Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Shokët që duhet të fshish menjëherë nga facebook-u” plus 4 more Express AutoTech

loading...

“Shokët që duhet të fshish menjëherë nga facebook-u” plus 4 more Express AutoTech


Shokët që duhet të fshish menjëherë nga facebook-u

Posted: 18 Sep 2016 10:07 PM PDT

Shkurtin e shkuar, facebook bëri 10 vjeç! Nuk është një shifër e vogël dhe me shumë mundësi, prej 10 vitesh, edhe ti gjendesh në të! Ke miq që as nuk i kujton se janë aty por që të shohin në gjithçka që bën. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dell përmirëson llaptopin XPS 13 (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 12:48 PM PDT

​Dell ka përditësuar laptonin e tij XPS 13 me një seri cilësish të reja, ku ndryshimi më i rëndësishëm është vendosja e setit të procesorëve Kaby Lake, që përmban një çip HD 620 dhe ofron jetëgjatësi më të madhe për baterinë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo tastierë fantastike mund të lidhet me tri pajisje (Video)

Posted: 18 Sep 2016 12:43 PM PDT

​Ka përdorues të cilët përdorin tastierën klasike për celularët e tyre apo tabletët, ndërsa disa të tjerë ende përdorin tastierën e thjeshtë për kompjuterë personal, kështu që tavolina e tyre e punës është e tejmbushur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kujdes! Whatsapp është duke ju mashtruar. Ja se si

Posted: 18 Sep 2016 05:29 AM PDT

Kur aplikacioni i mesazheve, Whatsapp, u lancua në vitin 2009, dukej si një nga shpikjet më interesante të kohës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E gërvishi, ia gërreu xhamin, por do habiteni çka i ndodhi iPhone 7 (Video)

Posted: 18 Sep 2016 04:31 AM PDT

Të premten dolën në shitje iPhone 7 dhe 7 Plus në shumë vende të botës. Si gjithmonë, për të vërtetuar se sa i mirë është një smartphone, njerëzit zgjedhin t'i bëjnë atij testin e "torturës".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :