Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Sinani në foto me "mrekullinë e Zotit" (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Sinani në foto me "mrekullinë e Zotit" (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Sinani në foto me "mrekullinë e Zotit" (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 09:12 AM PDT

Këngëtari i njohur shqiptar Sinan Hoxha ka postuar foton më të ëmbël të tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Paraqiten motrat Ismaili, më seksi së kurrë më parë (FOTO)

Posted: 15 Sep 2016 08:46 AM PDT

Është fjala për motrat e kënëtares Genta Ismaili e cila me një foto ka prezantuar motrat e saj tejet seksi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda me gjinjtë jashtë, ja kujt u bie (Video)

Posted: 15 Sep 2016 07:07 AM PDT

Linda Morina ka publikuar një video në Facebook, ku shihet se i bie defit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Konfirmohet emri i opinionistit të dytë në “Top Show Magazine”

Posted: 15 Sep 2016 06:47 AM PDT

Ditën e djeshme u bë publik emri i Sara Kapos si një nga personazhet që do të jenë pjesë e "Top Show Magazine" në rolin e opinionistes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nard Ndoka: Deputetet femra që dua të ftoj në kërcim…(Intervistë)

Posted: 15 Sep 2016 06:33 AM PDT

Lideri i partisë demokristiane Nard Ndoka theu dyshimet e kolegëve të cilët ishin skeptikë për pjesëmarrjen e tij në "Dance with Me".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gena prezanton ‘zemrën’ e tij (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 06:14 AM PDT

Këngëtari i serenatave korçare, Gena, pas impenjimeve ka menduar relaksohet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky mashkull e bën Anjeza Brankën krenare (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 05:57 AM PDT

Ajo ka një mashkull në jetën e saj që me siguri e do më shumë se veten.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stefi Prifti, këngë mes lotësh këtë mëngjes (Video)

Posted: 15 Sep 2016 05:13 AM PDT

Këngëtari korçar Stefi Prifti ka kaluar një mbrëmje të paharruar mes miqsh e këngë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe Aurela Gaçe të ‘lag’ me shampanjë (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 05:03 AM PDT

Duket se këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka hapur arkivat.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Afrona i hap këmbët, griset tek gjunjët (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 04:58 AM PDT

Modelja e njohur, Afrona Dika, është bërë pjesë e mediave që nga lidhja e saj me këngëtarin Blero Muharremi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Beatrix Ramosaj, puthje nga shtrati (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 04:49 AM PDT

Ajo është zgjuar me puthje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Besojeni ose jo, kaq seksi është vajza e Arkanit, ja si jeton ajo

Posted: 15 Sep 2016 04:39 AM PDT

16 vjet pas vrasjes së babait të saj, ajo publikon fotografi nga jeta e saj e përditshme pasi mbush 18 vjet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sonte mbahet "Zhurma Show", këta janë të nominuarit

Posted: 15 Sep 2016 04:33 AM PDT

Sonte në Teatrin e Qytetit në Gjilan do të mbahet spektakli tradicional "Zhurma Show Awards".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Naser Rafuna e kishte ‘parashikuar’ rrahjen e Noizyt me Cozman (Video)

Posted: 15 Sep 2016 04:31 AM PDT

Skandali mes Noizyt dhe Cozmanit në Prishtinë para dy ditësh, po bën bujë mediatike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Anxhelina Hadërgjonaj, një ‘binjake identike’ e Irina Shayk, shikoni sa ngjajnë (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 04:29 AM PDT

Vajza seksi e këngëtares Albërie Hadërgjonaj ka ndryshuar tërësisht look.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni motra e kujt është bukuroshja që e "shëroi" Noizyn (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 04:17 AM PDT

Një fotografi kur Noizy kishte arritur në QKUK pas përleshjes, jo pak ka tërhequr vëmendjen.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ju nuk e keni parë kurrë Yllka Kuqin me gjoks jashtë si në këto foto

Posted: 15 Sep 2016 04:03 AM PDT

Këngëtarja Yllka Kuqi, njihet për vokalin e saj të fuqishëm, por si duket e ka kuptuar se kjo nuk mjafton.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Prokuroria kërkon paraburgim për burrin e Miss Kosovës, dyshohet se plagosi Noizyn

Posted: 15 Sep 2016 03:59 AM PDT

Sot në Prishtinë është mbajtur seanca dëgjimore për masën e sigurisë ndaj Albert Krasniqit, i cili ishte njëri nga të arrestuarit pas përleshjes së armatosur mes reperëve Cozman e Noizy në Prishtinë, të martën pasdite kur u plagosën dy persona.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kujt ja hap këmbët Iva Aliko në makinë? (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 03:46 AM PDT

Ishte lidhja me një deputet ajo që e bëri të famshme këngëtaren Iva Aliko.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kristela ia mori makinë Nogës dhe e la

Posted: 15 Sep 2016 03:28 AM PDT

Martesa e tyre zgjati më pak se një muaj, por nga ndarja me reperin kosovar Noga, prezantuesja Kristela Gjoka duket se doli "fitimtare".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ylli e Tuna e bëjnë bashkë...(Foto)

Posted: 15 Sep 2016 03:22 AM PDT

Është përfolur shumë për lidhjen e mundshme mes Tunës dhe Yll Limanit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është gruaja e dytë e Genës (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 03:07 AM PDT

Këngëtari nga Shqipëria Gena, njihet për baladat e tij të dashurisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si filluan “therjet” dhe plagosjet mes këngëtarëve shqiptarë (Historia)

Posted: 15 Sep 2016 03:04 AM PDT

Historitë e konflikteve mes grupeve të hip-hop-it, duket se ecin paralelisht me zhvillimin e kësaj muzike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pas incidentit, armatoset Skivi (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 03:00 AM PDT

Ditë më parë, reperi Noyzi së bashku me grupin e tij OTR janë konfliktuar fillimisht fizikisht me reperin Cozman të Babastars që shoqërohej nga miq të tij dhe më pas konflikti ka degjeneruar në përdorimin e armëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhensila Myrtezaj, një shofere sexy (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 02:53 AM PDT

Këngëtarja simpatike Xhensila Myrtezaj duket se është e apasiunuar pas fotografisë e pas 'selfie'.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kërcënon Noizy (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 02:48 AM PDT

Në një fotografi të postuar në rrjetin social Instagram, Noizy në këtë fotografi ka shkruar mbishkrimin "Dikush do mbaj pergjegjsi. Shihemi"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marina Vjollca më e dashuruar se kurrë, shikoni çfarë bën Geti për të (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 02:38 AM PDT

Sot ajo nuk është zgjuar me 'Nutella', siç thotë në këngë i dashuri i saj Getoar Selimi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bukuroshja e QKUK-së që e “shëroi” Noizyn (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 02:38 AM PDT

Një fotografi kur Noizy kishte arritur në QKUK pas përleshjes, jo pak ka tërhequr vëmendjen.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Binjaket më të famshme të Instagramit kërcejnë me Ledrin dhe Florin (Video)

Posted: 15 Sep 2016 01:53 AM PDT

Lisa dhe Lena janë padyshim binjaket më të famshme të Instagramit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Julian Deda feston ditëlindjen, ja urimi i ndjerë i Zef Dedës (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 01:28 AM PDT

Aktori i humorit, Julian Deda, feston sot ditëlindjen.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Deputeti kosovar i quan “rrugaçë” Noizyn dhe Cozmanin (Video)

Posted: 15 Sep 2016 01:12 AM PDT

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismës për Kosovën Zafir Berisha, e ka quajtur si "përleshje midis grupeve rrugaçe" incidentin e armatosur mes dy reperëve shqiptar Noizy dhe Cozman, shkruan Magazina.al

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Elia Zaharia me fat, Martesa Mbretërore në revistën prestigjoze belge

Posted: 15 Sep 2016 01:11 AM PDT

Dasma mbretërore shqiptare e Elia Zaharias dhe Princ Lekës, ka kohë që ka qenë në fokus të mediave të huaja dhe ato shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dua Lipa “realizon” videoklip me këngën që nuk i di fjalët

Posted: 15 Sep 2016 12:56 AM PDT

Dua Lipa zgjodhi shtatorin për të pushuar me të dashurin e saj në Meksikë. Këngëtarja ka postuar në Instagram një video ku shihet duke bërë një shëtitje me jaht dhe duke kënduar një këngë. Se çfarë kënge është as ajo vet nuk e di por Dua dhe Isaac po aktrojnë sikur të ishin duke bërë një videoklip. Një video mjaft argëtuese por dhe romantike në të njëjtën kohë. "Ne nuk ja kemi idenë çfarë teksti është por unë jam gati ti ndjej pushimet", – ka shkruar Dua./Blitz.a

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Përse Enis Bytyqi po e fsheh të fejuarën? (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 12:53 AM PDT

Këngëtari kosovar Enis Bytyqi po vazhdon të sjellë poza i vetëm në rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Historia” e repit shqiptar, si filluan “therjet” dhe plagosjet mes këngëtarëve

Posted: 15 Sep 2016 12:42 AM PDT

Historitë e konflikteve mes grupeve të hip-hop-it, duket se ecin paralelisht me zhvillimin e kësaj muzike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

4 mënyra të thjeshta për tu bërë i famshëm në Shqipëri

Posted: 15 Sep 2016 12:27 AM PDT

Me kaq shumë njerëz që kërkojnë vëmendjen publike, për të qenë i famshëm tashmë nuk mjafton të jesh i talentuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ndërron jetë ish-Miss Saranda (FOTO)

Posted: 15 Sep 2016 12:09 AM PDT

Ish-Mis Saranda ka ndërruar jetë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Derisa Cozman përleshej, Tuna bënte pasul për të dashurin e ri (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 12:09 AM PDT

​E gjithë përleshja, plagosja dhe më pas arrestimi i  ish-të dashurit të Tunës, Cozmanit, nuk i la përshtypje asaj

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

I ati i Noizyt: Ata me armë, im bir i sakatoi me grushte. Cozman do të përgjigjet!

Posted: 15 Sep 2016 12:00 AM PDT

"Cozman do të përgjigjet për atë që ka bërë", e nis kështu rrëfimin e tij për "Summer Pages" të "Gazeta Shqiptare" babai i Noizy-t, i cili mbeti i plagosur dy ditë më parë gjatë një sherri në qendër të Prishtinës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Derisa Cozman përleshej me Noizyn, vajza në klipin e tij na tregonte b...(Foto)

Posted: 14 Sep 2016 11:33 PM PDT

Nuk është vetëm Tuna ajo që nuk po brengoset pë problemet e Cozmanit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :