Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Skivi internacional (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Skivi internacional (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Skivi internacional (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 10:27 AM PDT

Reperi i njohur Skivi ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi shumë interesante, në të cilën shfaqet shumë më ndryshe nga ç'jeni mësuar ta shihni.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Luana apo Zanfina? Kush kopjon kë? (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 10:15 AM PDT

Verës së nxehtë duket se po i vjen fundi dhe në fund mbeten vetëm fotot me bikini.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Julian Deda në tunel, ajo që do të shikoni është e frikshme (Video)

Posted: 05 Sep 2016 09:52 AM PDT

Ai njihet për postimet e tij me humor por edhe me satirë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Angela Martini, e shokuar nga ajo që i ndodhi (Video)

Posted: 05 Sep 2016 09:35 AM PDT

Modelja seksi me famë ndërkombëtare ka vënë sot veten 'në provë'.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Angela Martinit i zbulojnë diçka nga e kaluara në prani të të dashurit, ajo ‘çmendet’ (Video)

Posted: 05 Sep 2016 09:30 AM PDT

E dimë se ajo po ndihet tejet e lumtur pranë të dashurit të saj rumun, mirëpo askush nuk e ka ditur se kush ka qenë dashuria e saj e parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tara emocionon nënën e vet për fillimin e klasës së parë (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 09:05 AM PDT

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi, përmes rrjetit social Instagram, ka uruar vajzën e saj për fillimin e klasës së parë, shkruan Gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lionel Richie e admiron të dashurin e ri të vajzës së tij, Justin Bieber (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 08:44 AM PDT

Një burim i HollywoodLife.com ka thënë se Richie është shumë i lumtur që vajza e tij, Sofie Richie është në lidhje me këngëtarin e njohur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Blero dhe Tara tregojnë nëse janë me kombëtaren e Kosovës apo të Shqipërisë (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 08:37 AM PDT

Sonte (e hënë) të gjithë shqiptarët do ta kenë vëmendjen e tyre të kthyer nga dy ndeshjet spektakolare të futbollit, pasi këtë vit përveç Shqipërisë, do të luaj për herë të parë edhe Kosova, si debutuese në kualifikimet për botërorin 2018.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Verë 2016, 8 këngët shqiptare që thyen rekordet

Posted: 05 Sep 2016 08:34 AM PDT

Jemi zyrtarisht në vjeshtë dhe "gara" e artistëve për hitet verore ka përfunduar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Afrona vesh fustanin e madh, i del gjoksi i vogël (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 08:25 AM PDT

E dashura e Bleros, Afrona Dika, në dasmën e kunatit të saj, e ka veshur një fustan më të madh se që duhet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Për kë i theu rregullat Rezarta Skifteri? (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 08:22 AM PDT

Rezarta Skifteri është një nga profesionistet e modës të cilës stili nuk i mungon kurrë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja kë e dashuron Rihanna (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 08:03 AM PDT

Rihanna është në dashuri – këtë e dëshmoi edhe me një pallto me lesh në formë zemre e markës Saint Laurent, derisa ajo është fotografuar të dielën në mbrëmje në New York, transmeton Klan Kosova.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kë kopjon Armina Mevlani? (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 08:02 AM PDT

Shpesh herë ajo shfaqet me stil veshjeje që bën dallim, herë vintage e herë të tjera ekstravagant.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja cila nga motrat mendon se Kourtney do të ribashkohet me Scott

Posted: 05 Sep 2016 06:59 AM PDT

Kourtney dhe Scott – të cilët kanë tre fëmijë së bashku, Mason gjashtë vjeçar, Penelope katër, dhe Reign 20 muaj, nuk kanë arritur ende që marrëdhënien e tyre ta rikthejnë siç ishte më parë, transmeton Klan Kosova.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hobi i ri i Rozana Radit (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 06:35 AM PDT

Këngëtarja Rozana Radi është shquar gjithnjë edhe për talentet e saj si tekst shkruese apo aktore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dafina Zeqiri shtrohet në spital, ja pse (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 06:29 AM PDT

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një nga artistet shqiptare që preferon të pikturojë trupin e saj me tatuazhe dhe duhet thënë se këto e bëjnë me të vërtetë të ketë një stil ndryshe nga koleget e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ndryshimet e mëdha në Top Channel, radhën e ka “The Voice”

Posted: 05 Sep 2016 06:21 AM PDT

Së fundmi, Top Channel ka bërë shumë ndryshime në programacionin e sezonit të ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Seksi si Soni Malaj (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 06:18 AM PDT

Këngëtarja Soni Malaj ka publikuar një foto në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet me një model të ri flokësh dhe gjithashtu me bikini.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stallone qesh me thashethemet që iu bëhen (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 06:07 AM PDT

Sylvester Stallone ka qeshur me thashethemet se ai kishte vdekur, pas një raporti që ka qarkulluar në mediat sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këtë video nuk e keni parë kurrë, Vali Corleone i çan drurët me një goditje (Video)

Posted: 05 Sep 2016 06:04 AM PDT

Njëri prej personave më të përfolur në skenën tonë është padyshim Vali Corleone.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A ju kujtohet Tarkani, ja çka thotë për puçin

Posted: 05 Sep 2016 05:57 AM PDT

Këngëtari i famshëm turk, Tarkan ka dhuruar një performancë të mahnitshme në koncertin e tij në Harbiye Açıkhava të Stambollit mbrëmjen e djeshme

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ylli televiziv ekspozon gjoksin (Foto+16)

Posted: 05 Sep 2016 05:42 AM PDT

Chloe Khan i çmendi britanikët kur ishte në Big Brother.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Emocionet Berisha, ka diçka për t’i thënë Ritës, Invës dhe Ermonelës (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 05:41 AM PDT

Ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha ka postuar fot pas koncertit për shenjtërimin e Nënë Terezës ku ai ishte i pranishëm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kanye West performon me P. Diddy (Video)

Posted: 05 Sep 2016 05:32 AM PDT

Puff Daddy u shoqërua nga Kanye West, gjatë një shfaqje të P.Diddy në natën e kaluar në New York.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pas ikjes nga "Portokalli" Eneda Tarifa vendos të ndryshojë (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 05:27 AM PDT

Pas largimit të saj nga spektakli i humorit "Portokalli" duket se Eneda Tarifa ka vendosur të ndryshojë edhe pamje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si duken aktoret kqyresore të serialit indian "Utaran" në jetë reale (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 05:25 AM PDT

Serjali "Barot", ka kohë qe ka filluar të transmetohet në disa prej televizioneve shqiptare dhe ka marr pëlqimin të gjithë adhuruesve të serjaleve, transmeton Gazeta Blic.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edona James godet përsëri, shfaqet gjysmë e zhveshur (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 05:19 AM PDT

Edona James bëri shumë bujë të madhe kur u paraqit në disa emisione televizive, pasi që tregoi historinë e saj si tranvestiti i parë shqiptar. Që nga ai moment, James, u bë e njohur për të gjithë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këtë herë Linda e bën shqiponjën gjysmënudo (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 05:12 AM PDT

Edhe kësaj radhe nuk deshi të ikte vëmendja prej saj është fjala për Linda Morinën, trasnmeton ORAinfo.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kledi Kadiu këtë herë nuk ja merr valles, por këngës popullore (Video)

Posted: 05 Sep 2016 05:11 AM PDT

Balerini shqiptar Kledi Kadiu i cili prej kohësh jeton dhe punon në Itali ka publikuar një video mjaft gazmore në Instagram.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gruaja e Ermalit tregon linjat perfekte në plazh (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 05:05 AM PDT

Jeton në një familje me persona të njohur, që nga vjehrri, vjehrra, bashkëshorti e kunata. Të gjithë të njohur nga populli.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto foto të Bali Beut nuk i keni pa asnjëherë (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 05:03 AM PDT

Aktori turk Burak Özçivit, i njohur me rolin e tij tek "Sulltani i madhërishëm" si "Bali Beu", është shumë i pëlqyer nga gjinia femërore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mendonit se Marina dhe Luana janë të bukura? Nuk keni parë mbesën e tyre (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 04:47 AM PDT

Që në pamje të parë ajo të jep hijen e motrave Vjollca, por duket që Jori është pak më e vogël.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë do të thotë Joleza me postimin e fundit? (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 04:24 AM PDT

Kryetarja aktuale e FRESSH-it Joleza Koka ka publikuar në Instagram një shprehje shoqëruar me një foto.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A ju kujtohet Linda, femra që e ruante Rugovën, Ja çka bën ajo sot (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 04:18 AM PDT

Padyshim se të gjithëve u ka rënë në sy sa herë e keni parë Ibrahim Rugovën në ndonjë aktivitet jashtë zyrës së tij. Një vajzë e veshur me të zeza, floktë të shkurtëra dhe të lidhura fort dhe më nje një shikim të mprehtë e pa buzëqeshje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja cilave modele u ka dal “zogu” në shesh (Foto+18)

Posted: 05 Sep 2016 04:05 AM PDT

Festivali i Venecias mbahet si një festival ku femrat tregojnë hijeshinë, elegancën dhe klasin e tyre, por diçka tepër ndryshe nga ajo që jemi mësuar të shikojmë zakonisht ka ndodhur këtë herë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhesika Ndoja harron të depilohet, pozon me këmbë plot lesh (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 03:39 AM PDT

Xhesika Ndoja nuk lë mundësi pa e shfrytëzuar vetëm për të qenë pjesë e mediave rozë apo edhe të marrë vëmendjen e ndjekësve dhe fansave të saj, trasnmeton ORAinfo.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nicki Minaj publikon këngën “The Pinkprint Freestyle” (AUDIO)

Posted: 05 Sep 2016 03:37 AM PDT

Këngëtarja Nicki Minaj ka publikuar këngën e saj të re me titull "The Pinkprint Freestyle".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Albana Osmani “kopje” e nënës së saj (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 03:37 AM PDT

Moderatorja e Top Channel Albana Osmani e ka treguar gjithnjë afeksionin dhe lidhjen e fortë që ka me prindërit e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mira Kazhani lë "Wake Up" i kthehet shtypit (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 03:24 AM PDT

​Iku nga emisioni i mëngjesit në ''Top Channel'' por zbulohet shumë shpejt se çfarë do të bëjë tani Mira Kazhani.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çmendet Adrian Gaxha, ajo çka ka bërë këtë herë ia rrezikon jetën (Video)

Posted: 05 Sep 2016 03:14 AM PDT

Adrian Gaxha është padyshim një nga djemtë më të pashëm të ekranit. Që në fillimet e tij, ai arriti të rrëmbente zemrat e shumë vajzave, që vlerësonin, stilin, pamjen, por edhe mënyrën sesi  sillej. E të gjitha këto ishin dhe sekreti që bëri për vete dhe njërën prej imazheve më simpatike të ekranit, Luana Vjollcën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :