Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Skandali i uniformave të policisë, ja letra anonime që nxiti prokurorinë për hetim” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Skandali i uniformave të policisë, ja letra anonime që nxiti prokurorinë për hetim” plus 9 more Lajmi i Fundit


Skandali i uniformave të policisë, ja letra anonime që nxiti prokurorinë për hetim

Posted: 27 Sep 2016 07:48 AM PDT

Një letër anonime, me detaje të tenderit të uniformave të Policisë së Shtetit, ka shtyrë prokurorinë të nis hetimet kryesisht. Mësohet se në fillim të këtij viti, në adresë të prokurorisë, ka ardh një zarf brenda të cilit ishin të dhëna konkrete të procedurave të tenderit të unformave të policisë të zhvilluar nga Ministria e ...

Farkë, ndërtohet xhami pa leje, policia nis hetimet

Posted: 27 Sep 2016 07:37 AM PDT

Policia e Tiranës kap në flagrancë katër persona teksa punonin për ndërtimin e një xhamie në Farkë. Polica e Tiranës, e cila është njoftuar që ky ndërtim është pa leje, ka pezulluar punimet dhe ka nisur hetimet se kush është investitori i objektit fetar Xhami që po ndërtohet pa leje. Nën akuzë kanë përfunduar F.K ...

Xheloze dhe e paedukatë, sherr mes Rob Kardashian dhe Kylie Jenner, ja arsyeja

Posted: 27 Sep 2016 07:29 AM PDT

Të papriturat e familjes Kardashian-Jenner nuk kanë të sosur dhe sa më shumë lajme dëgjojmë për ta aq më të çuditshëm na duken. Këtë herë Kylie Jenner bëhet viktimë e vëllait të saj Rob Kardashian. Të gjithë jemi në dijeni se Black Chyna është shtatzënë me fëmijën e Rob dhe para se fëmija të lindë ...

Çmendet fansat me format e saj, Adriana Lima pozon nudo(Foto)

Posted: 27 Sep 2016 07:22 AM PDT

Supermodelja Adriana Lima provokon fansat e saj sërish! Me një foto nudo, Adriana Lima jo vetëm që tregon format e saj, por dhe cmend fansat. Bukuroshja 35-vjeçare braziliane ka realizuar një foto nga pasqyra e banjos, shkruan "Unë kurrë nuk e kam postuar një foto të tillë". Nënë e dy fëmijëve dhe plot 35 vite ...

Droni spiun u zbuloi parcelat me kanabis, publikohen emrat e shqiptarëve të arrestuar

Posted: 27 Sep 2016 07:14 AM PDT

Publikohen emrat e disa anetareve te grupit te 10 shqiptarëve që jane arrestuar si të dyshuar per shfrytëzim te prostitucionit dhe trafik  droge. Sipas medias, mes të arrestuarve janë Kostian Mitsi, Jetmir Perndoj, Franci dhe Lorenc Canaj. Keta shtetas dyshohen se janë dhe drejtuesit e bandës. Ndaj 10 të arrestuarve janë ngritur akuza të ndryshme: ...

Merr pjesë në teatër ndërkombëtar dhe bën shqiponjën, ja aktorja shqiptare me famë botërore(Foto)

Posted: 27 Sep 2016 07:11 AM PDT

Pjesëmarrëse në Teatrin Mbretëror të Spanjës, sopranoja e njohur shqiptare Ermonela Jaho ka interpretuar një nga personazhet më pikant të Shekspirit, Desdemonën. Me një interpretim brilliant, Jaho ka lënë gojëhapur publikun si një artiste e vërtetë e mishëruar me rolin e saj, duke ofruar emocione të papërshkruara. Në këtë shfaqje që u prit me shumë interes, ...

Kafeja një ide e gabuar që në mëngjes, ja arsyeja

Posted: 27 Sep 2016 07:04 AM PDT

Kafeja e cila është pija më e preferuar për njerëzit pas ujit, nuk është dhe aq i këshillueshëm, të paktën jo sat ë hapësh sytë. Të paktën kështu flasin studimet. Ja cfarë tregojnë ata: 10 minutat e parë: Kafeina hyn në sistemin e qarkullimit të gjakut. Zemra juaj rreh dhe shtypja e gjakut fillon të ...

“Babai më rrihte, mendonte që jam homoseksual”!

Posted: 27 Sep 2016 07:01 AM PDT

Babai i Arnold Schwarzenegger e rrihte atë me një rrip kur ai ishte i ri sepse mendonte që ai ishte homoseksual. Kjo u bë e ditur në një televizion në  SHBA, "Ai vraponte pas meje me një rrip dhe më rrihte", shkruan The Mirror. Ylli i Terminator-it tha që nëna e tij i kishte kërkuar ...

Shoferi i X6 goditi makinën e policisë, ja skena (Video)

Posted: 27 Sep 2016 07:00 AM PDT

Bektash Muka, 24 vjeçari drejtues i makinës BMW X6 që nuk iu bind urdhërit të Policisë për të ndaluar disa ditë më parë në kryeqytet, nuk është hera e parë që bën të njëtjin veprim. Ai edhe në muajin shkurt të këtij viti ka thyer postbllokun e policisë dhe ka goditur më pas makinën e ...

Anulon të gjitha koncertet, ja ku ndodhet Elvana Gjata

Posted: 27 Sep 2016 06:57 AM PDT

Kengetarja e njohur Elvana Gjata është duke kaluar pushimet jashte Shqiperise. Ajo ndodhet në Gjermani, ku po qendron te motra e saj. Kjo eshte bere shkak per anulimin e koncerteve. Këngëtarja e ka treguar kete përmes një videoje të postuar në Snapchat ku shfaqet me bicikletë në natyrë. Mesohet se shpejt do të vijë projekti ...

Related Posts :