Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Sigurimi sulmon një person me thikë nga mbrapa (Video +18)” plus 7 more Mistere

loading...

“Sigurimi sulmon një person me thikë nga mbrapa (Video +18)” plus 7 more Mistere


Sigurimi sulmon një person me thikë nga mbrapa (Video +18)

Posted: 06 Sep 2016 02:32 AM PDT

Një video është duke qarkulluar në kanalin YouTube ku shihet qartë një sigurim i shkon nga mbrapa një personi dhe e sulmon me thikë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

"Jashtëtokësorët mund ta kenë sulmuar anijen kozmike 'Falcon 9' "

Posted: 05 Sep 2016 05:57 PM PDT

E gjithë bota ka qenë duke e përcjellë momentin kur 'Falcon 9' i 'SpaceX' ka shpërthyer në flakë gjatë një kontrolli rutinor për udhëtimin e shumëpritur në hapësirë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një ufo gjigante shihet në Malajzi

Posted: 05 Sep 2016 05:55 PM PDT

Një video e publikuar së fundmi ka shkaktuar rrëmujë në internet, për faktin që shumë njerëz pretendojnë që në të shihet një provë e qartë e ekzistencës së jashtëtokësorëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sateliti i NASA-s kap eklipsin e rrallë të dyfishtë të hënës dhe tokë

Posted: 05 Sep 2016 05:51 PM PDT

Një satelit hapësinor i NASA-s ka kapur një eklips të rrallë të dyfishtë nga hapësira.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

10 mite rreth trupit njerëzor që duhet t’i harrojmë

Posted: 05 Sep 2016 05:48 PM PDT

Kaq shumë informacion rreth nesh në ditët e sotme, aq sa shpesh e kemi të vështirë të ndajmë një të vërtetë nga një gënjeshtër. Dhe, ndonjëherë besimi i njerëzve është jo vetëm i çuditshëm, por edhe i dëmshëm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jeta e Pablo Escobarit, Mbretit të kokainës

Posted: 05 Sep 2016 04:42 PM PDT

I njohur si Mbreti i Kokainës", bosi kolumbian i drogës Pablo Escobar furnizonte më shumë se 80% të tregut amerikan me kokainë, duke u shndërruar në kriminelin më të pasur në histori, me një pasuri të vlerësuar afro 30 miliardë dollarë amerikanë, në vitin 1990.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Ujku” shqiptar që sundoi për 19 vjet Moldavinë – kjo është historia e tij!

Posted: 05 Sep 2016 04:34 PM PDT

Gazetari i Top Channel dhe autori i emisioneve "Shqipëria tjetër", Marin Mema, ka publikuar një shkrim që ka të bëjë me siç ka thënë ai "një nga figurat më pak të trajtuara nga historiografia shqiptare", ajo e Vasil Koçit ose Vasil Lupu, siç njihet më gjerë, njeriu që për më se 19 vjet qëndroi mbi fron si princ i Moldavisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një tërmet i madh do t'i ndajë kontinentet përgjysmë, thotë një shkencëtar

Posted: 05 Sep 2016 10:23 AM PDT

Falë ngrohjes globale, të gjithë e dimë se planti ynë është buzë shkatërrimit. Por shkatërrimi duket do të jetë aq i keq sa që do t'i ndajë dy kontinente dhe do të marrë miliona jetë me vete.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :