Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Shkencëtari i famshëm: “Zoti ekziston dhe drejton gjithçka, ja provat”” plus 2 more Mistere

loading...

“Shkencëtari i famshëm: “Zoti ekziston dhe drejton gjithçka, ja provat”” plus 2 more Mistere


Shkencëtari i famshëm: “Zoti ekziston dhe drejton gjithçka, ja provat”

Posted: 26 Sep 2016 05:48 AM PDT

Michio Kaku është i njohur për kontributin e tij intensiv në shkencë, një nga shkencëtarët më të njohur dhe të respektuar, është një fizikan teorik i angazhuar për vite në studimin e teorisë së fijeve, për të cilat ishte i pari që themeloi një formulim preciz në lidhje me teorinë e fushës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

10 sekrete të errëta të Hillary Clintonit

Posted: 26 Sep 2016 04:17 AM PDT

Hillary Clinton është demokratja më pak e mbështetur që është kandiduarndonjëherë për president. Thuaj emrin e saj, dhe njerëzit do të përgjigjen me fjalë të tilla si "skandal", "e pabesueshme" dhe "gënjeshtare". 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka ndodh me juve pasi vdisni, sipas fesë

Posted: 25 Sep 2016 11:50 PM PDT

Fetë besojnë në ekzistencën e shpirtit, andaj, sipas tyre, vdekja e trupit nuk është fundi i gjithçkaje. Megjithatë, besimet e ndryshme kanë pikëpamje të ndryshme sa i përket jetës pas vdekjes ,raporton Gazeta Kosova Sot

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :