mamaqit (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 06:20 AM PDT

Moderatorja Amarda Toska ka treguar mbështetjen e saj ndaj bashkëshortit Ermal Mamaqi si kurrë ndonjëherë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nga humbja e virgjërisë në moshën 14-vjeçare, deri tek dashuria lesbike: Historitë e çuditshme të Angelina Jolie

Posted: 21 Sep 2016 05:55 AM PDT

Angelina Jolie ka shokuar botën e shou bizz-it, pas kërkesës së saj për t'u shkurorëzuar nga bashkëshorti Brad Pitt.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ferki Shala, simboli i rokut që sot këndon ilahi (Video)

Posted: 21 Sep 2016 05:42 AM PDT

Ish solisti kryesor i grupit të famshëm mitrovicas TNT ka kohë që nuk këndon më muzikë rok. Ai ka zgjedhur që sa kohë të bëjë vetëm këngë që nuk përfshihen instrumente. Ferki Shala ka vite që këndon vetëm ilahi dhe ka lëshuar mjekër. Madje ai ka kushtuar një të tillë edhe pendimeve që ka kënduar dikur rok. Express sjell ilahinë e tij "Falje kërkoj"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shkarkimi i Kikisë nga Top Channel, reagon Fiori e ‘Fiks Fare’: Mos u çudisni, kontrata është ‘nona’

Posted: 21 Sep 2016 05:40 AM PDT

Ish moderatorja e "Fiks Fare" Fiori Dardha e shkarkuar disa javë më parë nga Top Channel pas lajmit të sotëm për shkarkimin e kryeredaktorit të lajmeve Mentor Kikia, ka reaguar duke folur për kushtet e punës në të cilat punojnë gazetarë dhe jo vetëm dhe mbi të gjitha vëmendjen që duhet të kenë në firmosjen e kontratave me punëmarrësit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Joleza gati të ndryshojë botën...por në fillim një 'selfie' (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 05:19 AM PDT

Ish-kryetarja e FRESSH Joleza Koka ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet së bashku me disa miq të saj në ashensor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohen foto intime te Tunës në shtrat me Yllin (foto)

Posted: 21 Sep 2016 04:55 AM PDT

Këngëtarja nga shkupi po vazhdon shoqërinë me Yll limanin Në një foto të postuar nga tuna në rrjetin social snapchat shihet se ylli është i shtrirë në dhomë derisa Tuna po I bënte foto. Në njërën nga foto e postuar nga Tuna ajo ka shkruar: "Ylli fans i Gilit"./Kosova Sot

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dalin hapur! Çiljeta dhe Albani janë të lidhur (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 04:40 AM PDT

Duket se më në fund historia e dashurisë së portierit të Partizanit, Alban Hoxha me këngëtaren Çiljeta Xhilaga është bërë publike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ekzotike si Luana Vjollca (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 04:32 AM PDT

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto duke kujtuar pushimet e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë shkruante Reuters për Motrat Mustafa në vitin 1999? (VIDEO)

Posted: 21 Sep 2016 04:07 AM PDT

Motrat Mustafa të cilat janë të njohura mirë për muzikën e tyre popullore,  kishin të njëjtin fat sikurse shumë njerëz të tjerë gjatë kohës së luftës në Kosovë, transmeton Klan Kosova.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Do habiteni kur ta kuptoni se pse tradhtojnë femrat

Posted: 21 Sep 2016 03:45 AM PDT

Femrat janë të prirura gjenetikisht të tradhëtojnë, si "plan rezervë" nëse lidhja e tyre dështon. Deklarata vjen nga Dr. David Buss nga Universiteti i Teksasit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si dukej Noizy atëherë kur nuk bënte probleme (FOTO)

Posted: 21 Sep 2016 03:33 AM PDT

Reperi i njohur shqiptar Rigels Rajku i njohur me nofkën "Noizy" ka ndarë një foto të fëmijërisë me ndjekësit e tij në rrjete sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jeni shtatzënë dhe bëni seks? Ja çka ndodh me foshnjën

Posted: 21 Sep 2016 03:20 AM PDT

A keni menduar ndonjëherë se është e mundur që ta prekni foshnjën gjatë kohës që bëni seks me një grua shtatzënë?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dafina Zeqiri me bebe !? (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 03:05 AM PDT

Këngëtarja e famshme Dafina Zeqiri, e cila është vazhdimisht aktive nëpër rrjete sociale ka postuar një video ku mban në duar një bebe.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këtë herë Enca vjen ndryshe

Posted: 21 Sep 2016 02:11 AM PDT

Enca së shpejti me një këngë të re.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marina Fara i rikthehet provokimeve, poston foto pa të brendshme (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 01:50 AM PDT

Vajza e këngëtares të njohur shqiptare Eli Fara, Marina Fara, ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë, i cili i tregon format.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fatmir Spahiun e shpallin të vdekur (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 01:34 AM PDT

Fatmir Spahiu, i njohur më mirë si 'Oki' është i gjallë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bleona në 'Xing me Ermalin': Mos bëni pyetje idiote se do ju përgjigjem idiotësisht (Foto/Video)

Posted: 21 Sep 2016 01:24 AM PDT

Përveç ish-kryeministrit Berisha një tjetër personazh i njohur që do të jetë pjesë e emisionit "Xing me Ermalin" do të jetë edhe këngëtarja Bleona Qereti.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Detaje të reja mbi divorcin Pitt-Jolie, aktori: Gruaja ime më lëshoi në ferr

Posted: 21 Sep 2016 01:09 AM PDT

Çifti Brad Pitt dhe Angelina Jolie do të ndahen, pasi kjo e fundit ka paraqitur kërkesën për divorc pas 12 vitesh së bashku.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Stili i rrugës” i Samantës (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 01:04 AM PDT

Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto ku shfaqet e veshur me mjaft stil, ndërkohë që edhe poza nxirrte më tepër në dukje stilin e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Revolta dhe 'pendesa' e Encës pas 'Opinion': Në mesazhe më thoje talent, sot më shan (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 12:49 AM PDT

Në përfundim të emisionit "Opinion" mbrëmjen që lamë pas ka patur një reagim edhe nga këngëtarja Enca Haxhia.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kush po ia çon këmbët Bleronës në zyrë (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 12:31 AM PDT

Ka nisur t'i shpeshtojë fotot provokuese në rrjetet sociale. Kjo është fotografia e fundit që e ka hedhur në Instagram.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda Morinai shkruan Brat Pitt’it: Veç martohu me mua, do t’i bëj nga dy fëmijë në vit (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 12:28 AM PDT

Ka shfrytëzuar ndarjen nga Angelina Jolie për t'i shkruar. Linda Morina ka marrë guxim t'i kërkojë martesë Brad Pittit. Ja çka i ka shkruar ajo në faqen e tij të fansave në Facebook...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Modelja humb jetën nga një aksident i tmerrshëm (FOTO)

Posted: 21 Sep 2016 12:24 AM PDT

Në një aksident të tmershëm trafiku me makinë mbrëmë ka humbur jetën modelja malazeze Ksenija Brkoviq.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E pabesueshme si ka qenë 2Ton kur nuk e njihte askush (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 12:04 AM PDT

2 Ton është bërë një nga reperët më të njohur të rep skenës shqiptare, kjo falë këngëve të bukura dhe produktivitetit. Ai nuk po ndalet

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Albert Krasniqi nga qelia: Pse qëllova me armë kundër Noizy-t (VIDEO)

Posted: 20 Sep 2016 11:50 PM PDT

Albert Krasniqi, një ndër personazhet e përfshirë në përleshjen e armatosur në konfliktin "Noizy-Cozman", ka shkruar një letër nga burgu, nëpërmjet së cilës sqaron edhe arsyen pse qëlloi me armë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe kjo këngëtare e njohur kosovare u martua kur ishte 15 vjeç (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 11:40 PM PDT

U bë bujë e madhe për martesën e dy të miturve; djali nga Malisheva dhe vajza nga Suhareka.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rihana kërcen nën ritmin e Bon Bon të Era Istrefit (Video)

Posted: 20 Sep 2016 11:26 PM PDT

Kur një hit shqiptar tërheq vëmendjen e yjeve të famshëm na bën krenarë dhe nuk mund ta anashkalojmë, por përkundrazi dhe përsa i përket 'BonBon' të Era Istrefit, kjo është e disata herë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :